Ik ben bezig aan een videoclip website en ik wilde alvast beginnen met het toevoegen van videoclips van justin timberlake, rihanna, britney spears en zo kan je er wel veel opnoemen! nou hebben de meeste clips van deze grote artiesten het volgende staan: "Embedding disabled by request". dus als ik dan die clip op me site hebt staan staat er "We're sorry, This video is not longer avaible" ofzo.
Dus ik ging even kijken hoe andere sites dat hadden gedaan. ik kwam uit bij www.clipjes.nl. ik zag daar bijv. op nummer 1 staan "Kate Ryan - Ella Elle L'a". ik klikte op die clip dat ik dus naar youtube ging en wat zag ik staan: "Embedding disabled by request". Hoe kan het dat hij wel die clips kan afspelen op zijn website en bij mij krijg ik zo een melding?
(wat me opviel is dat op zijn site in de videoclips het youtube logo dubbel staat. kan dat iets te maken hebben met een eigen gemaakte video player ofzo).
- videos afspelen
-
04-09-2008, 22:38 #1
- Berichten
- 1.406
- Lid sinds
- 17 Jaar
videos afspelen
-
-
04-09-2008, 22:43 #2
- Berichten
- 1.384
- Lid sinds
- 17 Jaar
http://www.mp3extreme.nl/search/Darkraver/1/video
iedereen doet het via youtube
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic