Jullie kennen het wel, blisterverpakkingen. Vooral in de bouwmarkten zie je ze vaak aan de haken hangen gevuld met schroeven, pluggen of ander klein spul.
Graag zou ik de activiteiten van mijn webwinkel Noudbouwt.nl uitbreiden. Ik ben aan het denken om artikelen te verpakken in blisterverpakkingen. Hierbij denk ik dan aan de kleinere bouwmarkten, kralenwinkels en andere producten.
Voordelen:
- Eigen kartonnetje invoegen met eigen tekst, logo en/of streepjescode. Kartonnetje is dus helemaal zelf te ontwerpen.
- Vaste verpakkingseenheden (goed overzicht, makkelijk telbaar)
- Mooi te presenteren op een economische manier.
- Geen minimale afname.
Mijn vraag aan jullie is nu of jullie hierin eventueel interesse zouden hebben? Mijn ideeën aan zouden kunnen vullen of jullie eigen mening op los zouden kunnen laten!
Met vriendelijke groet,
Patrick Rijks.
- Verpakken in blisterverpakkingen
-
601 × bekeken sinds 24-04-2009, 18:05 #1
Verpakken in blisterverpakkingen
-
26-04-2009, 11:37 #2
- Berichten
- 1.915
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik denk dat je voor deze artikelen echt bij de mensen moet zijn die ook echt in dit vak zitten. Blisterverpakkingen zullen denk ik meer verkocht worden in winkels en op de markt. Maar misschien is dit juist wel een leuke uitbreiding.
Ben je van plan om nog meer aan te bieden?
-
27-04-2009, 11:54 #3
- Berichten
- 620
- Lid sinds
- 17 Jaar
Blisterverpakkingen zie je inderdaad veel op de markt en in winkels en dus ook webwinkels. Ik had verwacht meer interesse te krijgen op deze website.
Ik ben aan het inventariseren of er markt voor is. Volgens mij moet dat wel lukken en dan zou ik er inderdaad meerdere dingen bij gaan doen. Je kunt dan denken aan het verzorgen van mailings (enveloppen of tassen vullen of juist digitaal), wijnpakketten maken, etc.
-
01-05-2009, 15:19 #4
- Berichten
- 1.915
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ben je ook nog van plan om dingen te gaan verkopen als hout, cementblokken, doe-het-zelf pakketten, dakpannen ed?
Dit zie je heel weinig dat je dit online kan kopen. Misschien dat hier markt voor is? Groot voordeel is dat mensen niet hun huis uit hoeven om het op te halen als je een goede afleverpartner hebt.
-
01-05-2009, 15:27 #5
- Berichten
- 249
- Lid sinds
- 17 Jaar
Leuke url, van Gtst? ;-)
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic