Script:
UP monitoring
Omschrijving/functies:
Dit script is ontwikkeld voor de webmasters onder u en is gebouwd zodat u als eerste weet wanneer een van uw services offline gaat. Dit systeem kijkt iedere minuut of alle TCP services die u heeft opgegeven nog online zijn. Als een van de services offline gaat wordt er een email gestuurd naar het email adres dat u opgeeft zodat u aan de slag kunt gaan om het probleem op te lossen.
Als na een aantal minuten de service nog steeds offline is dan zal het system nogmaals een email sturen om u eraan te herinneren dat de services offline is.
Waarom zou u tot soms wel honderden euro's uitgeven voor dure monitoring software als het ook kan met dit simpele maar toch erg krachtige PHP script.
Kijk voor meer informatie op https://www.bruijns.org/scripts/up
Demo:
http://up.bruijns.org
Prijs:
$ 8,- (op codecanyon).
Betaling via:
CodeCanyon
- UP monitoring script
-
2097 × bekeken sinds 24-07-2012, 11:36 #1
UP monitoring script
Laatst aangepast door Jochem Bruijns : 05-10-2012 om 12:07
-
In de schijnwerper
Aangeboden: WISEPIM Product data verrijking en AI PIM voor o.a. Shopify, Magento, WooPHP scriptsSSD Webhosting al vanaf €0,85 ! 5GB SSD Opslag - Onbeperkt Dataverkeer - SitebuilderHostingTe Koop: Affiliatie Website in Groeimarkt!Website te koopTe Koop: Shop/Bol.com Keukenmessen – Latalis.nl 30k omzet - 3k winst - 1 uur werk p/wWebsite te koop
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic