Beste SD'ers,
Ik, gast5188, en Jesse Degger zijn al enkele jaren bezig met het programmeren in PHP. Wat we echter nog steeds willen leren is Object Oriented Programming, objectgeoriënteerd programmeren. We denken dat we het meest leren als wij het van iemand anders leren. Daarom zoeken wij een 'leraar'/'lerares' die ons vrijwillig OO(P) wil leren scripten.
Als je ons wilt helpen kan je reageren in dit topic, ons PMen, ons mailen of ons toevoegen op msn. Onze msn- en mailadressen zijn:
jelmar@yayscripting.nl
jesse@yayscripting.nl
Mvg,
gast5188 en Jesse Degger
- Gezocht: PHP OO(P) leraar/lerares
-
26-10-2009, 20:43 #1
- Berichten
- 36
- Lid sinds
- 17 Jaar
Gezocht: PHP OO(P) leraar/lerares
-
-
26-10-2009, 20:54 #2
- Berichten
- 465
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ik denk dat het redelijk moeilijk hier is om hier een leraar of lerares voor te vinden. PHP is nog redelijk nieuw met OO ondersteuning en biedt wel steeds meer mogelijkheden hiervoor.
Het is meer een denkmethode die in je doordringen moet. Veelal wordt het gebruikt met programmeertalen. PHP is meer een scripting taal dan een programmeertaal ook al begint het steeds meer er op te lijken. Er is een soort van principe wat je door moet krijgen. Op internet staan veel handleidingen waar jullie wat van kunnen leren.
-
26-10-2009, 20:59 #3
- Berichten
- 165
- Lid sinds
- 16 Jaar
Bedankt voor uw reactie!
Het gaat ons erom dat wij even ingeleid moet worden met object georentieerd scripten. Hoe classes werken weten voor 't grootste gedeelte wel maar wat nou de precieze clou hiervan is heeft nog een paar vraagtekens voor mij: 't is in veel gevallen veel meer werk om iets op te bouwen in classes.
Met vriendelijke groet,
Jesse
-
26-10-2009, 21:02 #4
- Berichten
- 312
- Lid sinds
- 15 Jaar
De clou is eigenlijk puur overzichtelijkheid en gestructureerd programeren.
Mvg,
VIncent
-
27-10-2009, 15:49 #5
- Berichten
- 36
- Lid sinds
- 17 Jaar
Wij hebben nu zelf een systeem ontwikkeld waarmee wij goed overweg kunnen, het is dus overzichtelijk en gestructureerd voor ons. Maar is het niet zo dat het voor een ander onoverzichtelijk kan zijn?
Mvg,
Jelmar
-
27-10-2009, 15:53 #6
- Berichten
- 526
- Lid sinds
- 15 Jaar
Wij hebben nu zelf een systeem ontwikkeld waarmee wij goed overweg kunnen, het is dus overzichtelijk en gestructureerd voor ons. Maar is het niet zo dat het voor een ander onoverzichtelijk kan zijn?
-
27-10-2009, 16:10 #7
- Berichten
- 2.392
- Lid sinds
- 17 Jaar
@TS
Vrijwillig persoonlijke hulp? Denk dat je dan lang kan zoeken. Probeer het op fora als www.phphulp.nl, www.phpfreakz.nl e.d. Daar staan hele pagina's vol met tutorials, en buiten dat een geweldige community erachter die je altijd kunnen helpen.
-
27-10-2009, 16:10 #8
- Berichten
- 363
- Lid sinds
- 16 Jaar
Er staat een shitload op internet aan informatie over OOP, is het niet in PHP, dan wel in JAVA of C#.
Dat maakt voor de rest helemaal niks uit, ze (horen te) gaan toch allemaal over het principe, en niet hoe je een clas aanmaakt.
Voor de rest is MVC ook heel handig om naar te kijken, dan kan je al je code hergebruiken, zonder dat je aan een layout vsat zit.
-
27-10-2009, 16:11 #9
- Berichten
- 99
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ik heb ooit eens een pdfje gemaakt voor mijn medestudenten om te starten met OOP, ze vonden het allemaal een goed voorbeeld dus plaats ik het hier.
Nix geavanceerd, gewoon een introductie tot OOP PHP.
Je kan het hier vinden:
http://cmdstud.khlim.be/~gbangels/ICT/ICT_OOP.pdf
Mvg,
Gert
-
27-10-2009, 21:32 #10
- Berichten
- 36
- Lid sinds
- 17 Jaar
Beste SD'ers,
We hebben al enkele van zulke tutorials gelezen (ook voor dit topic) maar we hebben zelf het idee dat we hier niets extra's van leren over de manier van denken die je door moet hebben. Is er misschien iemand die een klein OO script heeft liggen die wij mogen bestuderen zodat wij kunnen bekijken hoe alles in elkaar zit en opgebouwd wordt?
Mvg,
gast5188
-
27-10-2009, 21:35 #11
- Berichten
- 363
- Lid sinds
- 16 Jaar
http://phphulp.nl/php/tutorials/8/632/
@JesseD, krijg nogsteeds 30 euro van je =D
(jaar of 2 á 3 geleden)
-
27-10-2009, 21:36 #12
- Berichten
- 161
- Lid sinds
- 15 Jaar
@Gert_B
leuk om te lezen dankjewel:)
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic