Hoi allemaal,
Ik zie de laatste tijd veel offtopic berichten bij de layouts (meestal over dat ze bij de top horen), misschien is het handiger om de discussie hier te voeren, aangezien offtopic eigenlijk niet is toegestaan in de Marktplaats;)
Groetjes,
Edwin
-
10-09-2006, 15:30 #1
- Berichten
- 1.669
- Lid sinds
- 19 Jaar
Discussieplaats Layouts
-
-
10-09-2006, 15:51 #2
- Berichten
- 384
- Lid sinds
- 19 Jaar
Misschien dan maar gelijk met een vraag beginnen:
Aan welke factoren moet een layout voldoen om bij de top te horen?
-
10-09-2006, 16:09 #3
- Berichten
- 1.669
- Lid sinds
- 19 Jaar
Volgens de richtlijnen komen proffesionele layouts in de map layouts en de rest in de map overige, ditwordt gekeurd door de CL & Mods.
Opbasis waarvan is niet helemaal duidelijk jammer genoeg.
-
10-09-2006, 16:12 #4
- Berichten
- 590
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ik vind dat dit democratisch moet gebeuren. Misschien simpelweg met een voting script/module. En misschien is het handig dat je een soort rapport krijgt van wat er mis is met je design.
-
10-09-2006, 17:05 #5
- Berichten
- 240
- Lid sinds
- 19 Jaar
maar als je voordat een layout verkocht wordt eerst een discussie krijgt in welk forum hij hoort, komt allemaal weer tijd bij.
ik vind dat de fora leiders daar een goede kijk op hebben en hun werk naar behoren doen.
-
10-09-2006, 17:07 #6
- Berichten
- 1.669
- Lid sinds
- 19 Jaar
Inderdaad,ik zalookn iet zeggen dat ik het er helemaal mee oneens ben...
Maar om onder elke layout een discussie te krijgen is ook zoiets, dus heb ik dit topic geopend;)
-
10-09-2006, 20:27 #7
Basing.nl (Umono)
- Berichten
- 1.017
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik moet idd. nog eens de tijd nemen om een topic te maken met info hierover. Maar kort komt het hier op neer:
- Er is een thumbnail voorzien
- Footer vermelding
- Layout voldoet aan alle punten (2-6) zoals beschreven in de "Hoe maak je een prof layout" tutorial.
- We krijgen de homepage te zien, niet een subpage zoals deze layout.
- Geen gebruik van anti-aliased tekst
- Leesbaarheid tekst t.o.v. achtergrond (Contrast dus)
Er zijn nog technische punten, maar dit zijn zowat de belangrijkste...Laatst aangepast door Kevin Vanhove : 10-09-2006 om 21:29
-
23-09-2006, 19:24 #8
- Berichten
- 696
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik vind dat "Geen gebruik van anti-aliased tekst" echt onzin. Mijn layout werd niet toegelaten o.a. doordat ik anti-aliased tekst gebruikte in m'n tabs. En websites zoals www.apple.com dan? en www.purevolume, www.yellowicon.com, www.styleboost.com, www.wecreatethings.com, www.designmash.co.uk, www.danlindop.co.uk, www.iamjohnmills.com, http://fusionfox.com, www.ndesign-studio.com en ga zo maar door.. allemaal sites die de beste CSS showcases hebben gehaald.. maar ze zouden niet bij de top-layouts komen op SiteDeals.. nogal dubbel.
Ik vind dat deze richtlijn totaal op basis van smaak wordt gehanteerd en dat is gewoon onzin.Laatst aangepast door J Zwaan : 23-09-2006 om 19:30
-
24-09-2006, 01:17 #9
- Berichten
- 625
- Lid sinds
- 19 Jaar
Volgens mij wordt met deze regel vooral bedoelt dat de content-tekst niet anti-aliased mag zijn. Voor menu's zie ik het persoonlijk ook liever niet omdat je dan afbeeldingen moet gebruiken, maar daar vind ik niet dat ze een layout voor mogen weigeren.
-
24-09-2006, 03:34 #10
Basing.nl (Umono)
- Berichten
- 1.017
- Lid sinds
- 19 Jaar
Joel, het slaat idd. op content tekst, ik zie nl. in geen enkel voorbeeld die jij gaf anti-aliased tekst staan..
-
24-09-2006, 14:03 #11
- Berichten
- 58
- Lid sinds
- 19 Jaar
Waarom zou je content geen anti-aliased tekst mogen bevatten!? Het punt dat je wil maken is waarschijnlijk dat de content bewerkbaar moet zijn als tekst in de html. Het is niet de bedoeling om daar afbeeldingen met tekst te plaatsen, uiteraard.
Ik zie namelijk in elk voorbeeld dat Joël gaf anti-aliased tekst in de content. Mac.
-
24-09-2006, 14:24 #12
- Berichten
- 384
- Lid sinds
- 19 Jaar
Waaraan voldoet deze layout niet?
https://www.sitedeals.nl/forum/overig...html#post25901
-
24-09-2006, 14:52 #13
- Berichten
- 696
- Lid sinds
- 19 Jaar
Origineel gepost door Kevin Vanhove
Joel, het slaat idd. op content tekst, ik zie nl. in geen enkel voorbeeld die jij gaf anti-aliased tekst staan..
Ik citeer:
Origineel gepost door Kevin Vanhove
Layout faalt door onderstaande redenen:
- Geen Footer vermelding
- Layout voldoet niet aan alle punten (2-6) zoals beschreven in de "Hoe maak je een prof layout" tutorial.
- Gebruik van anti-aliased tekst (tabs)
- Layout is verder nogal slordig opgevult.
-
24-09-2006, 15:42 #14
Basing.nl (Umono)
- Berichten
- 1.017
- Lid sinds
- 19 Jaar
Joel, ik zal binnenkort wel een uitgebreidere tekst schrijven omtrend de regels van het layouts forum.
Bart, een toplayout is niet alleen voldoen aan de technische regels. Als ik naar deze layout kijk dan heb ik totaal geen idee waarover of waarvoor de site bedoelt is. Blijkbaar een webdesign site, maar dat vind ik totaal niet terug in het grafisch thema van de site.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic