De komende 6 weken zullen de drukste worden op de receptenwebsites, zo ook op mijn receptensite. Vorig jaar waren er rond deze tijd 30 recepten en 20 bezoekers per dag. Dit was gemiddeld in December 100 met pieken van 500 bezoekers.

Momenteel zitten er 60 recepten in de database en dit wordt de komende 2 weken uitgebreid naar 100 (alles ligt al klaar, wil het alleen geleidelijk toevoegen). Hier zitten veel kerstrecepten tussen en sinterklaasrecepten, waardoor ik minimaal dezelfde bezoekersaantallen verwacht.

Gemiddeld heeft de website 30 bezoekers per dag, 45 pageviews en 85% uit Google.

Ik heb de volgende spots beschikbaar vanaf nu tot 1 januari. Vanzelfsprekend kunnen we ook een langere periode bespreken.

Header: 120x90 banner (op de Twitterbanner plek) - €25,- ex. 19% BTW
Link boven elk recept, waar nu staat: Updates via Twitter! - €20,- ex. 19% BTW

Zie bijv: http://www.chrisbaktzebruin.nl/recepten/creme-brulet/

Let op: Ik behoud mij het recht om een adverteerder te weigeren wanneer deze absoluut niet past bij de doelgroep.