Script:
Upload script
Omschrijving/functies:
Bij het upload script kunnen mensen afbeeldingen uploaden, als de afbeelding is geupload kunnen ze codes zien om ze op hun site te plaatsen de codes zijn : BB code, HTML code, de link van de afbeelding.
Na uploaden zien ze ook meteen hun afbeelding
Demo:
Klik hier voor de demo!
Prijs:
€ €1,30
Betaling via:
Klik hier om te betalen!
Dit script is ook te download op : Download-scripts.nl (dat is mijn site)
- Upload script
-
801 × bekeken sinds 20-05-2010, 12:20 #1
Upload script
Laatst aangepast door Rick verweij : 20-05-2010 om 13:18
-
In de schijnwerper
Product feed grid V1.7 - Creer een affiliate shop in 2 min - WP plugin - V1.7 NU LIVEPHP scriptsStartpagina script V2.1 - WP plugin - Vernieuwd - Vele opties - V2.1 NU LIVEPHP scriptsAffiliate link poster V1.0 - Automatisch affiliate links posten in blogs - WP pluginPHP scriptsRadio portal - WP plugin - Versie 2.1 - versie 2.1 NU LIVEPHP scripts -
20-05-2010, 12:37 #2
- Berichten
- 62
- Lid sinds
- 15 Jaar
leuk gemaakt alleen een paar problemen,
ik upload een bestand "asdf.png"
iemand anders upload een bestand "asdf.png"
dan overwrite hij
dus ik zou er een id bij gooien
ook de link naar het plaatje is dood :O
(bedoel et niet aanvallend is leuk bedacht script ;))
-
20-05-2010, 12:45 #3
- Berichten
- 132
- Lid sinds
- 16 Jaar
bedankt voor u reactie,
de plaatjes zijn nu gewoon weer zichtbaar en de link dus niet meer door, ik ga nu zorgen dat je een plaatje niet kan overwriten
Aanvullend bericht:
nu de update ook in de download gezet
Aanvullend bericht:
er zit nu ook een check op om te kijken of de naam af bestaat, als hij al bestaat komt er een melding.
Het script is nu dus bugvrij.Laatst aangepast door Rick verweij : 20-05-2010 om 13:17 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
20-05-2010, 17:07 #4
- Berichten
- 131
- Lid sinds
- 14 Jaar
Op http://www.wmcity.nl hebben ze precies wat jij hier hebt.
-
20-05-2010, 20:32 #5
- Berichten
- 132
- Lid sinds
- 16 Jaar
Dat kan, alleen heb ik dit script zelf in mekaar gezet ;)
-
21-05-2010, 13:50 #6
- Berichten
- 336
- Lid sinds
- 17 Jaar
@ K Luchtenberg
Als deze man een script aan bied dat elke scripter met 5 minuten maakt mag dat. Maar dan hoef je geen link te plaatsen waar je precies hetzelfde script gratis vind. Misschien vind iemand die niet kan scripten dit script wel handig en koopt het dan ook;)
-
23-05-2010, 09:49 #7
- Berichten
- 375
- Lid sinds
- 18 Jaar
Toch ga ik hier even zeggen dat ik het niet helemaal netjes vind. De upload werkt snel, dat is goed. Maar:
1. Als ik een bestand upload vol met spaties in de naam worden deze spaties niet veranderd in underscores o.i.d. Ook blijft de naam hetzelfde in de html/bb codes, in plaats van dat je de spaties (en andere tekens) even urlencode (%20 ed.).
2. Het lijkt mij gebruikersvriendelijke als je er een id achter zet bijvoorbeeld. Want dan kan ik niet twee keer hetzelfde plaatje uploaden, maar hoef ik niet de naam te veranderen als ik een standaard afbeelding zoals "screenshot.png" wil uploaden. Dit uploaden vrij veel mensen namelijk.
3. Helemaal veilig is het niet. Ik heb namelijk net een pdf-bestand de extensie jpg gegeven, en vervolgens geüpload, en hij komt er gewoon doorheen: http://www.download-scripts.v3host.n...nabe_image.jpg. Zo kan je ook php scripts uploaden. Ze worden dan wel niet gerund, maar als je ooit de instellingen op je server aanpast, of het komt op een server waar de instellingen anders staan, kan dit toch een aardig probleem opleveren.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic