Nee, je moet kvk overhandigen.
- Zakelijke rekening
-
30-05-2009, 11:17 #46
- Berichten
- 2.816
- Lid sinds
- 19 Jaar
-
30-05-2009, 13:35 #47
- Berichten
- 202
- Lid sinds
- 16 Jaar
En als je onder de 18 bent even één van je ouders mee :)
-
01-06-2009, 23:09 #48
- Berichten
- 1.152
- Lid sinds
- 16 Jaar
Denk niet dat je een gratis rekening kunt openen. Zoduur is het ook niet vanaf €10,- heb je er al 1 dacht ik.
-
04-06-2009, 19:03 #49
WebRuimteHosting.nl
- Berichten
- 108
- Lid sinds
- 16 Jaar
Nee, niet bij ABN-Amro, daar heb je een KvK document voor nodig. Weet niet hoe het is bij andere banken.
-
04-06-2009, 19:11 #50
- Berichten
- 940
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ga alsjeblieft naar Triodos Bank
www.triodos.nl
De basismodule kost slechts € 3,- per maand. Verder ben je voor veel zaken geen geld kwijt. Bij de grote banken ben je er met de maandelijkse kosten nog lang niet. Je zult nog moeten betalen voor het verzenden van afschriften. Pasje en al wat nog meer. Bij de ABN was ik op een gegeven moment € 250,- per jaar kwijt. Be la che lijk!
Triodos € 3,- per maand en als je Internationaal wilt bankieren (Geld internationaal wilt verzenden) betaal je € 5,-. Internationaal geld ontvangen d.m.v. Iban is gewoon mogelijk via het basispakket!
http://www.triodos.nl/nl/business_banking/rates/
Veel succes bij Triodos. Trouwens vreemd pinnen is geen probleem omdat je bij elke Rabobank meerdere malen kunt pinnen.
Volgens mij is het een onderdeel van de Rabobank. EN (ook niet onbelangrijk) hiermee werk je mee aan een betere wereld!
-
04-06-2009, 19:19 #51
- Berichten
- 1.053
- Lid sinds
- 17 Jaar
In plaats van dit vergelijkend waren onderzoek te doen, had je ook een paar uur kunnen gaan werken en zo de kosten voor de komende paar jaar al te verdienen. Problem solved.
-
04-06-2009, 19:27 #52
- Berichten
- 202
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik neem aan dat wanneer je een kvk inschrijving hebt die 10 euro per maand ook niet een ramp is.
Als je die inschrijving niet hebt, heb je de zakelijke rekening ook niet (perse) nodig)
-
04-06-2009, 19:39 #53
- Berichten
- 376
- Lid sinds
- 18 Jaar
Origineel gepost door Joost Culper
Origineel gepost door Joost Culper
De basismodule kost slechts € 3,- per maand. Verder ben je voor veel zaken geen geld kwijt. Bij de grote banken ben je er met de maandelijkse kosten nog lang niet. Je zult nog moeten betalen voor het verzenden van afschriften. Pasje en al wat nog meer. Bij de ABN was ik op een gegeven moment € 250,- per jaar kwijt. Be la che lijk!
-
04-06-2009, 19:54 #54
- Berichten
- 940
- Lid sinds
- 16 Jaar
Dag Peter,
Ik ben twee keer bij de ABN geweest voor het uitschakelen van de geprinte versie waar je dus 0,70 per bladzijde voor betaald. De eerste keer een simpel antwoord. De tweede keer hetzelfde simpele antwoord en een opzegging erbij.
Waarschijnlijk ligt het aan mij maar de ABN is absoluut niet goedkoop. Ook de service laat veel te wensen over. Van 't kastje naar de muur is het slogan daar. Bij Triodos bel ik nu een keer en ik krijg iemand aan de lijn. De dag erna bel ik weer, vraag ik naar die persoon en is het zo geregeld. Ik ben er bij gegaan na de documentaire van Zembla:
Bankgeheimen:
http://player.omroep.nl/?aflID=4766349
En het bleek een perfecte bank. Inderdaad zonder iDeal of kantoren maar met service, een heldere prijs en iDeal is altijd wel mogelijk zonder. Bijvoorbeeld automatisch incasso, bankbetaling of via de privé rekening die wel iDeal ondersteund.
Ook de prijs spreekt mij erg aan. Ondernemen is ook kosten besparen. Zeker dit soort vage kosten waarvan ik het nut allemaal niet zie wanneer je niet leent of andere kredietmogelijkheden gebruikt.
Bekijk het in ieder geval en bel eens. Ze zijn heel helder
-
04-06-2009, 20:12 #55
- Berichten
- 202
- Lid sinds
- 16 Jaar
Dus op basis van enkele ervaringen (in dit geval die van jouw) laat ABN haar service veel te wensen over?
Maar om op die tour te gaan, ik heb zeer goede ervaringen bij de ABN en vind de service dan ook uitmuntend.
Juist extra speciaal vind ik, dat zelfs wanneer ik voor b.v. EUR 10,- bel/langs ga, ik word behandeld als koning.
Normaal gesproken en ook in mijn geval is het uiteindelijke doel geld verdienen.
Ik ben dan ook van mening dat de meest belangrijke plaats voor mijn geld, de bank,
heus wel wat geld mag kosten.
-
04-06-2009, 21:23 #56
- Berichten
- 940
- Lid sinds
- 16 Jaar
R. IJnema,
Een beetje slim mens weet dat de bank al geld aan je verdient zonder jou geld te vragen. Ik ken de tijd nog dat bankieren overal gratis was. Toch hebben ze de rollen omgedraaid.
Wanneer je niets leent en verder geen echte service nodig hebt vind ik de bedragen van de gemiddelde zakelijk bank erg hoog. Je mag er van vinden wat je wilt maar ondernemen is ook geld besparen. Dus als je geld kunt besparen door zo'n simpele move lijkt mij dit duidelijk.
Maar dat geld uiteraard wel als je zelf zoveel bancair verstand hebt dat je niet elke week op het kantoor van de bank loopt. Want dan is Triodos inderdaad niets voor jou.
Maar enkel mijn mening. Het is mij in ieder geval duidelijk dat de ABN niet om de klant draait maar inderdaad om geld.
-
04-06-2009, 21:26 #57
- Berichten
- 236
- Lid sinds
- 15 Jaar
Ik raad je ING aan, zeer goede ervaringen mee!
-
04-06-2009, 22:38 #58
- Berichten
- 202
- Lid sinds
- 16 Jaar
Geld besparen op je bankzaken?
Bij bankzaken draait het er om of een bank goed bij je past en kan bieden wat je nodig heeft.
Als die (voor mij) lage kosten voor jou al teveel zijn dan doe je zelf ook iets fout denk ik.
Als ik in Friesland een huis huur ben ik (meestal) ook voordeliger uit dan wanneer ik een huis in Amsterdam huur.
Dat zegt verder niets over de kwaliteit/staat van het huis.
Misschien is het een vreemde vergelijking maar op zich..
Friesland is klein maar heeft alle basis behoeften.
Amsterdam heeft net even iets meer en doordat Amsterdam groter is gebeuren er ook vaker dingen.
Dat in negatieve en positieve zin.
Ik wil de nadruk verder ook niet op ABN alleen leggen,
ook de Rabo vind ik een hele goede bank.Laatst aangepast door R. IJnema : 04-06-2009 om 22:52
-
04-06-2009, 23:50 #59
- Berichten
- 22
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ondernemen kost geld, open gewoon een rekening bij de Bizner, of ING ofzo, kost 10tje
-
05-06-2009, 08:55 #60
- Berichten
- 940
- Lid sinds
- 16 Jaar
R. IJnema,
Ik vind het een leuke discussie.
Ik heb niets gemeld over teveel geld kosten. Dat het jammer geld is dat lijkt me duidelijk.
Het laatste dat ik wil melden over jou vergelijking is dat het appels en peren zijn. De bank is een bank en als je verder niets nodig hebt dan enkel een bankrekening, niet leent en nooit langs het kantoor gaat. Dat is het jammer geld. Wanneer je wel bij de bank langsgaat en wel leent is het wellicht geen goede keuze. Ieder voor zich. Het topic hier gaat om geld/de prijs van een zakelijke bankrekening. Als je dat meeweegt dan is Triodos een goede partner. Privé zit ik naast Triodos ook bij Rabobank.
Rabobank is helder maar ook daar vraag ik me af waarom het privé gesproken überhaupt geld moet kosten. Maja ik ken de tijd nog dat bankieren gratis was. Wellicht daarom.
PS: Ik weet wel dat er momenteel banken zijn waarbij gratis gebankierd kan worden. Toch zet ik mijn geld liever bij een goede vertrouwde bank.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic