Ik ben wat aan het prutsen met mijn nieuwe website, maar 1 ding waar ik altijd slecht in ben is kleuren kiezen, hier zou ik dus de meeste tips willen ontvangen.
Het gaat om: klik
Verdere tips zijn ook altijd welkom!
- Sitecheck.
-
21-07-2009, 16:48 #1
- Berichten
- 808
- Lid sinds
- 16 Jaar
Sitecheck.
-
21-07-2009, 16:56 #2
- Berichten
- 415
- Lid sinds
- 17 Jaar
Je geeft het zelf inderdaad al aan, de kleuren passen echt niet bij elkaar. Hoe ben je op de combinatie Blauw groen gekomen?
Mischien een rustig grijze achtergrond proberen achter het content en als site achtergrond een blauw tint?
Verder is er nog niks van te zeggen, omdat je verder niks hebt...
-
21-07-2009, 17:49 #3
- Berichten
- 808
- Lid sinds
- 16 Jaar
Heeft iemand anders ook ideeën hoe ik het kan opvullen ?
-
21-07-2009, 17:56 #4
- Berichten
- 286
- Lid sinds
- 17 Jaar
En witte achtergrond achter je content en menu.
Groene achtergrond bij je tekst leest niet fijn en persoonlijk vind ik het lelijk, met een witte achtergrond is het allemaal leesbaar en je hebt meer contrast met je blauw/groen.
-
21-07-2009, 18:06 #5
- Berichten
- 1.104
- Lid sinds
- 18 Jaar
Met alle respect, maar Wilco, als jij op zo'n site terrecht komt, hoelang duurt het dan vooraleer je het rode kruisje gevonden hebt of de pijl wijzend naar links om de pagina te ontsnappen?
Zo'n weinig-opgemaakte pagina kan héél moeilijk interessant ogen voor de bezoeker, dus ze zullen snel weer wegklikken. En naast informatie aanbieden heeft een site als doel bezoekers te trekken dus..
Dus wat ik als tip kan meegeven, is beter na te denken over de look van je website. Verzorg hem beter en niet zomaar eerste beste gratis CSS-code voor menu te gaan kopieren en plakken, maar probeer zelf wat kleuren en opties aan te passen hoe jij het mooi vind.. De header bv ook, is gewoon plaatje met simpel tekst opgeplakt.. Redelijk goedkoop, maar zet daar nu een mooie foto bij van een voetballer in actie (eventueel uitgeknipt met wat dimensie) en je krijgt véél betere look ;)Laatst aangepast door Frederik Vdb : 21-07-2009 om 18:18
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic