Ik zit al jaren bij Versio voor de domeinnamen. Nu had ik onlangs een vraag gesteld via de chat omdat dit snel en makkelijk werkt. Hier heb ik geen antwoord op ontvangen en er is mij verteld om via een ticket contact op te nemen. Dit heb ik gedaan en nu 2 weken later nog steeds geen respons.
Nu wil ik al enkele keren proberen contact op nemen met hun chat, maar deze is bij mij verdwenen. Met dat op hun home page blijft staan dat er kan gechat worden met een medewerker veronderstel ik dat ik een ban zal gehad hebben op IP. Kan iemand dit even bevestigen ?
http://www.versio.nl/helpdesk.php
Kunnen jullie via hier nog chatten met een medewerker?
Evenals wat vinden jullie van de support van Versio? Vind het nogal sneu dat er geen respons komt op vragen naar Versio toe. Eventueel iemand anders die mij kan helpen met een mail probleem. ( Niet versturen door spam ).
- Versio live chat.
-
27-01-2014, 13:45 #1
- Berichten
- 1.193
- Lid sinds
- 14 Jaar
Versio live chat.
-
In de schijnwerper
Handmatig linkbuilden aangeboden (vanaf 7,50 per link)Freelance / WerkLinkbuilding(internationaal)uitbesteden(ook whitelabel)?Wij regelen alle plaatsingen.Freelance / WerkVegan food site - 500+ artikelen met ons ALL-IN-ONE pakket + affiliate plugin!Website te koopHulp bij SEO/GoogleAds (NL/BE/DE). Economy.nl Google Premier Partner.Freelance / Werk -
27-01-2014, 13:48 #2
- Berichten
- 676
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Versio live chat.
Ze hebben het verstopt: http://chat3c.livechatinc.com/licenc...t.cgi?groups=0
Verder zou ik niet eens een poging wagen bij die livechat, zitten volgens mij wat jongens van 13 á 14 jaar daar die wat aan het bijverdienen zijn. Tekstbestandje voor zich met mogelijke antwoorden op vragen en als ze het niet kunnen vinden verwijzen ze je door :-)
-
27-01-2014, 13:54 #3
- Berichten
- 1.193
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Versio live chat.
Ja, daar lijkt het inderdaad op. Doorverwijzen doen ze zelf niet ;)
-
27-01-2014, 14:00 #4
- Berichten
- 6.272
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Versio live chat.
Het is inderdaad niet veel soeps, normale antwoorden (in ABN) kan je niet krijgen, en meestal wordt je inderdaad doorverwezen naar andere medewerkers of wordt je (niet vriendelijk) verzocht maar een ticket aan te maken waarop je dan weer een bericht krijgt dat de ticket is doorverwezen naar een collega die contact met je opneemt. Dit duurt meestal weer enkele dagen.
1 keer stelde ik een vraag en wat de chat sessie verbroken, zonder enige opgaaf van reden. Zal wel een te moeilijke vraag zijn geweest.
Wat mij betreft een waardeloze support met onbeschoft volk.
-
27-01-2014, 14:00 #5
- Berichten
- 402
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Versio live chat.
Zul je het missen dan? Ik ben nog nooit daadwerkelijk geholpen op hun live chat. Ik moest altijd mailen naar iemand die wel kon helpen, en zelfs dan was de support matig (op een goede dag). :')
Nee, een paar domeinnamen daar en voor de rest lekker ergens anders hosten.Laatst aangepast door Ricardo S : 27-01-2014 om 14:06
-
27-01-2014, 14:30 #6
- Berichten
- 1.193
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Versio live chat.
qua domeinen ben ik zeer tevreden bij versio, de rest is wat anders inderdaad.
Heb vandaag contact gehad en toch nog redelijke info gekregen. Probleem is niet opgelost, maar kan zelf verder kijken.
-
27-01-2014, 15:18 #7
- Berichten
- 31
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Versio live chat.
Versio is een prettige hoster als je zelf nooit iets te vragen hebt.
Support dat is ver te zoeken vind ik persoonlijk.
Wat betreft die chat bij mij is deze ook niet te vinden op hun site.
-
30-01-2014, 13:20 #8
- Berichten
- 31
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Versio live chat.
Versio chat medewerkers reageren niet en als ze reageren dan is het een half uur wachten.
Totaal geen klantenservice...
-
30-01-2014, 14:06 #9
- Berichten
- 599
- Lid sinds
- 19 Jaar
Re: Versio live chat.
Het enige waarvoor ik Versio gebruik is het registreren van domeinnamen.
Voor hosting en/of support kun je er beter geen gebruik van maken :-).
-
30-01-2014, 16:14 #10
- Berichten
- 868
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Versio live chat.
Ik heb een reseller waar 10 bedrijfssites opzitten ( html)
en 40 stuks domeinnamen nooit problemen gehad
voor domeinnamen is het echt een topper. Maar ik zou geen grote sites opzetten
-
30-01-2014, 16:26 #11
- Berichten
- 254
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Versio live chat.
1 keer bij gezeten, doe het nooit meer! Wat een slecht bedrijf is Versio zeg.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic