Beste Sitedeals leden,
Ik heb gisteren mijn eerste lay-out geplaatst in het Marktplaats > Lay-out topic. Nadat ik het bericht geplaatst heb, verscheen er de melding dat het bericht eerst goedgekeurd moest worden door een moderator.
Mijn vraag is nu: krijg ik een e-mail of mijn bericht is goed- of afgekeurd? De laatste tijd merk ik dat ik geen e-mails (nee, ook niet in ongewenst-map) meer krijg van Sitedeals (voor bijv. abonnementen). Iemand ervaring met de gang van zaken bij het plaatsen van een lay-out?
Alvast bedankt voor jullie hulp!
Met vriendelijke groeten,
Tim Nederveen
-
21-05-2013, 18:08 #1
- Berichten
- 50
- Lid sinds
- 13 Jaar
Sitedeals lay-out plaatsen
-
-
21-05-2013, 18:09 #2
- Berichten
- 558
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Sitedeals lay-out plaatsen
Nee, zover ik weet krijg je daar geen bevestiging per mail van. Tenminste, die heb ik nog nooit gehad.
Het goedkeuren kan tussen de 24 en 48 uur duren.
-
23-05-2013, 15:01 #3
- Berichten
- 50
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Sitedeals lay-out plaatsen
Het is nu bijna drie dagen geleden dat ik mijn lay-out heb ingezonden, maar hij is nog niet gepubliceerd, en ook een mailtje m.b.t. afkeuring is niet voorbijgekomen. Iemand enig idee hoeveel tijd het in beslag zou kunnen nemen, voordat de lay-out goed- of afgekeurd wordt?
Alvast bedankt!
-
23-05-2013, 15:25 #4
- Berichten
- 2.816
- Lid sinds
- 19 Jaar
Re: Sitedeals lay-out plaatsen
Ik heb je via prive bericht op de hoogste gesteld. Nu zie ik nog iets anders en dat is dat je geen emails krijg.
Kun je aub aangeven op welke rubriek je geabboneerd bent, en welke interval je updates staan (direct, dagelijks, weekelijks)?
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic