Geachte heer/mevrouw,
Momenteel doe ik met een aantal collega studenten een onderzoek naar keuzes in configuratie van componenten in software product prijs strategieën. Hier is nog weinig onderzoek naar gedaan. Graag nodig ik u uit om te participeren in dit onderzoek.
Doelgroep: Bijvoorbeeld Software Product Managers, CEO's en IT ondernemers
Beloning: Regelmatig wordt gevraagd naar de resultaten, het is tenslotte wel op zijn plaats om een beloning te krijgen voor deelname. Na het meedoen en het opgeven van uw e-mail adres krijgt u een gratis benchmark met andere bedrijven. Nadat de enquête gesloten wordt, zullen we links genereren waarmee u uw gegevens kunt downloaden en vergelijken met samengevoegde andere software bedrijven (geanonimiseerd).
Meedoen kunt u hier : Enquête starten
Met vriendelijke groet,
Rick, Joey en Catherine (Universiteit Utrecht, Master Business Informatics)
- Onderzoek Software Producten
-
29-12-2011, 18:19 #1
- Berichten
- 216
- Lid sinds
- 17 Jaar
Onderzoek Software Producten
-
In de schijnwerper
Senior Designster - top kwaliteit - 16 uur per week - per maand - 350 euroFreelance / Werk5 PBN/Backlink Sites, Goede DAWebsite te koopAffilaxy is hét adult affiliate programma van dit moment!PromotieLinkvada.com Linkbuilding Platform: Direct Linkbuilden op 77.000+ premium domeinenLinkpartners
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic