Ik ben benieuwd naar jullie mening:
Ik ben een paar maanden geleden website gestart op domein A.
De website heeft nog nauwelijks bezoekers. domein A had geen historie, DA 1 PA 1. De TF en CF zijn inmiddels respectievelijk 8 en 9.
Nu ben ik later in bezit gekomen van domein B. Inhoudelijk zijn domeinen A en B ongeveer gelijkwaardig, beide 'de lading dekkende' domeinnamen.
Echte heeft domein B meer historie en is ouder, verder:
Domein B: DA 16 PA 19
TF en CF zijn ongeveer gelijk met A: 7 en 11.
Ik heb nog weinig aan linkbuilding gedaan; die paar links die ik heb genegeerd voor domein A kan ik nog wel omzetten naar domein B.
Nu de vraag: zouden jullie de website alsnog overzetten op domein B? Zo ja, moet ik de site dan een tijdje offline houden zodat deze uit Google verdwijnt? Of kan ik beter gewoon op A blijven draaien?
- Nog wisselen van domein?
-
16-04-2017, 11:17 #1
- Berichten
- 951
- Lid sinds
- 17 Jaar
Nog wisselen van domein?
-
In de schijnwerper
-
16-04-2017, 12:11 #2gast74241 Guest
Re: Nog wisselen van domein?
Gewoon de gewenste domeinnaam gebruiken en de andere domeinnaam middels een 301 naar de gebruikte domeinnaam redirecten. De belangrijkste domeinnaam krijgt dan de linkjuice van de minder gewenste domeinnaam.
-
16-04-2017, 15:37 #3
- Berichten
- 951
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Nog wisselen van domein?
thx Rogier, maar werkt dat net zo goed? Dan wordt het toch min of meer een soort 'link' vanaf een sterk domein, ipv dat de content op een sterk domein zelf staat?
-
16-04-2017, 16:07 #4
- Berichten
- 1.344
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Nog wisselen van domein?
Je geeft met de 301 redirect aan dat de website is verhuist, Google neemt domein B over en als je ziet dat domein B in de zoek resultaten staat haal je de redirect weer weg. Het is dus gewoon om aan Google aan te geven dat je de website hebt verhuist.
-
12-05-2017, 21:04 #5
- Berichten
- 32
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Nog wisselen van domein?
Ferdi: Je zegt dat je de redirect zou weghalen (ik vermoed dan ook dat je op termijn de domeinnaam zou laten vervallen?), maar mocht de oorspronkelijke site toch enkele links hebben, dan kan het wellicht weinig kwaad om de redirect gewoon te behouden?
-
13-05-2017, 09:23 #6
- Berichten
- 106
- Lid sinds
- 8 Jaar
Re: Nog wisselen van domein?
Zou de redirect behouden als er al naar gelinked word, als je het oude domein laat vervallen, dan verlies je de waarde weer.
(alle bestaande links worden niet aangepast namelijk, dus die lopen dan gewoon dood en geven geen waarde aan je nieuwe website)
-
13-05-2017, 09:42 #7gast74241 Guest
Re: Nog wisselen van domein?
De redirect moet natuurlijk intact blijven, als de 301 wegvalt, zijn alle backlinks inderdaad waardeloos.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic