Goedemiddag Heren en Dames,
Na jarenlang werkzaam te zijn geweest als commercieel manager in de wereld van de online advertising ben ik toe aan iets nieuws. Nieuwe uitdagingen, nieuwe mogelijkheden. In de afgelopen 3 jaar alle ins en outs geleerd over de online wereld en ben uiteraard nog lang niet uitgeleerd. Verschillende kanten van de online advertising wereld heb ik ge-managed, wetende affiliate management (als publisher en advertiser) ontwikkelen nieuwe online/offline concepten, applicatie ontwikkeling, website's ontwikkeling (call2action campagnes, webshops, call2action websites) en emailmarketing.
Na veelvuldig overleg te hebben gevoerd ben ik tot de beslissing gekomen om mijn eigen weg in te slaan. Nu heb ik veel ideeen die ik graag realiseerd zie worden, maar ik kan dit niet alleen. Ik ben op zoek naar sparringpartners(s) op technisch vlak. Ik wil weten of mijn innovatieve ideeen uitvoerbaar zijn en aan welke termijnen ik moet denken om een en ander te realiseren.
Natuurlijk begrijp ik dat deze info niet omvanrijk genoeg is dus ik zal kort omschrijven wat ik wil en wat ik zoek:
- ontwikkelen van een platform zoals Ebuddy/Nimbuzz --> Ik heb hier eigen ideeen en inzichten op
- Social community+webshop onder 1 vlag --> Hebben mensne ervaring met het ontwikkelen van dit soort concepten
- scripts schrijven om sms te "faken", mobiele nummers te "faken", meerdere ip adressen te "faken" per computer --> dit om te testen
- mogelijkheden met mobiel --> ontwikkelen mobiel apps. (iPhone, android, Symbian, Palm, OS)
Dit is een klein aantal projecten waar ik mee wil starten en waar ik met mensen over wil gaan stoeien. Weten welke kosten het met zich meebrengt.
Wie ziet hier toekomst in? Wie heeft hier ervaring mee? wie is er ambitieus? Wie heeft de ballen om risico'ste nemen?
Kortom: Ik ben benieuwd naar de reacties
Je kan mij vinden op:
linkedin: ivo van os
twitter: guave 1
gmail:
of zend me een inmail.
Mvg,
Ivo
- ambitieus, ondernemend en innovatief?
-
31-07-2009, 11:17 #1
- Berichten
- 4
- Lid sinds
- 15 Jaar
ambitieus, ondernemend en innovatief?
-
-
31-07-2009, 23:21 #2
- Berichten
- 2.862
- Lid sinds
- 17 Jaar
Je kan mij vinden op:
linkedin: ivo van os
twitter: guave 1
Ik heb je niet direct wat te bieden maar ben wel geinteresseerd in je ' fake scripts ' aangezien een deel van mijn omzet in ' fake sms ' zit.
Aanvullend bericht:
Voor de andere lezers : ik heb even moeten zoeken naar TS op Linked in om er dan achter te komen dat wij wederzijdse relaties hebben. Met andere woorden we kennen dezelfde mensen.....
Verder heb ik een deel van mijn omzet via zg fake sms. Ik heb dus diverse sms diensten. Aangezien TS aangeeft dat hij hier iets mee wilt doen heb ik dit aangegeven dat ik vanuit dat oogpunt interesse heb in z'n plannen.Laatst aangepast door DJC Franse : 06-08-2009 om 20:26
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic