Was er vroeger ook niet een verborgen categorie "Big webmasters" of iets dergelijks?
Anyway, zullen we de mogelijke verbeterpunten hierin zetten?
https://www.sitedeals.nl/sd-info/421...punten-sd.html
- Kwaliteit SD bergafwaarts
-
18-07-2023, 10:02 #46
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
-
19-07-2023, 17:31 #47
- Berichten
- 34
- Lid sinds
- 3 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Of het iets kan bijdragen weet ik niet, maar ik laat mijn bevindingen en mijn ervaring door de jaren heen eens de vrije loop.
Zelf volg ik al jaren deze site met wekelijkse bezoeken.
Ik was bij de start van tbforum lid en kwam wekelijks op het forum wat in die tijd het betere forum was.Ook door het feit dat hun een betaalprovider hadden was het populairder en interessanter voor webmasters. De kwaliteit van de leden en de mentaliteit was niet beter dan nu. Er waren ook allerhande karakters tussen de leden en waren er af en toe ook popcorn topics(zowel op tbforum als hier). Als ik me goed herinner was het gevoeliger om(op)gelicht te worden. Er waren dan overal wel meer mods te zien.
Dat de kwaliteit achteruit gaat of eerder dat er weinig interactie is, is niet zozeer door enkele karakters die botsen of storende advertenties in bepaalde rubrieken.
Het zijn andere tijden.
Vroeger was er meer vraag om een website te bouwen in html of php. Nu wordpress voor alles en nog wat.
Meer vraag naar scripts, ringtones, rpg, profielensites, rotatie van banners met micropayments,..
Particulieren konden zonder(KVKof BTWnr) probleem gebruik maken van micropayments.
Vraag en aanbod voor layouts.
Contests voor layout, banners of logo.
Slicing, linkruil, bannerads om maar een paar dingen te noemen.
Veranderde diversiteit webmasters.
Heden kun je voor issues met wordpress alles op het net vinden zonder een forum om hulp te vragen.
Alles evolueert en het is de kunst om zich als webmaster aan te passen aan de hedendaagse begrippen.
Verder volg ik het op het topic verbeterpunten,
-
19-07-2023, 18:11 #48
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Heel herkenbaar, Max. Het is inderdaad zo dat er tegenwoordig legio oplossingen zijn voor bijna alle problemen en vragen. Vroeger was het nog veel meer zoeken. Verder zal de opkomst van de social media er ook mee te maken hebben.
-
25-07-2023, 12:54 #49
- Berichten
- 927
- Lid sinds
- 9 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Ook de kopieer trend is weer terug; leden die zonder schaamte je werk half of zelfs vrijwel 1-op-1 kopiëren.
Daar worden dan zowel de verkoper als koper mee benadeeld.
-
28-07-2023, 15:23 #50
- Berichten
- 347
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Ook de kopieer trend is weer terug; leden die zonder schaamte je werk half
-
28-07-2023, 16:52 #51
- Berichten
- 927
- Lid sinds
- 9 Jaar
-
28-07-2023, 17:06 #52
- Berichten
- 347
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Haha, vanaf dat moment. Geintje om het weekend in te luiden ;)
-
15-08-2023, 20:43 #53
- Berichten
- 132
- Lid sinds
- 2 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Heb je gezien wie het gekocht heeft.... verklaard alles. Meneer dacht een cash grab te hebben. De kwaliteit hier is nul. Beunhazen die de markt kapot maken en kwantiteit leveren.
Misschien moet iemand maar eens een nieuwe Sitedeals maken als er genoeg animo is om daar verder te gaan ;)
Ik zou er eventueel open voor staan als er genoeg animo is. Ik ontwikkel het wel en hoef er ook niks op te verdienen, maar zou wel de kwaliteit waarborgen.
-
16-08-2023, 13:01 #54
- Berichten
- 161
- Lid sinds
- 4 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Ergste vind ik dat als je een advertentie plaatst deze gelijk onder 100 AI gegenereerde websites staat waardoor je eigenlijk 10 euro kwijt bent...
-
16-08-2023, 14:18 #55
- Berichten
- 509
- Lid sinds
- 12 Jaar
-
21-08-2023, 21:08 #56
- Berichten
- 132
- Lid sinds
- 2 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Grappig... eigenaar van Sitedeals haalt geen donder uit, maar als ik een bericht post of mensen zitten te wachten op een nieuw platform dan wordt dat bericht wel verwijderd. Typisch de eigenaar van Sitedeals. Lul.
-
21-08-2023, 21:22 #57
- Berichten
- 927
- Lid sinds
- 9 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Verder is het aan Job om te bepalen hoe/wat hij deze website beheert. En aan jou om hier wel/niet te komen en te participeren.
-
21-08-2023, 22:49 #58
- Berichten
- 239
- Lid sinds
- 5 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Wat ik jammer vind is dat Job totaal niet reageert op ideeën die hier wordt voor gesteld. Maar Marc ik zou toch snel een excuus berichtje plaatsen richting Job. Anders ben ik toch bang dat jouw account gesloten gaat worden. Dan kan je niets meer op SD.
-
22-08-2023, 04:05 #59
- Berichten
- 208
- Lid sinds
- 3 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Je mag best een mening hebben Marc, maar dat kan ook op een nette manier zonder te schelden.
Als je het gevoel hebt dat je een beter platform kan neerzetten, go for it.
Het internetkerkhof ligt bezaaid met Sitedeals kopieën.
-
22-08-2023, 04:47 #60
- Berichten
- 208
- Lid sinds
- 3 Jaar
Re: Kwaliteit SD bergafwaarts
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic