Script: We zijn voor een klant op zoek naar een script, waarbij mensen advertenties kunnen plaatsen. Hierbij hoef geen bied systeem of iets dergelijks erin te zitten
Omschrijving/functies: Het script is bedoeld om diensten aan te bieden via internet. Mensen kunnen een advertentie plaatsen voor contact, of hulp. Een vergelijkbare site is www.sexjobs.nl. Het is dus eigenlijk een soort marktplaatsscript zonder sub categorien. En waarbij de advertenties bevestigd moeten worden via een emaillink. Ook moet de reagerende bezoeker, naar een anoniem adres kunnen mailen. Tevens zou in de adminsectie een mogelijkheid moeten zitten om bezoekers een ip-ban te kunnen plaatsen. Het budget van deze klant is beperkt, maar suggesties zijn van harte welkom. Het gaat dus echt om een advertentiesite voor erotische doeleinden, vergelijkbaar met sexjobs.nl
Voorbeeld van gewenste site:
http://www.sexjobs.nl
Prijs: In overleg
- Advertentie-script
-
1765 × bekeken sinds 12-11-2008, 14:20 #1
Advertentie-script
-
In de schijnwerper
Startpagina script V2.1 - WP plugin - Vernieuwd - Vele opties - V2.1 NU LIVEPHP scriptsProduct feed grid V1.7 - Creer een affiliate shop in 2 min - WP plugin - V1.7 NU LIVEPHP scriptsRadio portal - WP plugin - Versie 2.1 - versie 2.1 NU LIVEPHP scripts(SEO) Tekstschrijver nodig voor winstgevende teksten?Freelance / Werk -
12-11-2008, 17:27 #2
- Berichten
- 412
- Lid sinds
- 19 Jaar
ik verkoop zelf dit opzet script http://tweedehands.weplinks.nl/adver...&advertentie=1
Maar dat heeft dus wel een bied systeem.
Bieden kan een adverteerder wel gewoon uit schakelen.
Echter ben ik ook voor me eigen bezig en heb ik op http://werkklus.nl een versie gemaakt waarbij dat bied systeem er op eerste instantie uit is gehaald.
Omdat men via werkklus.nl wel contact met een werkzoekende moet kunnen opnemen heb ik van dat zelfde bied systeem een mail systeem gemaakt zie:
http://werkklus.nl/advertentie.php?r...&advertentie=1
En nu kan men mailen. De mail word eerst naar jou gestuurd en jij dient dan op een link in me mailbox te klikken als op de site (die dan geopent word) op activeren te klikken voordat de email echt word verzonden.
Echter is dit een snelle aanpassing door mij, afgelopen weekend gemaakt, en word er nu als ik meer tekst dan 1 regel invoer niet gezegd dat de mail verzonden is.
Maar die word wel netjes verzonden, maar het kan voor je bezoeker wat onduidelijk zijn ;-)
Dus op eigen risico als je interesse hebt in die versie ipv de standaard one.
Ik zie je pm dan wel verschijnen, en bij interesse dan zal ik van die versie ook een ideal link maken.
Voorwaarden: http://moneystats.nl/scripts.php
Prijs in overleg
Bestaande klanten die deze versie ook graag zouden willen hebben, dienen contact op te nemen en hun factuur nummer of betaal datum + Naam door te sturen.
Maar eigelijk wil ik van het weekend eerst nog even verder klooien :-)
Testen word hier gedaan:
http://test1.weplinks.nl
http://test1.weplinks.nl/admin/
-
12-11-2008, 17:47 #3
- Berichten
- 787
- Lid sinds
- 17 Jaar
Is dit soms wat voor jou?
https://www.sitedeals.nl/scripts-and-...na-gelden.html
Het bied systeem kan op verzoek verwijderd worden tegen meerprijs uit het systeem.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic