Hallo,
Wie o wie heeft voor mij een Startpagina script met sub pagina's te koop?
Het mag uiteraard ook een bestaande site zijn.
Dank alvast!
Groetjes Erik
- Startpagina script gezocht met sub pagina's
-
569 × bekeken sinds 14-11-2014, 06:44 #1
Startpagina script gezocht met sub pagina's
-
-
14-11-2014, 07:06 #2
- Berichten
- 333
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Startpagina script gezocht met sub pagina's
Erik,
Ik heb er nog wel 1 liggen alleen kan ik je die vanavond pas geven indien nodig. (staat niet in mijn cloud) Het is een basic script dus als je wat geavanceerder wil moet je echt even Google raadplegen.
Stuur mij een PM indien interesse.
Groet,
Jerry
-
14-11-2014, 07:31 #3
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Startpagina script gezocht met sub pagina's
Ik heb een manier gevonden om dit gewoon met WordPress te kunnen doen, met gebruik van een paar gratis plugins en gratis responsive themes. Het biedt alle basisfunctionaliteiten, echter geen manier om automatisch reciproke links e.d. te checken.
Er is een tutorial over de vorige manier waarop ik dat deed, ik hoop over 1-2 weken de tutorial voor de nieuwe methode af te hebben. Je kunt meerdere pagina's aanmaken met ieder hun eigen links, je zult alleen uit moeten zoeken hoe het met eventuele subdomeinen gaat. Het combineren van links met content is bovendien kinderlijk eenvoudig, hier is een voorproefje van het eindresultaat, en hier een live site waarbij ik het voor iemand heb geďnstalleerd.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic