Ik zou graag jullie mening willen van mijn nieuwste website www.newsnext.nl
De website is bedoeld om zakelijk/economisch nieuws op te plaatsen.
Graag jullie mening,
Sander de Vliegere
ps: Wil er iemand nog webredacteur worden, pm me dan graag.
- Sitecheck www.newsnext.nl
-
607 × bekeken sinds 14-08-2007, 21:12 #1
Sitecheck www.newsnext.nl
-
-
15-08-2007, 08:10 #2
- Berichten
- 10
- Lid sinds
- 17 Jaar
Hij ziet er op zich nog wel leuk uit, maar is niet af.
Enkele minpuntjes:
- Linkerkant heb je het menu aan de bovenkant uitgelijnt, rechterkant onderkant. Dit moet je juist bij allemaal aan de bovenkant doen en wanneer je het bezoekt dan aan de onderkant. (mouseover in je menu kan ook geen kwaad)
- Als ik naar bijv. economische berichten ga zie ik gelijk het hele eerste bericht. Maar je kan beter alleen de eerste alinea doen en dan een link "lees verder" voor het hele bericht! Of maak een submenu met economische berichten dat ik niet naar onder hoef te scrollen op zoek naar een interessant artikel. (kijk ook eens hoe slim nu.nl dit opgelost heeft)
-Het weer en verkeersplein zou ik veel meer bovenaan in de lijst zetten. Nog mooier is dat iedere bezoeker zelf de volgorde kan wijzigen en dit met cookies wordt opgeslagen.
Enkele puntjes die me direct opvielen.
-
15-08-2007, 09:01 #3
- Berichten
- 34
- Lid sinds
- 18 Jaar
Thanks voor de comment, zal kijken welke van je opmerkingen ik door zal voeren ;) dat puntje over het alleen de eerste alinea showen had ik wel al in men achterhoofd maar nog niet uitgevoerd.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic