Beste leden,
Bij deze doe ik twee zelf gemaakte scripts van de hand.
Sitekeurings-script:
Wat is het?
Bij deze verkoop ik een leuk keuringssysteempje. Met dit systeem kan je dus een leuke website opzetten die is gespecialiseerd in het keuren van website's. Het gaat als volgt; men komt op de website, wanneer een webmaster een rapport wil over zijn/haar website dan klikt hij op Website toevoegen. Het beheer heeft dan de optie om de website een uitgebreid keurings-rapport te geven of de website af te keuren.
Wat krijg ik?
Een keuringssysteem. Website toevoegen, als een website is gekeurd dan zal de eigenaar daar een email over krijgen. Er is een lijst met gekeurde website's en uiteraard een pagina waar het rapport van het desbetreffende website staat. Het beheer kan cijfers geven aan verschillende aspecten van de website (layout, laadtijd etc.) en aan de hand van het gemiddelde van die cijfers wordt automatisch een award toegekend.
In het beheerpaneel kunnen meerdere keurders worden aangemaakt, bewerkt en verwijderd. Ook kunnen nieuwsberichten worden toegevoegd, bewerkt en verwijderd.
Layout?
Het systeem is layoutloos gescript. Het systeem is echter wel gebaseerd op een templatesysteem. Dit wel zeggen dat je maar één bestand hoeft aan te passen om de layout te veranderen.
Installatie?
Ik installeer voor u het script op uw server, kostenloos.
Voorbeeld
http://www.phpfreaky.dyndns.biz/sitekeuren/
Voorbeeld beheerpaneel:
www.phpfreaky.dyndns.biz/sitekeuren/cms/inloggen
Tbforum
tbforum (pass)
Prijs?
Bieden van 80 euro.
Profielensysteem
Hier hoort nog even een verhaal bij. Het systeem is al eens eerder verkocht! maar ik ben met de koper overeengekomen dat het systeem nog een keer verkocht mocht worden en dan zou er iets van de prijs afgaan. Enige voorwaarde daaraan was dat het script zonder layout moest zijn. Er zit bij dit script dus geen layout!
Wat is het voor systeem?
Het is een ontzettend UITGEBREID profielensysteem. Ik heb tijdens het scripten gelet op andere profielensite's en de mogelijkheden van die website's gecombineerd met mijn script.
Leden kunnen aanmelden, nadat ze hun account hebben geactiveerd krijgen ze:
- Een eigen profielpagina
- Een eigen poll
- Een eigen weblog
- Een eigen gastenboek
- Een eigen Music-library (nieuw!)
- Een eigen statistiekenpagina
- Een eigen profieltekst
- Een eigen buddysysteem
- Een eigen configuratiescherm
- De optie om het layout bepalen (blauw/roze)
Leden kunnen beoordeeld worden, de laatste 10 beoordelingen van hun profiel komen op hun profielpagina te staan. Leden kunnen ook buddy's (wannabe's) worden met andere profielen. Leden kunnen in hun configuratiescherm alles aanpassen en alles toevoegen wat ze willen, ook hebben ze de optie om een avatar te uploaden en het layout te veranderen.
Op de index komt de top 15 te staan, een aantal handige links, de laatste 10 profielen en ook staat op de index de algemene poll. Uitgebreide statistieken zijn ook op de beginpagina te bekijken.
Voor de rest is er een uitgebreid forum dat gecombineerd is met het profielenscript en is er ook een optie tot uitgebreid zoeken ook is er een UBB-systeem dat automatisch smilies omzet e.d.
LET OP*:
Het kopje nieuws wordt nog veranderd in het kop Linkpartners (er is geen nieuwssysteem). Ook zal de header nog aangepast worden in de goede naam van uw website.
Het layout is wel uit te bouwen gezien het systeem is gebaseerd op een templatesysteem waarbij we dan maar één bestand hoeven aan te passen.
Uitgebreid configuratie-bestand
Ik heb dan wel geen beheerpaneel maar een zeer uitgebreid configuratiebestand zit wel inbegrepen bij het script.
// Hoeveel berichten per pagina in een gastenboek van een profiel?
// Mogen ook bezoekers of alleen leden stemmen op een poll van een profiel? 1 = Iedereen 0 = Enkel leden
// Mogen ook bezoekers of alleen leden stemmen op een poll van de INDEX? 1 = Iedereen 0 = Enkel leden
// Mogen ook bezoekers of alleen leden stemmen op iemands profiel? 1= Iedereen 0 = Enkel leden
// Hoeveel foto's per rij in iemands fotoalbum?
// Na hoeveel pixels iemands foto uit het fotoalbum verkleinen (breedte)
// Na hoeveel pixels iemands foto uit het fotoalbum verkleinen (hoogte)
// Hoeveel opties mag een poll hebben op iemands profiel?
// Hoeveel profielen per pagina op lijst.php?
// Na hoeveel seconden moet een inactief lid op offline worden gezet?
// Hoeveel topics in het menu?
// Hoeveel berichten in de berichtenbalk laten zien?
// Welk scheidingsteken tussen de berichten? Met spaties!
// Hoeveel tekens mag een bericht in de berichtenbalk hebben maximaal?
Ook kan je instellen hoe groot een avatar of afbeeldingen mag zijn, welke extensies zijn toegestaan en welke kleuren horen bij welke statussen en welke TAGS gebruikt mogen worden in de profielteksten.
Beheerpaneel
Maak ik nog kostenloos voor de koper!
Prijs?
Bieden vanaf 250 euro
Voorbeeld
http://www.phpfreaky.dyndns.biz/
Bieden maar!
Nathanael
- Keuringsscript en profielensysteem
-
1792 × bekeken sinds 06-09-2006, 15:15 #1PHPResource
- Ik accepteer betaling via
- Bank
- Berichten
- 1.139
- Lid sinds
- 19 Jaar
Keuringsscript en profielensysteem
Laatst aangepast door Nathanael Tempelaar : 06-09-2006 om 16:06
-
In de schijnwerper
Product feed grid V1.7 - Creer een affiliate shop in 2 min - WP plugin - V1.7 NU LIVEPHP scriptsAffiliate link poster V1.0 - Automatisch affiliate links posten in blogs - WP pluginPHP scriptsBTW calculator - WP plugin - V1.0PHP scriptsTe Koop: Online Vastgoedplatform en BedrijfWebsite te koop -
06-09-2006, 18:25 #2
- Berichten
- 221
- Lid sinds
- 19 Jaar
Enige voorwaarde daaraan was dat het script zonder layout moest zijn. Er zit bij dit script dus geen layout!- De optie om het layout bepalen (blauw/roze)
-
06-09-2006, 21:05 #3
- Berichten
- 1.139
- Lid sinds
- 19 Jaar
Origineel gepost door PG Jansen
Wat bedoel je?
-
10-09-2006, 13:24 #4
- Berichten
- 1.139
- Lid sinds
- 19 Jaar
Profielensysteem verlaagd naar 150 Euro!
-
21-09-2006, 00:57 #5
- Berichten
- 512
- Lid sinds
- 18 Jaar
Profielenscript, hoever ben je met de beheermodule? Ik heb wel interesse... In hoeverre kun/wil je een layout implementeren voor de koper en wat vraag je ervoor? Ik heb reeds een database met leden, ben je bereid te assisteren met de conversie?
Tot slot zou ik graag weten in hoeverre je het script weer mag aanbieden van de genoemde eerste koper.
-
10-05-2007, 17:43 #6
- Berichten
- 4
- Lid sinds
- 17 Jaar
is het site keuringssysteem nog beschikbaar voor verkoop?
-
11-05-2007, 09:50 #7deleted Guest
profielscript geeft errors ipv een profielscript
-
11-05-2007, 11:43 #8
- Berichten
- 79
- Lid sinds
- 18 Jaar
krijg je die errors er gratis bij? (grapje)
graag zou ik een werkende versie zien van het profielenscript
-
11-05-2007, 12:51 #9
- Berichten
- 24
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ik zou ook graag een voorbeeld zien voordat ik ga bieden.
-
11-05-2007, 13:14 #10
- Berichten
- 374
- Lid sinds
- 19 Jaar
Gisteren wou ik het script bekijken, vandaag ook..
Maar steeds krijg ik dezelfde foutmelding. Zowel thuis als hier op school.
Code:Warning: require_once() [function.require-once]: open_basedir restriction in effect. File(/include/class.sql.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/virtual/phpfreaky.dyndns.biz/:/usr/share/php/:/tmp/) in /var/www/virtual/phpfreaky.dyndns.biz/htdocs/include/load.php on line 6 Warning: require_once(/include/class.sql.php) [function.require-once]: failed to open stream: Operation not permitted in /var/www/virtual/phpfreaky.dyndns.biz/htdocs/include/load.php on line 6 Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/include/class.sql.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/virtual/phpfreaky.dyndns.biz/htdocs/include/load.php on line 6
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic