Ik kom er steeds meer achter dat SEO eigenlijk hetgeen is waar het allemaal om draait. Een mooie site is leuk, maar zonder bezoekers heb je er natuurlijk niets aan. In dit perspectief probeer ik me meer te verdiepen in het uitvoeren van SEO activiteiten. Dit kan natuurlijk een beetje op de gok wat links en artikelen plaatsen, maar als je dit serieus aan wilt pakken kan ik me voorstellen dat SEO tools van MOZ of Raventools wel handig kunnen zijn. Alleen zijn deze tools toch wel erg prijzig (€ 99 / maand) en vraag ik me af hoe snel deze tools zich terug kunnen verdienen. (Om het even in perspectief te plaatsen, voor het complete Adobe pakket betaal je € 70 / maand en voor m'n gevoel kan je daar veel meer mee)
Zijn er mensen die dit soort tools actief gebruiken? Zo ja, welke?
Is het verstandig om aan de slag te gaan met dit soort tools als je (net) begint met SEO activiteiten?
Wat is de terugverdientijd van zo'n tool? Of hoe snel gaat zo'n tool je ook daadwerkelijk 99 euro per maand extra opleveren, wat is jullie ervaring?
- Betaalbaarheid SEO tools
-
02-02-2015, 15:22 #1
- Berichten
- 15
- Lid sinds
- 11 Jaar
Betaalbaarheid SEO tools
-
-
02-02-2015, 15:33 #2
- Berichten
- 277
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Betaalbaarheid SEO tools
Artikel waar je misschien wat aan hebt: http://www.wplounge.nl/seo-tools-om-...bij-te-houden/. Niet alle tools kosten €99 :-). Succes!
-
10-03-2015, 13:05 #3
- Berichten
- 56
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Betaalbaarheid SEO tools
Traffic Travis is een goeie seo tool. Het kan meer dan alleen keyword research. Enige nadeel is dat je proxies nodig hebt. kosten 97$ eenmalig.
Gebruik anders de trial zodat je kan zien wat deze tool voor je kan doen.
-
10-03-2015, 13:45 #4
OnlineMarketing.nl B.V.
- Berichten
- 113
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Betaalbaarheid SEO tools
Als je je echt wilt verdiepen in SEO dan is het misschien goed om je echt te gaan verdiepen in SEO. Dan bedoel ik verdiepen door veel artikelen en cases te lezen en informatie van verschillende SEO specialisten met elkaar te vergelijken. Hierdoor krijg je denk ik meer inzicht in de hoe en waarom achter SEO. Zeker als je net begint is dit denk ik het belangrijkst.
Een RankChecker is echter geen overbodige luxe, omdat dit je simpelweg gewoon erg veel tijd kan besparen! Dit hoeft ook niet zoveel geld te kosten..
Als je je eenmaal verdiept hebt kan je altijd nog investeren in Tools waarmee je zelf dieper in de materie kan duiken. Zoals inderdaad de Tools van o.a. Moz.
Succes!
-
10-03-2015, 16:43 #5
- Berichten
- 1.044
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Betaalbaarheid SEO tools
Als je net begint met SEO, kan ik mezelf voorstellen dat je niet al te veel geld wilt investeren in SEO tools. Het leuke is dat dat over het algemeen ook helemaal niet hard nodig is, aangezien je (in het begin) zeker met gratis tools uit de voeten kunt.
In de basis zijn 3 soorten tools belangrijk:
Backlink checker
Zoals eerder al is aangegeven, is Traffic Travis een erg interessante tool, maar persoonlijk vind ik de gratis versie van SEO SpyGlass ook zeker de moeite waard. Daarnaast zijn er natuurlijk vele online tools die je kunt gebruiken, zoals ahrefs, Open Site Explorer en Majestic.
Rank tracker
Alles handmatig in Google checken, is niet handig, dus een rank tracker is dan ook sterk aan te raden. CuteRank is een leuke, maar ook Rankerizer vind ik een goede gratis tool.
Link management
Om je linkruils bij te houden, een overzicht te hebben van links die je wellicht hebt aangekocht, etcetera, is link management software erg handig. Dat kan echter ook gewoon prima in Excel, waarvoor je zelfs nog handige seo tools aan kunt toevoegen met bijvoorbeeld SeoTools. Als je overal toegang wilt hebben tot je linkoverzichten, dan kun je het zelfs prima in Google Docs bijhouden.
Met de bovenstaande zaken kun je waarschijnlijk prima vooruit, en hoef je niet eens na te denken over de terugverdienperiode.
-
18-03-2015, 12:35 #6
- Berichten
- 55
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Betaalbaarheid SEO tools
He Ivo,
Zoek gewoon even een groupdeal uit. Google het ;). Heb majestic voor €5 per maand.
Daarnaast zou ik gaan voor majestic boven Moz. Moz is een van de meest overpriced SEO tools die ook nog eens niet bijzonder accuraat is. Je ziet heel veel spammed domains die er in Moz mee wegkomen door goede DA/PA. Meer iig dan bij Majestic.
Cheers
-
18-03-2015, 18:01 #7
- Berichten
- 67
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Betaalbaarheid SEO tools
Probeer is GSA SER in cobinatie met Captcha Breaker
-
18-03-2015, 18:06 #8
- Berichten
- 1.054
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Betaalbaarheid SEO tools
-
18-03-2015, 20:59 #9gast74241 Guest
Re: Betaalbaarheid SEO tools
Ik vind proranktracker.com fantastisch, ook gratis is een erg handige manier om je resultaten in de SERP's bij te houden.
Lijstje met keywords en je domeinnaam invullen, gewenste zoekmachines invullen en je krijgt elke dag (week of maand) een rapportage met de posities in de SERP's.
-
18-03-2015, 21:14 #10gast74241 Guest
Re: Betaalbaarheid SEO tools
Alleen jammer dat ie zo duur is als je iets meer wilt zien...
-
18-03-2015, 21:54 #11
- Berichten
- 676
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Betaalbaarheid SEO tools
He Ivo,
Zoek gewoon even een groupdeal uit. Google het ;). Heb majestic voor €5 per maand.
Daarnaast zou ik gaan voor majestic boven Moz. Moz is een van de meest overpriced SEO tools die ook nog eens niet bijzonder accuraat is. Je ziet heel veel spammed domains die er in Moz mee wegkomen door goede DA/PA. Meer iig dan bij Majestic.
Cheers
-
18-03-2015, 22:06 #12gast74241 Guest
Re: Betaalbaarheid SEO tools
Dat vraag ik mij ook af.
Waarschijnlijk is Ivo een nul vergeten.
Als men zo'n dienst zou aanbieden voor 5 - 20 euro, zouden ze overnacht de grootste op hun gebied zijn.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic