Hallo allemaal,
Omdat ik niet weet waar ik dit anders moet plaatsen, en het toch over mijn bedrijfje gaat dat ik wil opstarten plaats ik het maar in dit forum:
Om m'n administratie wat netter bij elkaar te kunnen houden ben ik op zoek naar een zaak/bedrijf die voor mij een map kan bedrukken met het logo van m'n bedrijf.
Ik heb al wel een aantal bedrijven gezien die dit voor mij kunnen doen, alleen is dan de minimale afname iets van 100 - 300, en ik ben gewoon enkel en alleen op zoek naar één map.
Ik hoop dat jullie me kunnen helpen!
Gr. Jos
- Bedrukte map
-
25-11-2010, 14:26 #1
- Berichten
- 943
- Lid sinds
- 15 Jaar
Bedrukte map
-
In de schijnwerper
Senior Designster - top kwaliteit - 16 uur per week - per maand - 350 euroFreelance / WerkZeer ervaren programmeur beschikbaar | web, api & appFreelance / WerkWebapps op maat! Voordelig en snel gerealiseerd.Freelance / Werk[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / Werk -
25-11-2010, 14:48 #2
- Berichten
- 1.092
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Bedrukte map
in de meeste steden zijn wel copyshops of drukkerijen te vinden die dit voor u kunnen doen
wellicht is er in uw woonplaats ook wel een copyshop gevestigd?
-
25-11-2010, 14:53 #3
- Berichten
- 2.971
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Bedrukte map
Ik zou gewoon een map kopen awarbij de voor/zijkant een inchuifdeel bevat, kun je gewoon a4 in schuiven.
-
25-11-2010, 14:57 #4
- Berichten
- 1.192
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Bedrukte map
Of gewoon een ordner waar je iets in de rug kunt schuiven... dat is waar je tegenaan kijkt immers. Die voorkant en achterkant zie je nooit meer. Zelfs niet op het moment dat je hem gebruikt (opengeslagen)! Zonde van het geld.
-
25-11-2010, 15:04 #5
- Berichten
- 943
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Bedrukte map
Ja, dat is wel waar Ben. Bedankt voor de tips allemaal, misschien dat ik morgen wel even langs de plaatselijke drukker ga.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic