Proranktracker heb ik ook nog gebruikt toen het nog volledig gratis was. Is echt wel top en er zijn diverse instellingen en je heb een zeer duidelijk overzicht.
Nu het beperkt is vind ik de prijzen toch wel prijzig en heb ik website www.hoehoogstaikingoogle.nl , inloggen, je websites, trefwoorden en om de hoeveel tijd je een email wil met stats van de Maximum 5 trefwoorden.
Zit er met ongeveer 80 sites, Gratis en via gmail raad ik aan de mails te ontvangen, iedere dag zitten de mails dan in 1 map omdat ze van dezelfde mailing/naam komt.
- Dagelijkse online tool voor je zoekwoord rankings
-
11-09-2014, 15:20 #16
- Berichten
- 1.211
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Dagelijkse online tool voor je zoekwoord rankings
-
15-09-2014, 14:31 #17
- Berichten
- 637
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Dagelijkse online tool voor je zoekwoord rankings
AWR heeft geen limiet, gewoon proxies gebruiken. Het is niet voor niets dan online tools duurder worden naar gelang de hoeveelheid keywords * pagina's je wilt tracken. Goedkoopste en meest schaalbaar is nog steeds AWR.
-
23-09-2014, 16:08 #18
- Berichten
- 56
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Dagelijkse online tool voor je zoekwoord rankings
serpfox.com
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic