Beleggen in bitcoins is de meest risicovolle belegging ooit. Als ze door de overheid verboden worden als betaalmiddel of er wordt gecontroleerd bij aankoop en uitgave van bitcoins dan is er geen enkel voordeel meer ten opzichte van geld.
- Bitcoin inkopen / bitcoin koers
-
22-11-2013, 09:12 #16
- Berichten
- 71
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Bitcoin inkopen / bitcoin koers
-
22-11-2013, 09:34 #17
- Berichten
- 35
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Bitcoin inkopen / bitcoin koers
N P.
Ik ben het er mee eens dat het zeker een risicovolle investering is gerelateerd aan de berichtgeving van de overheden. (witwassen van zwart geld)
Echter als je begin 2013 geďnvesteerd had, en het op de dag van vandaag weer zou verkopen zou de overheid daar niets aan kunnen doen.
Betreft de toekomst van Bitcoin.
Ik denk dat het afwachten wordt. In mijn ogen zal het straks uitlopen tot een Flop. Zeker omdat instanties zoals overheden zich er uiteindelijk mee gaan bemoeien, denk ik dat de koerst enorm afzwakt. Het is in mijn ogen nu een Hype die in de loop der maanden weer zal kelderen tot een normaal niveau.
Neem grote bedrijven als voorbeeld. Bij lancering van een nieuw product stijgen de koersen enorm. In de loop der maanden nemen de koersen weer af.
Ik denk dat bitcoin over een half jaar weer gewoon rond de 200 a 100 euro slingert. Maar echter is het dan de vraag of deze weer zal opstijgen naar een koers van 500 tot 800 .
-
22-11-2013, 09:39 #18
- Berichten
- 2.752
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Bitcoin inkopen / bitcoin koers
Tja, 'as is verbrande turf'. De vraag is: heeft het nog nut als je er nu in investeert? Wie het weet mag het zeggen. De koers is zo volatiel, een negatief bericht over mogelijk hacks o.i.d. en je bent gelijk 10% van je inleg kwijt. Puur gokken.
-
22-11-2013, 09:41 #19
- Berichten
- 35
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Bitcoin inkopen / bitcoin koers
Dit bericht is ook wel erg opmerkelijk:
Bitonic en BTCnext werden (en worden) steeds meer geconfronteerd met berichten van klanten die betalingen geblokkeerd zien worden met als reden?..... Juist die wordt weer eens niet gegeven door de heren bankiers.
De Rabobank lijkt in dit verhaal het voortouw te nemen aangezien we daar de meeste klachten over te horen krijgen. Klanten werden geconfronteerd met een foutmelding als ze via Ideal Bitcoins aan probeerden te schaffen. De bank in kwestie kon wel gebeld worden en dan werd de blokkade opgeheven. Volgens onbevestigde bronnen kregen sommige klanten van de Rabobank ook te horen dat "een ethische commissie van de bank besloten had om geen bitcoin betalingen meer toe te laten, en dat ze verder nog niet op de zaak konden reageren".
-
22-11-2013, 09:47 #20
- Berichten
- 2.752
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Bitcoin inkopen / bitcoin koers
Haha, een 'ethische commissie' van de Rabobank. Misschien kunnen ze eerst hun eigen rentefraude onder de ethische meetlat leggen.
-
22-11-2013, 09:52 #21
- Berichten
- 35
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Bitcoin inkopen / bitcoin koers
Jurian V, Mee eens!
Echter is de Rabobank niet de Enige die dit flikt.
ING is ook al met blokkades van transacties naar buiten getreden
Wel opmerkelijk dat nu de overheid nog geen maatregelen getroffen heeft, banken hun zelf beschermen door de ideal transacties tussen bank naar Bitcoin zelf stop te zetten.
-
22-11-2013, 10:18 #22
- Berichten
- 258
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Bitcoin inkopen / bitcoin koers
Litecoins weer 1 dollar omhoog in een dag. Van 2 naar 8,5 dollar in een paar weken. Gratis tip :)
-
22-11-2013, 10:18 #23
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Bitcoin inkopen / bitcoin koers
Ik kan me voorstellen dan banken erg bang worden. Ze 'tillen' hun eigen klanten niet alleen, het kost je tegenwoordig zelfs geld als je een spaarrekening gebruikt (inflatie, bankkosten, belasting tegenover extreem lage rentevergoedingen).
Maar ze vergeten daarbij dat de bank an sich alleen nodig is voor de speculanten van de munt die nu en dan de boel willen inwisselen tegen euro's/dollars (en andersom).
Hoe meer mensen bitcoins gaan accepteren, hoe stabieler de munt zal worden en hoe minder de banken nodig zijn. Zodra je dingen uit de categorie 'eerste levensbehoeften' kunt kopen, is het hek van de dam natuurlijk.
Nu kan overheid en bank wel bazelen over criminele circuits maar dat is een drogreden. In dat circuit wordt ook al duizenden jaren betaald met goud, diamanten, juwelen, goederen en ja.. ook euro's en dollars.
-
22-11-2013, 10:24 #24
- Berichten
- 35
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Bitcoin inkopen / bitcoin koers
John,
Zeer sterke reactie. Dit is ook hoe ik er over denk. Maar wat mij naast het feit dat de koerst enorm gestegen is, enorm verbaast is dat banken zelf initiatieven nemen en bitcoin transacties weigeren. Ik vermoed dat het wit wassen van geld slechts een klein onderdeel in de bitcoin branche is. Dit gebeurt trouwens ook tussen normale banken.
Daarnaast vind ik het bizar dat als ik bepaal dat ik mijn geld wil investeren in bitcoins dat Nederlandse banken met een "smoes" aankomen en dus gewoon transacties kunnen blokkeren. Ik bepaal toch zelf of ik mijn geld investeer in een aantal bitcoins of in dergelijke andere situaties. Ik vind het momenteel maar een krom feit.
-
22-11-2013, 12:22 #25
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Bitcoin inkopen / bitcoin koers
Het is ook krom, maar het is allemaal gebaseerd op angst van de overheid en banken om geld te kunnen verliezen waar ze in feite geen hol voor doen.
Vroeger, toen ze met 10 gewapende mensen om de kluis stonden om je geld te beschermen, koste dat geld inderdaad, maar tegenwoordig is jouw geld niet meer dan een paar database records waar je je pimpelpaars voor betaald.
En dat is nu precies wat bitcoins duidelijk maken. Zodra koper en verkoper akkoord zijn over een prijs, is de transactie niet meer dan een blokje in de blockchain.
Als je nu een bedrag op de bank zet en uitgaande van 1,95% rente, 2,71% inflate en 1,2% vermogensbelasting dan ben je op 7-8jaar gewoon 10% van geld kwijt en dan reken ik bankkosten en dergelijk niet eens mee. Kies je daarvoor om je geld op te maken dan ben je een veelvoud aan kosten kwijt aan btw en accijns. Hier maken de overheid en het bankwezen natuurlijk geen vrienden mee.
Maar als verkoper ben je namelijk niet verplicht om een wettelijk geaccepteerde munt te eisen voor je product. Je kunt je auto ook tegen een motor ruilen tenslotte. Als er daarna geen vraag is meer naar dat type motors dan heb je 'verlies', stijgt de vraag dan heb je 'winst'.
De vraag is dan wat nog het verschil is tussen een 'motor', een 'euro' en een 'bitcoin' in het kader van betalingsmiddel.. net niks. Ok, de 'euro' is dan een stuk stabieler maar dat is nu toevallig. Elke ruil en elke betaling in bitcoins is tenslotte een betaling die de vraag naar de 'euro' doet verminderen... en minder vraag = minder waarde.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic