Beste leden,

Bij deze bied ik een simpel, standaard maar leuk en goed modellensysteem aan. Dit is het platform voor een modellen agency of amateurfotograaf om zich aan het publiek te laten zien. Het systeem is gebaseerd op - zoals standaard op mijn systemen - een eigen gemaakt MVC framework dat gebruik maakt van OOP PHP5 scripting. Het systeem maakt daarnaast gebruik van language bestanden die instelbaar zijn.
Overigens hoeft dit systeem niet gebonden te zijn aan dit onderwerp, er kan uiteraard worden afgeweken en bijvoorbeeld gebruikt worden voor een portfolio. Het layout is daarnaast aan te passen tot een andere template. De slicing is ook door mij gedaan maar bevat een lichte oneffenheid in Internet Explorer, hier zal naar worden gekeken op korte termijn!

Prijs
Het betreft een licentieverkoop. Mocht de verkoop niet vlotten kan ik er altijd nog voor kiezen het geheel volledig van de hand te doen.
Gebruikslicentie: EUR. 50,-

Demo
http://www.web-resource.nl/portfolio/modellen/index/

Functionaliteiten
- Beheerpaneel
- Multilang
- Categorieen
- Nieuwsysteem
- Contact
- Modellen weergave
- SEO vriendelijke url's
- Afbeeldingen weergave met AJAX functionaliteit
- Uitgebreid configuratiebestand

E.e.a. kan nog uitgebreid worden tegen meerprijs.

M.v.g,

Nathanael