Als je niet voldoet aan het urencriterium kun je bv. al fluiten naar zelfstandigenaftrek, aftrek voor r&d, meewerkaftrek en nog meer van dat soort zaken.
- Voordelen en nadelen van een bedrijf tov particulier
-
14-01-2013, 18:34 #16
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Voordelen en nadelen van een bedrijf tov particulier
-
14-01-2013, 18:51 #17
- Berichten
- 1.355
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Voordelen en nadelen van een bedrijf tov particulier
Mocht je weinig uren maken en hoef je per jaar minder dan € 1.345 BTW te betalen (ofwel; minder dan € 6.404 verdienen), dan kan je gebruik maken van de kleine ondernemersregeling; ofwel je hoeft geen BTW af te dragen aan de belastingdienst. De 21% extra die op je factuur staat mag je dan in je eigen zak stoppen.
Hoef je minder dan € 1.883 BTW af te dragen, dan krijg je nog steeds een hoop korting.
http://www.belastingdienst.nl/wps/wc...emersregeling/
Inschrijven bij de KvK en belastingdienst is verplicht als je in Nederland handeld.
Daarnaast komt het een stuk beter over bij klanten.
Het is wel lastig dat je nog minderjarig bent; dan moeten er een aantal dingen extra geregeld worden voordat je een KvK nummer krijgt. Je ouders moeten een verzoek naar de rechtbank sturen om je handel bekwaam te verklaren. Als dit door de rechtbank wordt geaccepteerd moeten er in 2 lokale kranten een vermelding worden gemaakt.Laatst aangepast door gast2960 : 14-01-2013 om 18:57
-
15-01-2013, 17:43 #18
- Berichten
- 596
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Voordelen en nadelen van een bedrijf tov particulier
Het is wel lastig dat je nog minderjarig bent; dan moeten er een aantal dingen extra geregeld worden voordat je een KvK nummer krijgt. Je ouders moeten een verzoek naar de rechtbank sturen om je handel bekwaam te verklaren. Als dit door de rechtbank wordt geaccepteerd moeten er in 2 lokale kranten een vermelding worden gemaakt.
Gijsbert, je haalt nu 2 verschillende dingen door elkaar. KvK inschrijving staat los van het handelsbekwaam zijn als minderjarige.
-
15-01-2013, 18:04 #19
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Voordelen en nadelen van een bedrijf tov particulier
Hoe kom je erbij dat dit onzin in? Als je niet je mammie en/of pappie voor alles wilt laten tekenen zul je wel moeten, anders mag je je niet eens inschrijven.
-
15-01-2013, 20:57 #20
- Berichten
- 1.355
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Voordelen en nadelen van een bedrijf tov particulier
Aangezien de meeste zelfstandige ondernemers deze afhankelijkheid niet willen, worden deze punten vaak bij elkaar gehaald.
http://www.kvk.nl/ondernemen/aanspra...e-ondernemers/
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic