Wat kan er beter aan mijn zojuist afgemaakte site:
http://www.bobmarleymusic.nl
Of is deze in jullie ogen perfect zo?
Ik twijfel zelf een beetje omtrent de header dat die niet mooier gemaakt kan worden.
Ik heb mijn website ook al laten controleren door de Buma Stemra of deze zo geplaatst mag worden en dat was geen probleem.
Alleen wat songteksten betreft heb ik geen toestemming voor, maar heb hier al een groot aantal mailtjes gestuurd naar verschillende instanties (werd iedere keer door verwezen naar iemand anders) dat ik dit heb opgegeven om hier officieel toestemming voor te vragen. Van de laatste instantie heb ik nooit meer wat gehoord. Tevens ook nooit wat gehoord van de platenmaatschappij zelf. Heb de platenmaatschappij benaderd via Facebook kwam dus geen reactie op. Mijn reactie werd wel gedeeld door een medewerker van de maatschappij, maar meer ook niet.
De content is geheel uniek geschreven.
Goede informatieve sites over Bob Marley & The Wailers zijn de laatste jaren helaas zeer veel uit de lucht gehaald (reden onbekend). Ik al jaren lang (sinds 1975) fan van Bob Marley vond het maar weer eens tijd dat er een goede site online kwam staan.
In halve wegen de jaren 90 zelf ook een site beheert over hem en die kwam al redelijk snel met de belangrijkste zoekwoorden op de eerste plaats te staan in google. Door omstandigheden heb ik die site een aantal jaren terug (begin 2000) gesloten.
Hopelijk lukt het met deze site ook weer om op nr. 1 te komen in Google op de belangrijkste zoekwoorden.
Op de drie belangrijkste sites in Nederland heb ik ondertussen een linktrade gedaan. Die mensen vonden het allemaal een zeer goede site.
hier wordt ik vermeld
http://reggae.startpagina.nl (was heel enthousiast over de site)
http://jamaica.startpagina.nl
http://bob-marley.startpagina.nl (beheer ik zelf)
Nu uiteraard verder beginnen met promoten ervan.
Wie o wie heeft dus goede suggesties voor het verbeteren van de site.
De site is gemaakt met websitebaker.
- Wat kan er beter aan mijn site?
-
21-02-2016, 11:32 #1
- Berichten
- 729
- Lid sinds
- 16 Jaar
Wat kan er beter aan mijn site?
-
In de schijnwerper
Nieuwe affiliate website met potentie in de muziekbusiness te koopWebsite te koop[NIEUW] VPS aanbod Webmedia - Nijmegen B.V.HostingTe Koop: Gratisproduct.nl – Jouw Sleutel tot Succes in de Online Wereld!Website te koopTe Koop: 3 Geweldige Websites - Winprijzen.be, Wedstrijden.be & Prijzen.be als pakketWebsite te koop -
21-02-2016, 11:44 #2
- Berichten
- 69
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Wat kan er beter aan mijn site?
Om eerlijk te zijn ben ik zo weg op deze website, voordat ik überhaupt de taal kies. Het design is erg achterhaald om het zo maar te zeggen. Als ik dan toch doorklik, zie ik bij de biografie een grote lap tekst zonder een afbeelding. Ik verlies daardoor ook meteen de motivatie om het te gaan lezen. Ik zou verder echt kijken naar Bootstrap of je website bouwen in Wordpress.
-
21-02-2016, 11:57 #3
- Berichten
- 84
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Wat kan er beter aan mijn site?
Het achterhaalde design zou niet zo erg zijn wanneer de site iets zou toevoegen qua inhoud. Dat de content geheel uniek is geschreven is niet iets om trots op te zijn. Ongeveer van het niveau spreekbeurt groep 6. Naast de discografie die je overal kunt vinden staat er wat algemene informatie over Jamaica en Reggae muziek. Als google deze site op een nummer 1 positie zou waarderen dan hoeven we google ook niet meer serieus te nemen.
-
21-02-2016, 12:15 #4
- Berichten
- 729
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wat kan er beter aan mijn site?
Dank voor de informatie ook al is hij negatief.
Hoe zouden jullie de taalkeuze dan maken wat openingsteksten.
Extra foto's toevoegen bij de teksten is geen probleem.
Verder zal ik eens verder kijken naar de teksten zelf.
Bestaat er een mogelijkheid om de inhoud van de teksten eventueel om te zetten naar WordPress of een ander systeem? Of moet alles weer opnieuw aangemaakt worden?
-
21-02-2016, 12:50 #5
- Berichten
- 178
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Wat kan er beter aan mijn site?
Na mijn inzien is het inderdaad niet echt wat. Ik was zo weer weg van de site. Het doet mij denken aan websites die al jaren niet onderhouden zijn. Het doet mij denken aan websites die gemaakt zijn in het begin tijdperk van het internet. Zoals al eerder gezegd, zet het om en maak er een leuke informatieve site van.
-
21-02-2016, 12:58 #6
- Berichten
- 627
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Wat kan er beter aan mijn site?
Ik hem eerst responsive maken
-
21-02-2016, 13:25 #7
- Berichten
- 729
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wat kan er beter aan mijn site?
Dank voor de reacties nogmaals.
Zijn er meerdere mensen die vinden dat de teksten van:
Biografie
Reggae
Jamaica
op een zeer laag niveau zijn?
-
21-02-2016, 13:31 #8
- Berichten
- 84
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Wat kan er beter aan mijn site?
Het gaat niet om de teksten op zich (ook al staan er genoeg spelfouten in), maar omdat je denkt dat je een complete en goede website over Bob Marley hebt met deze 3 standaard onderwerpen.
-
21-02-2016, 13:36 #9
- Berichten
- 729
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wat kan er beter aan mijn site?
Kees dank je. Het gaat er bij mij gedeeltelijk ook om de teksten of dat ik die weer moet laten verbeteren/ her schrijven of opnieuw moet laten schrijven naar een beter niveau.
Ik denk dat het maar beter is om de website voorlopig weer offline te zetten en rustig nadenken wat ik er mee wil.
-
22-02-2016, 01:36 #10
- Berichten
- 153
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wat kan er beter aan mijn site?
Zoals al werd aangegeven zou ik de website ook gewoon via Wordpress opzetten. Het grote voordeel aan Wordpress is dat je veel 'standaard' gratis themes hebt die je gemakkelijk naar jouw wensen om kan zetten, zonder dat je hier al te veel kennis voor nodig hebt (kennis in de zin van websites maken doel ik hier op).
Over je teksten ben ik helaas ook erg kritisch. Het staat echt bomvol met spel- en stijlfouten; dit zorgt er bij mij persoonlijk al voor dat ik binnen 10 seconden weg zou klikken.
-
22-02-2016, 04:52 #11
- Berichten
- 729
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wat kan er beter aan mijn site?
Dank voor je reactie Maks. Het is me duidelijk wat me te doen staat.
-
22-02-2016, 14:49 #12
- Berichten
- 729
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wat kan er beter aan mijn site?
https://www.sitedeals.nl/werk/314724-...uitleggen.html
We zullen zien wat er uit komt
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic