Heey,
Graag zou ik jullie mening willen horen met betrekking tot mijn nieuwe website iWallpaper ( http://tinyurl.com/2bh9z62 )
Op dit moment leveren wij gratis iPod, iPhone 3G/3GS, iPhone 4 en iPad wallpapers. Wij zijn druk bezig om voor alle producten een mobiele website op te leveren, momenteel bestaat die voor de iPad al ( http://tinyurl.com/384cgly ) , volgende week hopen wij de release van de mobiele versie voor de iPhone te lanceren.
Ook zijn wij nog druk bezig met een iPhone en iPad applicatie waardoor we een nog beter aanbod willen leveren.
In de nabije toekomst willen wij ook de plek worden waar je wallpapers voor je iMac, Macbook etc kunt vinden.
- Sitecheck: iWallpaper
-
30-09-2010, 09:13 #1
- Berichten
- 386
- Lid sinds
- 16 Jaar
Sitecheck: iWallpaper
-
In de schijnwerper
BTW calculator - WP plugin - V1.0PHP scriptsSenior Designster - top kwaliteit - 16 uur per week - per maand - 350 euroFreelance / WerkSEO-tekstschrijver inhuren | beter vindbaar met webtekstenFreelance / WerkProduct feed grid V1.7 - Creer een affiliate shop in 2 min - WP plugin - V1.7 NU LIVEPHP scripts -
30-09-2010, 09:19 #2
- Berichten
- 1.197
- Lid sinds
- 17 Jaar
Handig dat er speciale iPad-site is.
Alleen de wallpapers zelf zijn niet HD, waardoor heter erg lelijk uitziet.
-
30-09-2010, 09:24 #3
- Berichten
- 218
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik vind dat deze layout wel erg veel lijkt op het ontwerp dat ik had gemaakt voor je, maar je niet had gekocht. (no cure, no pay basis)
http://mockupr.com/mu/btrm3366/iwallpaper
http://mockupr.com/mu/ghmq3043/iwallpaper-2
Oordeelt u zelf.
-
30-09-2010, 09:26 #4
- Berichten
- 386
- Lid sinds
- 16 Jaar
Aanvullend bericht:
Ik vind dat deze layout wel erg veel lijkt op het ontwerp dat ik had gemaakt voor je, maar je niet had gekocht. (no cure, no pay basis)
http://mockupr.com/mu/btrm3366/iwallpaper
http://mockupr.com/mu/ghmq3043/iwallpaper-2
Oordeelt u zelf.
Zoals u wist waren er meerdere designers, en aangezien onze kleuren bekend waren is een soortgelijke website geen rare optie, ook is duidelijk te zien dat de layouts voortkomen uit onze eerdere ontwerpen gratis iphone wallpapers http://tinyurl.com/2cpg8bo en gratis ipad wallpapers http://tinyurl.com/328kmfr De opbouw en opmaak is vrijwil identiek aan onze voorgaande website's, kleurgebruik komt voor uit ons logo van Logic Sense waardoor ook de kleuren hetzelfde waren. Ook hebt u verder geen website afgeleverd, hebt u geen .psd file's aangeleverd, en aangezien ik zelf geen designer skills heb had ik toen niet voor niets een topic geopend.
Tussen ons twee was duidelijk een meningsverschil qua afmetingen van de layout, dat is toen ook duidelijk volgens mij behandeld in de pb, heb deze nog in mijn inbox.Laatst aangepast door Lubbert Kramer : 30-09-2010 om 09:36 Reden: Automatisch samengevoegd.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic