Vandaag werd mijn vader benaderd door het bedrijf beup.nl (en dus niet weup.nl zoals in de titel vermeld) uit Nieuwegein (???)met de vraag of ze hem konden helpen met het opzetten van een website en een kennismakingsgesprek konden plannen. Nou wil hij wel een site maken voor zijn werkzaamheden maar is helemaal niet bekend in deze wereld van websites en alles wat er bij komt kijken.
Heeft iemand ervaring met dit bedrijf? De site ziet er best netjes uit, maar het lijkt dat ze vooral bestaande sites kritisch bekijken en zogenaamd willen verbeteren...
Ik hoop dat iemand iets over hun kan vertellen... bij voorbaat dank voor jullie reacties,
Justin
- Ervaringen met www.weup.nl
-
21-04-2011, 16:57 #1
- Berichten
- 571
- Lid sinds
- 15 Jaar
Ervaringen met www.weup.nl
Laatst aangepast door J.Awas : 22-04-2011 om 22:11
-
In de schijnwerper
Affilaxy is hét adult affiliate programma van dit moment!Promotie9 sites voor linkbuilding - geen reserveWebsite te koopProduct feed grid V1.7 - Creer een affiliate shop in 2 min - WP plugin - V1.7 NU LIVEPHP scriptsLinkvada.com Linkbuilding Platform: Direct Linkbuilden op 77.000+ premium domeinenLinkpartners -
22-04-2011, 20:29 #2
- Berichten
- 362
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Ervaringen met www.weup.nl
Het bedrijf vraagt dus aan je vader of hij een website voor hun wilt maken, maar je zegt dat je vader niet bekend is met html/php enzovoorts?
Waarom vraagt het bedrijf dan aan je vader om een website te maken?
Misschien begrijp ik het verkeerd, excuses dan daarvoor.
-
22-04-2011, 20:35 #3
- Berichten
- 1.004
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Ervaringen met www.weup.nl
Beetje vreemde situatie, zijn ze kvk geregistreerd al gekeken?
EDIT: 21.37
Website bestaat niet eens?
Aanvullend bericht:
BTW..
Al jaren klachten
Over het van oorsprong Brusselse Proximedia, in Nederland gevestigd in De Meern, duiken al vele jaren klachten op in allerlei forums. Daarbij gaat het vaak over het feit dat een beloofde website niet wordt aangeleverd of vol fouten staat. Ook ergeren ondernemers zich aan de agressieve vertegenwoordigers die klanten weinig bedenktijd geven. In België zijn er eveneens veel klachten.
Ik denk niet dat jou vader met beup in zee moet gaan, gezien BeUP onderdeel is van proximedia, kan je vaak hetzelfde verwachten..
http://webwereld.nl/nieuws/65340/23-...roximedia.html
Artikel is recent, laatste kwartaal 2010..Laatst aangepast door Kevin I. : 22-04-2011 om 20:38 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
22-04-2011, 20:40 #4
- Berichten
- 32
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Ervaringen met www.weup.nl
Haha, ja inderdaad is BeUp gerelateerd aan Proximedia, niet mee in zee gaan dus.
-
22-04-2011, 22:09 #5
- Berichten
- 571
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Ervaringen met www.weup.nl
Mijn vader werkt tegenwoordig voor zichzelf. Waarschijnlijk hebben ze zijn gegevens via de KVK of via via gekregen. Hoe exact weet ook hij zelf niet. Het gaat hier waarschijnlijk inderdaad om een (zeer) agressieve verkooptactiek.
Pffffff wat een bak ellende als je zoekt op het naar beUp.nl of dat proximedia gebeuren. Dit zijn echt geen fijne mensen om zaken mee te doen. Gelukkig heeft mijn vader de afspraak weten af te zeggen.
beUp en proximedia moet je in je oren knopen want daar moet je NEVER NOOIT ABSOLUUT GEEN zaken mee doen.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic