Beste sitedealers,
Ik zie vaak voorbij komen dat iemand hier zijn script verkoopt. waar deze of gene weken aan heeft gewerkt. en dan voor een licentie bijvoorbeeld 50,- euro vraagt.
mijn vraag is hoe is het te controleren of iemand niet stiekem het script door verkoopt?
en als je een licentie toevoegt wat is dan de gebruikelijke manier? laat je mensen ook tekenen?
mvg,
T. Barbillion
- Licenties
-
976 × bekeken sinds 09-11-2009, 21:22 #1
Licenties
-
-
09-11-2009, 21:37 #2
- Berichten
- 940
- Lid sinds
- 16 Jaar
Het is net als met software. Niet te controleren maar met een klein beetje respect voor elkander regel je het eerlijk. Wanneer je het te duur vindt is het blijkbaar niet zo waardevol en dan dus niet eens aanschaffen. Enkel een licentie kopen wanneer je deze echt gebruikt.
Sowieso zijn de meeste licenties geen € 50,- maar veel minder omdat het al geen uniek script meer is en het veelvuldig gebruikt wordt via dit soort fora omdat jan en alleman het kan kopen.
-
09-11-2009, 21:41 #3
- Berichten
- 161
- Lid sinds
- 15 Jaar
Oke bedankt, als ik het begrijp is het in principe gewoon een stukje respect wat je moet hebben.
Nou merk ik wel dat op sitedeals tot nu toe voor mij alles eerlijk verloopt! betalen en ontvangen. Mijn complimenten aan iedereen op dit forum! en ik hoop dat ik in de toekomst nog een leuke bijdrage kan leveren.
-
09-11-2009, 21:45 #4
- Berichten
- 412
- Lid sinds
- 19 Jaar
er kunnen natuurlijk ook dingentjes ingebouwd (maar ook weer uitgesloopt) worden zodat je op een server een melding krijgt dat het script online is gezet op dat en dat domeinnaam.
Tevens laat ik de mensen vooral bij de grotere scripts per ideal of overboeking betalen zodat ik in elk geval de (juiste) naam van de klant heb.
-
09-11-2009, 21:49 #5
- Berichten
- 161
- Lid sinds
- 15 Jaar
Ok super bedankt!
-
13-11-2009, 13:19 #6
- Berichten
- 306
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ja er zijn wel licentiesystemen die anders werken. De gebruiker krijgt bij aanschaf gewoon de broncode van het systeem en een 'serial'. De gebruiker moet na het uploaden van de broncoce de serial invoeren. Wanneer dit gedaan is wordt de serial vergeleken met gegevens die in een database van de makers staan. Als deze gegevens overeenkomen wordt er iets ingesteld bij de gebruiker zelf waardoor de broncode actief wordt op het domein/server van de gebruiker. Zo voorkomt de maker dat de broncode gebruikt wordt op domeinen of servers anders dan de gebruikers.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic