Ik heb deze site gemaakt omdat ik van Flash spellen hou, ik moet de site nog verder vullen maar ik heb het zo druk met al mijn andere sites en opdrachten ;)
http://www.flashgamefreak.com
- Flash Game Freak
-
15-05-2006, 17:59 #1
- Berichten
- 6
- Lid sinds
- 19 Jaar
Flash Game Freak
-
In de schijnwerper
Te koop protogoto.nl - service marktplaats - t.e.a.b.Website te koopwegens beëindiging bedrijf beschikbaar | KofferStunt.nl DA11 - DR22Website te koopErvaren tekstschrijver voor uiteenlopende schrijfklussenFreelance / WerkKant en klare website - VoetbalticketsEngeland.nl - Te KoopWebsite te koop -
15-05-2006, 18:00 #2
- Berichten
- 1.669
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik zie er niet echt een layout in, het is redelijk chaotisch...
-
15-05-2006, 18:02 #3
- Berichten
- 6
- Lid sinds
- 19 Jaar
hehe dat meen je niet ... bedankt voor je mening :) btw heb je ook voorbeelden van wat jij hebt gemaakt heb aangezien je een sterke mening hebt?
-
15-05-2006, 18:06 #4
- Berichten
- 1.669
- Lid sinds
- 19 Jaar
Jij vraagt naar mijn mening, dus die geef ik, maar ik wil ook best een linkje geven:
http://www.droomhaven.nl
En deze hebi kook laten sitechecken:
https://www.sitedeals.nl/forum/sitech...mhaven-nl.html
Ook redelijk veel scherp commentaar, maar ik heb er wel iets mee gedaan;)
Verder laat ik sinds dien wel al mijn sites ontwerpen/koop ik layouts, het is toch een vak apart, maar daarom heb ik nog wel een mening.
-
15-05-2006, 18:09 #5
- Berichten
- 6
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik vind het ook zeker niet erg dat je een sterke mening hebt maar aan de hand van veel eerder commentaar vond ik die opmerking niet echt gegrond aangezien er wel een duidelijke layout in zit.
Als ik naar je site kijk moet ik zeggen dat ik die niet veel rusiger vind als layout of overzichtelijker? Dit zeg ik niet om je af te zeiken ofzo, het is maar een mening natuurlijk, maar ik wou het zeggen omdat je de layout van flashgamefreak.com zo chaotisch vindt ;)
In ieder geval bedankt voor je commentaar, dat wordt altijd gewaardeerd.Laatst aangepast door E Schiphouwer : 15-05-2006 om 18:16
-
15-05-2006, 19:35 #6
- Berichten
- 315
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik vind toch ook dat alles nog chaotisch is! Ik zou het middenste gedeelde weghalen, deze waarin de google advertenties staan. En dus gewoon de games en het nieuws overhouden.
Qua kleurgebruik zit het wel goed alleen het roos bevalt met niet.
De enorme advertentie van "online quiz shows" zou ik ook achterwege laten. Die is veeeeel te groot uitgevallen ;)
-
16-05-2006, 15:40 #7
- Berichten
- 891
- Lid sinds
- 19 Jaar
Het is ook chaotisch, en met kritiek moet je leren leven he ;). Je vraagt hier een check van jouw site, wij geven onze meningen met plezier :)
-
16-05-2006, 17:07 #8
- Berichten
- 240
- Lid sinds
- 19 Jaar
[offtopic]
Ja ik ben het er wel mee eens, ik vind niet dat je omdat mensen commentaar geven hoeft te vragen wat ze zelf gepresteerd hebben, ze zeggen dingen om je te helpen, waar je zelf om hebt gevraagd.
[/offtopic]
Ik moet zeggen dat ik de kleuren in je site ok vind. Wat ik zou aanpassen is bijvoorbeeld het menu een meer centrale rol laten spelen, ik had het idee dat het bij de advertisements hoorde, behalve dat zit er misschien een beetje te veel reclame op je site. het leest in ieder geval niet echt rustig. Je hebt links belangrijke content. Dan een overload aan reclame om de nieuwsberichten heen, die daardoor een beetje op google ads gaan lijken
-
16-05-2006, 18:36 #9
- Berichten
- 315
- Lid sinds
- 19 Jaar
Inderdaad! Toen ik die nieuwsberichten zag dacht ik ook eerst dat het google ads waren.
-
17-05-2006, 00:10 #10
- Berichten
- 6
- Lid sinds
- 19 Jaar
Thanks people voor het commentaar :) Zoals ik al zei dat wordt altijd gewaardeerd ... en toch vind ik dat je ook wel eens aan iemand die commentaar geeft mag vragen wat voor site hij/zij heeft om te kijken of het gegrond is en wie diegene is ;)
Dat mogen ze bij mij ook als ik sites review en het is handig om zo kinderen die zelf geen site hebben maar wel durven te reviewen er uit te halen ;)
Maar again bedankt voor de reviews :D
-
17-05-2006, 08:07 #11
- Berichten
- 891
- Lid sinds
- 19 Jaar
Kinderen zijn ook klanten he :). Hun input kan even belangrijk zijn als die van een professional
-
18-05-2006, 11:56 #12
- Berichten
- 7
- Lid sinds
- 19 Jaar
Vreemde reactie hoor.
zoals de vele al gezegd hebben vind ook ik de layout vrij chaotisch, niet leuk om lang te bekijken.
ga je ook aan mij voorbeelden vragen wat ik gemaakt heb voor mijn mening voor enige waarde kan gevalideerd worden?
Het enige ik kan voorleggen is JAREN ervaring in het surfen en het bezichtigen van 1000'n? 10.0000'n? webpaginas.
-
19-05-2006, 10:33 #13
- Berichten
- 891
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ok het is hel nu wel duidelijk dat als hij een sitecheck vraagt dat zijn site gechecked wordt, en hij de keurders niet om referentiemateriaal hoeft te vragen :). Laten we gewoon doorgaan met checken
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic