dat is een mailtje dat ik vanacht kreeg van Wim Jenné. (de persoon die hosting voorziet en webmaster is van gamecruise.Code:Hey, Eeuhm heb even nieuws voro jullie ;) Gamecruis eis van mij ;) en wordt niet verkocht ;) Dus flikker allemaal op jullie ;) Ik heb de domein op mijn naam staan ;) En bij de rechtbank van koophandel al een aanvraag binnegedaan deze te laten vorderen als mijn eigen naam ok ;) Dus neen jullie hebben niks meer te zeggen jongens ;) En iedereen blijft er mooi vanaf, ik heb gamecruise opgestart, en ontworpen en in geinvesteerd etc.. Dus jullei kunnen allemaal vertrekken dat doe je toch dus jah maar NIEMAND heeft nog recht op die domein of concept ;) >Reigistratie is al binnen inmiddels ;) en besef goed dat verder handellen in naam van gamecruise mij alleen maar reden geeft tot aanklacht ;) Dus vaarwel
hoewel dit een project in groep is en iedereen van de 4 dus 25% "eist" hij het nu dus op.
Na een kleine google-tocht komen we uit dat hij al verscheidene leeftijden opgegeven heeft op verscheidene sites.
als hij zo fanatiek wil zijn om die naam en het concept (dat trouwens door zeer veel gamesites wordt gebruikt) te laten registreren, mag hij dat gerust doen van mij.
Hierbij wil ik mij dan ook (in naam van jeugd deluxe) excuseren voor de personen die reeds interesse toonden.
Mvg
Frederick
- Gamecruise => verkoop aandelen
-
17-09-2007, 09:58 #16
- Berichten
- 72
- Lid sinds
- 17 Jaar
-
17-09-2007, 10:52 #17deleted Guest
Frederick,
Is dit dan niet van te voren besproken met Wim Jenne allemaal ?
-
17-09-2007, 12:37 #18deleted Guest
Ik ben eerlijk gezegd blij dat dit nu boven water komt en niet later.
Erg professioneel is het allemaal niet.
Deze Wim Jenne zijn email is ook behoorlijk onbeschoft.
Ik zou uberhaupt nooit zaken willen doen met zo'n persoon.
Ik trek mij dan ook terug ook al wordt dit opgelost.
Ronald H. kennende zal hij hier net zo over denken.
-
17-09-2007, 12:42 #19deleted Guest
Uiteraard P. van Essen trek ik mij hier ook terug uit deze zaak en wat je zegt omtrent Wim Jenne (die trouwens ook lid is van SD) die mail had zeker veel netter kunnen zijn.
Maar als deze zaak niet vooraf met Wim Jenne besproken is dan kan ik de reactie/ boosheid van Wim Jenne zeker voorstellen !
Ben benieuwd wat topicstarter nog te melden heeft of het inderdaad van te voren allemaal besproken is met Wim Jenne of niet, of dat Wim Jenne eerst wel akkoord ging en zich b.v. later bedacht heeft.
-
17-09-2007, 12:42 #20deleted Guest
ja de volwassenheid glundert weer ervanaf :)
idd beter voor geinteresseerde die dit tijdig weten vooraleer te investeren (Paul kennende)
-
17-09-2007, 13:12 #21deleted Guest
Ik heb Wim Jenne zojuist een pb gestuurd met de vraag of hij zijn kant van het verhaal hier wilt plaatsen.
-
17-09-2007, 13:15 #22
- Berichten
- 693
- Lid sinds
- 18 Jaar
graag ook een email op wim [at] goberdini [dot] be
-
17-09-2007, 13:51 #23deleted Guest
Wim G het project gaat niet meer door hoor jammer genoeg.
-
17-09-2007, 13:58 #24
- Berichten
- 693
- Lid sinds
- 18 Jaar
sorry had 2de pagina niet gezien :-)
-
17-09-2007, 15:31 #25
- Berichten
- 72
- Lid sinds
- 17 Jaar
wim jenné wist van het feit af dat ik en nicolai uit het project zouden stappen. wij hebben hem dan ook eerst het voorstel gedaan omtrent die "aandelen".
aangezien hij niet direct interesse had in de aandelen heb ik ze toen ik bij nicolai thuis was samen met hem hier aangeboden op sitedeals. Ik heb hem dan ook gisteren een mail gestuurd met het feit dat er reeds geinteresseerden waren (na de mail van p van essen en ronald h). Daarop heb ik de bovenstaande mail teruggekregen hoewel hij dus wel degelijk wist dat wij de onze wouden verkopen en hem dan nog eerst de kans geboden hebben.
Wim jenné wist ook van te voren dat we ieder 25% hadden.
Gezien het feit dat hij dus reeds voor dat dit topic bestond op de hoogte was van het feit dat ik en nicolai ons niet meer met gamecruise zouden kunnen bezighouden en het hem dus voorgesteld te hebben veronderstel ik dus dat hij waarschijnlijk van gedacht veranderd is.
-
17-09-2007, 16:02 #26
- Berichten
- 19
- Lid sinds
- 18 Jaar
Hij is gewoon gamecruise binnengeslopen zonder eigenlijk een uitnodiging van ons. hij gaf hosting weg aan een 14-jarige die dan samen met ons GC ging opstarten, twee dagen later regel hij alles en beschouw het als zijn project. Maar er komt geen vordering in die site echt (zou tegen 1 oktober af zijn). Op de pers launch van EA fifa 08 kwam die al helemaal niet opdagen ook al stond die op de lijst. zijn grootmoeder lag in het hospitaal, wat aannemelijk is. maar de manier hoe hij alles regeld enz. stond mij al niet aan. Daarom besloten wij te stoppen met GC en ons deel te verkopen. Wij zijn zelf met een soort gelijk project bezig op kleinere schaal wel te verstaan nu! Toen hij dit las is hij door het lint gegaan en blijkbaar had hij achter onze rug om alles geregistreerd volgens een wettelijk stelsel (zijn woorden). Dus aangezien dit nu wettelijk zijn concept is mag er geen enkele andere gamingsite in België nog bestaan die reviewed omdat hij ze anders aanklaagt.
Wij probeerden op professionele basis een deftig project op te starten, maar met zo iemand konden wij echt niet meer samenwerken.
Het concept op zich is vrij goed en in feite zouden we hem eruit gekregen hebben met krachtigere hulp (daarom deze verkoop, achter zouden we 75% kunnen aanbieden hebben)
Indien er nog meer info gewenst is mag je gerust een pb sturen naar mij en ik leg het jullie verder haarfijn uit.
-
17-09-2007, 18:13 #27deleted Guest
Origineel gepost door frederick van hulle
We hebben dit met 4 gestart waarvan er nu 2 wegens drukke schoolbezigheden uit het project stappen.Origineel gepost door frederick van hulle
Het zijn de aandelen van mij en van Nicolai Silversmet (hier ook op SD) die verkocht worden.Origineel gepost door nicolai silversmet
Maar er komt geen vordering in die site echt (zou tegen 1 oktober af zijn). Op de pers launch van EA fifa 08 kwam die al helemaal niet opdagen ook al stond die op de lijst. zijn grootmoeder lag in het hospitaal, wat aannemelijk is. maar de manier hoe hij alles regeld enz. stond mij al niet aan. Daarom besloten wij te stoppen met GC en ons deel te verkopen.
Wees voortaan eerlijk en geef direkt de juiste reden op waarom jullie dit aanbod deden.
Jullie hadden ons opzettelijk in problemen gebracht als we op jullie aanbod waren ingegaan. Ik vind dat een kwalijke zaak!
-
17-09-2007, 18:36 #28deleted Guest
Volledig mee eens met P. van Essen's verhaal.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic