Hallo,
Mijn website is voorzien van een nieuwe frisse layout. Hij is nog niet helemaal HTML valdid, maar dit wil ik binnenkort nog proberen. Het kan dus zijn dat hij er niet helemaal goed uitziet op uw browser. Graag dan een screen shot zodat ik kan zien wat andere zien.
Mijn sms community heeft deze optie's:
- Inloggen
- Registreren
- Sms versturen
- Verstuurde smsjes (Staan alle smsjes die zijn verzonden via jouw account met datum, tekst en 06 nummer.)
- Banners ( staan verschillende banners waar ze zich voor moeten registreren, hiermee verdienen ze smsjes.)
- Sms punten kopen ( kunnen ze sms punten kopen, gaat via mollie.nl)
- Kop of munt (Spelletje waar zei hun sms punten mee kunnen verdienen of verliezen (winst marge is in te stellen.)
- Telefoon boek ( kan men al hun nummers toevoegen en naam erbij. Bij optie sms versturen kan je de nummer aanvinken, en daar wordt hij naar verzonden)
- Wachtwoord wijzigen
- Banner kliks ( Staan verschillende banners waar men 1 linkpoint mee kunnen verdienen per klik, kan per 24u)
- Link kliks (Staan verschillende links, waar men op kan klikken per 24u, krijgen ze 1 linkpoint)
- Linkpoints inwisselen (per 10 verdiende linkpoints kunnen ze 1 smsje krijgen, die kunnen ze automatisch inwisselen. )
- aangebrachte leden (Referral systeem, 2 smsjes per nieuw lid)
- lidlink (link van een gebruiker, per 10 kliks krijgen ze 1 smsje)
Linkpoints inwisselen?
Linkpoints zijn punten die ze krijgen per klik op een link of banner. Per klik op een link of banner krijgen ze 1.0 linkpoint. waneer ze 10.0 linkpoints hebben kunnen ze deze inwisselen of het linkpoints kantoor. Deze haalt automatisch de linkpoints eraf, en plaats automatisch de smsjes op je account.
Ik zoek nog nieuwe optie's voor het script. Heeft 1 van jullie mischien nog ideeen? Ik zelf dacht aan een facebook like en twitter volg optie waarmee ze punten verdienen door het like'n en volgen van account's. Tevens zat ik er aan te denken dat ik een forum script ga inbouwen.
Graag serieus raten en reactie's, ben niet echt goed in website's maken en wil er graag van leren.
Link:
http://tinyurl.com/cp7bdtd
Met vriendelijke groet,
- [CHECK] Gratis sms community
-
05-06-2012, 15:20 #1
- Berichten
- 96
- Lid sinds
- 13 Jaar
[CHECK] Gratis sms community
-
-
05-06-2012, 15:29 #2
- Berichten
- 519
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: [CHECK] Gratis sms community
Bij mij staan 'Gebruikersnaam' en 'Wachtwoord' door de icoontjes in het tekstvak heen. Is het een idee om 'Gebruikersnaam' en 'Wachtwoord' wat verder op te schuiven, zodat ze naast de icoontjes staan?
-
06-06-2012, 16:06 #3
- Berichten
- 96
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: [CHECK] Gratis sms community
waarschijnlijk komt dit omdat hij niet html valdid is. Tevens probeer ik hem a.s weekend html valdid te maken zodat hij op elke browser het zelfde uitziet.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic