Vraagje?? wie zou mij kunnen vertellen waarom mijn site niet echt goedloopt ? Heb met vrienden en kennissen 2,5 jaar aan deze site gewerkt , maar loopt voor geen meter??
heb geadverteerd op marktplaats speurders etc er zit I deal op maar SLECHTS 1 armbandje verkocht sinds December!!
Wat zou de fout zijn ???
Lay-out?
Graag jullie mening hier over.
www.customsilver.net
Met vriendelijke groet Tjeerd
- Raad gevraagd??
-
11-06-2008, 10:00 #1
- Berichten
- 26
- Lid sinds
- 17 Jaar
Raad gevraagd??
-
-
11-06-2008, 10:16 #2
- Berichten
- 250
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ten eerste vind ik de site er niet uitzien alsof er custom-made sieraden gekocht kunnen worden. Dat zou sowieso al kunnen helpen.
Daarnaast moet je je product niet alleen online promoten, maar ook in je kennissenkring promoten 'tot je erbij neervalt' ;-) Meestal moet je 't namelijk van via-via (en dus mond-op-mond reclame) hebben en 't komt bij mensen nu eenmaal ook een stuk geloofwaardiger over als iemand anders hun jullie service aanprijst.
Misschien iemand die je kent die voor een regionaal blad schrijft oid? Je zou die persoon bijv. kunnen vragen of ze een interview met jou willen plaatsen over het produkt dat je aanbiedt.
-
11-06-2008, 11:12 #3
- Berichten
- 45
- Lid sinds
- 16 Jaar
Het zou ook veel helpen als je in plaats van tables div's gaat gebruiken voor je html structuur en zet je menu items netjes in een unorderd list. Dat zullen de google resultaten goed doen.
Laatst aangepast door GerardBoekenkruger : 11-06-2008 om 11:22
-
11-06-2008, 11:27 #4
- Berichten
- 614
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ik vind je website zeer ongebruiksvriendelijk en verder mis ik overzicht in de website.. Ook het coming soon doet geen goed. Ik zou de website in zijn geheel anders opbouwen.. Tevens kan ik heel weinig backlinks naar je website vinden.. Dat gaat mis denk ik ;) hoe zijn de statistieken van je website?
-
11-06-2008, 11:52 #5
- Berichten
- 48
- Lid sinds
- 17 Jaar
Heb je enig idee hoeveel mensen je op je site hebt gehad in de afgelopen tijd?
Misschien wil adverteren via google adwords of totalwebvertising ook wel helpen...
Succes met je site in ieder geval!
-
11-06-2008, 13:06 #6
- Berichten
- 395
- Lid sinds
- 17 Jaar
Eerste wat mij opvalt is dat het geen "webshop" uitstraling heeft. Het lijkt meer op een goeie personal homepage. Als de logo's onderin van ideal enzo er niet zouden staan had ik geen enkel idee dat ik in een webshop zat. Laat je adviseren over het design. Bovendien inderdaad onoverzichtelijk en traag.
-
11-06-2008, 13:10 #7
- Berichten
- 416
- Lid sinds
- 16 Jaar
een laatste tip:
spaar 50/100 euro en laat iemand een ontwerp voor je maken, dan heb je een goed uiterlijk en blijven de mensen langer op je site.
groetjes
-
11-06-2008, 18:11 #8
- Berichten
- 121
- Lid sinds
- 17 Jaar
De site geeft gewoon de foute indruk als je hem het eerst ziet. Ik dacht iets over brommers fzo.
-
11-06-2008, 19:34 #9
- Berichten
- 395
- Lid sinds
- 17 Jaar
Origineel gepost door D. Caroes
De site geeft gewoon de foute indruk als je hem het eerst ziet. Ik dacht iets over brommers fzo.
-
11-06-2008, 21:06 #10
- Berichten
- 1.355
- Lid sinds
- 18 Jaar
De site geeft een verkeerde indruk, het lay-out past volgens mij totaal niet bij de doelgroep. De mensen die erop af zullen komen zoeken handgemaakte sierraden, het is logisch dat als ze zo'n strakke website zien ze zich niet thuis voelen op de website. Voorbeeld: Als ik naar een website surf over webdesign terwijl de template van die website van jaren terug is, dan klik ik de site zonder naar de content te hebben gekeken weg.
Daarbij, promoot de producten beter. Als we nu naar je index gaan, dan krijgen we een lap tekst te zien. Internetgebruikers gaan zo'n tekst niet direct lezen.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic