WORLD WIDE TRAFFIC SUPPLIES
Introductie
Bloed uw site dood qua traffic? Dan is dit de oplossing, wij geven uw site een trafficboost tegen betaalbare prijzen. De traffic komt vooral van Amerika maar ook van andere landen.
Specificaties
Traffic komt van de volgende landen:Details:
- Amerika
- Canada
- Engeland
- Duitsland
- Nederland
Prijzen
- Unieke bezoeken zijn gebaseerd op de afgelopen 24 uur. Herhalende bezoekers binnen 24 uur worden NIET meegeteld
- U krijgt 1000/2000 Unieke bezoekers per dag. Afhankelijk van ons aanbod.
- URL kan veranderd worden op verzoek
- Traffic komt van popups/popunders/ads/intersetials/paid visitors/manual surf/etc. Allemaal menselijke traffic GEEN BOTS !!
- Geen klachten gehad van vorige kopers met Adsence, maar u kunt ons niet aansprakelijk stellen voor het verlies van uw account.
- PM me voor meer vragen
Unieke Bezoekers | Prijs:
PaketWW 1: 5.000 | €15.-
PaketWW 2: 10.000 | €22.-
PaketWW 3: 20.000 | €35.-
PaketWW 4: 30.000 | €45.-
PaketWW 5: 50.000 | €60.-
PaketWW 6: 70.000 | €80.-
PaketWW 7: 100.000 | €100.-
Contact
MSN:
EMAIL:
Stuur een PM
Wacht Tijd?
We kunnen maar 1 orders te gelijk laten draaien. De rest wordt dan in een "wachtlijst" Dit komt vanwege de hevige drukte, we verwachten binnen 2 weken genoeg traffic te hebben om alle orders tegelijk te kunnen laten draaien.
Order Aanvragen:
Vul onderstaande gegevens in en verstuur die naar:onder vermelding van: SiteDeals - (Voornaam + Achternaam)(Paket)
Bestel Formulier
Algemene Informatie:
Voornaam:
Achternaam:
Adres:
Postcode:
Plaats:
Website Informatie:
Sitenaam:
URL:
Paket:
BetaalMethode:Betaald en dan?
- PayPal
- Overschrijving
Zodra wij uw order binnen hebben en uw betalingsmethode weten sturen wij u een betaal link of een brief met instructies terug afhangkelijk van uw betaalmethode.
Met vriendelijke groet,
Robert Verhoeven
(Traffic-Network)
- World Wide Traffic Supplies
-
987 × bekeken sinds 20-02-2008, 09:44 #1
World Wide Traffic Supplies
-
20-02-2008, 11:11 #2
- Berichten
- 1.022
- Lid sinds
- 17 Jaar
zijn er al tevreden klanten? Is al er iemand die een recensie kan schrijven?
-
20-02-2008, 11:33 #3
- Berichten
- 310
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ik wil evt wel een review schrijven mocht je nog iemand zoeken..
-
20-02-2008, 12:19 #4
- Berichten
- 460
- Lid sinds
- 18 Jaar
Deze service is zeker de moeite waard, ik heb het eens geprobeerd met 5.000 bezoekers. De bezoekers worden daadwerkelijk geleverd zoals afgesproken, de bezoekers komen van verschillende landen maar kan op aanvraag ook alleen van Nederland.
Ik zelf zou deze site aanraden als je een beginnende site heb, ook voor bestaande websites is dit een mooie aanvulling.
-
20-02-2008, 14:25 #5
- Berichten
- 1.832
- Lid sinds
- 19 Jaar
Nee, Ik heb dit ook gedaan en ben er niet over te spreken. Sorry dat het negatief is maar ik heb 5000 bezoekers besteld maar ik heb 0% extra winst. Geen 1 extra convensie.
Hier spreek ik over mijn website http://www.gebruikpicasa.nl Je krijgt wel extra bezoekers dat zeker te weten maar het levert mij echt niks op en het is dus voor mij personlijk waardeloos
-
20-02-2008, 14:29 #6
- Berichten
- 1.022
- Lid sinds
- 17 Jaar
Zoals ik begrijp zijn dit dus zo goed als alleen maar bezoekers die hooguit 30 seconden op je pagina blijven om op die manier een x-aantal credits te verdienen met een Manual Surf Site (dutchleader bijvoorbeeld)
Op deze manier is het voor mij dus ook niet intressant aangezien ik wel wat klik via adsense nodig heb om de kosten er weer uit te halen.
Mocht je iemand zoeken een review voor je schrijft dan kan ik dit voor je doen, mits je mij het kleinste pakket laat uitproberen.
-
20-02-2008, 14:30 #7
- Berichten
- 158
- Lid sinds
- 17 Jaar
De topicstarter beloofd ook geen extra winsten, wat ook onmogelijk te beloven valt, maar meer bezoekers.
Als je een link of advertentie plaatst op een website, en mensen komen via daar naar jouw website, betekent het ook nog niet dat je direct meer winst maakt.
-
20-02-2008, 14:40 #8
- Berichten
- 1.022
- Lid sinds
- 17 Jaar
Origineel gepost door Michael
De topicstarter beloofd ook geen extra winsten, wat ook onmogelijk te beloven valt, maar meer bezoekers.
Als je een link of advertentie plaatst op een website, en mensen komen via daar naar jouw website, betekent het ook nog niet dat je direct meer winst maakt.
-
20-02-2008, 16:30 #9
- Berichten
- 460
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ben ik compleet met u eens, maar het is ook maar net of het de interesse van de bezoeker is. Er wordt Traffic geleverd naar uw website, 90% van deze bezoekers zullen niet in uw content geďnteresseerd zijn, maar dat wordt hier ook niet aangeboden.
Origineel gepost door Ronald Boer
Nee, Ik heb dit ook gedaan en ben er niet over te spreken. Sorry dat het negatief is maar ik heb 5000 bezoekers besteld maar ik heb 0% extra winst. Geen 1 extra convensie.
Hier spreek ik over mijn website http://www.gebruikpicasa.nl Je krijgt wel extra bezoekers dat zeker te weten maar het levert mij echt niks op en het is dus voor mij personlijk waardeloosLaatst aangepast door Kai van Rijswijk : 20-02-2008 om 16:36
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic