Script: Eigen iDeal integratie binnen het WeFact hosting administratie systeem.

Omschrijving/functies:

Gezien wij overwegen om de overstap te maken op het administratie paneel van WeFact Hosting ben ik op zoek naar een bekwame programmeur die via de API van WeFact onze iDeal zou kunnen koppelen.

Standaard heeft WeFact deze koppeling met Mollie maar gezien wij zelf iDeal via de bank hebben en duizenden transacties hebben is dit voor ons niet handig / aantrekkelijk.

Ik heb reeds contact gehad met Roel Korting van WeFact welke zegt dat dit mogelijk is en dat de benodigde informatie kan worden aangeleverd, echter hebben zij het te druk om dit zelf (tegen vergoeding) te verzorgen. Dit is spijtig en daarom hoop ik hier een programmeur te treffen die het liefst al bekend is met het WeFact systeem en dit voor een mooi prijsje kan verzorgen.

Er is geen harde deadline, waarschijnlijk zal het systeem pas per 01-01-2013 in gebruik worden genomen,
echter willen we het wel op korte termijn integreren zodat er genoeg tijd is om te testen en eventueel nog andere dingen aan te passen.

Voor nadere inlichtingen kunt u het beste contact opnemen per Privé bericht, bij voorbaat dank!

Licentie:
volledige rechten en/of doorverkoop rechten

Betaling via:

Ideal | Overschrijving

Let op:
Factuur / BTW nummer verplicht