Beste leden,
Ik ontvang graag reacties van mensen die af en toe in de trein zitten en dan hun e-mail willen ophalen. Hiervoor ben ik dus op zoek naar een mobiel internet abonnement voor laptop dus geen mobiel gebeuren.
Zelf zit ik te denken aan prepaid omdat ik het niet vaak gebruik maar af en toe gewoon mijn e-mail wil ophalen of verzenden om het vervolgens weer uit te zetten.
Wie heeft hier ervaringen mee? Welke provider is goed en niet al te duur? Ik zie door de providers de beste keuze niet meer.
Groet,
Joost
- Prepaid draadloos internet abonnement voor laptop
-
24-01-2010, 21:28 #1
- Berichten
- 940
- Lid sinds
- 16 Jaar
Prepaid draadloos internet abonnement voor laptop
-
-
24-01-2010, 21:31 #2
- Berichten
- 2.862
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ik gebruik al jaren Vodafone en ben daar prima tevreden over (met uitzondering van een paar grote storingen).
Heb wel een abonnement...
-
24-01-2010, 21:34 #3
- Berichten
- 940
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hey bedankt. Ik ben echt alleen op zoek naar prepaid en dan nog het liefst een concrete provider en pakket. Sommige providers hebben ook nog eens meerdere varianten.
-
24-01-2010, 22:33 #4
- Berichten
- 262
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik heb een vodafone prepaid, op zich wel goed maar je moet heel goed je data in de gaten houden als je ongemerkt een paar grote bestanden binnen haalt of je windows gaat updaten ben je zo 10 euro in 10 minuten kwijt, met mail binnen halen is het 0,50 eurocent per inlog
-
25-01-2010, 17:04 #5
- Berichten
- 940
- Lid sinds
- 16 Jaar
€ 0,50,- is niet zo veel. Ik heb ook het een en ander gelezen over de Hotspots van KPN. Dit zou op zich ook een goed alternatief zijn om het enkel bij stations te doen.
Iemand ervaring daar mee?
-
25-01-2010, 17:19 #6
- Berichten
- 376
- Lid sinds
- 18 Jaar
T-Mobile heeft zo'n ding. Kreeg er laatst een gratis toegestuurd met 10 euro internettegoed twv 60 euro omdat ik 3 keer zakelijk had gereisd met de NS. Ding werkt prima.
-
27-01-2010, 22:54 #7
- Berichten
- 218
- Lid sinds
- 16 Jaar
Heb eenzelfde internet-stick van T-Mobile 1x gebruikt in de trein an Venray naar Apeldoorn, en had zelfs in de grotere steden slechte GPRS-snelheid. Een spelletje Patience was toen echt nodig tijdens het laden van de pagina's...
-
28-01-2010, 15:38 #8
- Berichten
- 243
- Lid sinds
- 15 Jaar
Het is idd niet snel en vaak heb je in de trein slecht ontvangst.
Wat ik zelf altijd doe > mijn telefoon via USB aansluiten op de laptop. Je kunt je telefoon dan als modem gebruiken. Omdat ik een abbo met onbeperkt internet heb is dit voor mij het aller makkelijkst.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic