Hallo Allemaal,
Ik zal mezelf even voorstellen, ik ben Henk-Jan..
Heb nu 2 jaar mijn eigen IT-bedrijf met daarin hosting en alles wat met internet te maken heeft.
Vanaf deze maand ga ik aan de slag als IT-er bij PON Equiptments en Power Systems en wil wat achter de hand hebben dus ben hier terecht gekomen omdat ik wat nieuws wil en wat projecten ga overnemen dus zal hier het e.e.a. gaan kopen en gaan uitbreiden met wat promotie en dergelijke!
- Het grote Stel jezelf voor topic?
-
07-10-2008, 11:42 #286
- Berichten
- 22
- Lid sinds
- 16 Jaar
-
08-10-2008, 11:17 #287
- Berichten
- 36
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hallo,
Ik ben philippe mes,
Wonend en werkzaam te turnhout als web(programmeur).
Ben nu ongeveer 3 jaar intensief bezig met het maken van applicaties voor het internet.
En het leren van de nieuwste internettechnieken.
Hier alvast 2 projecten van mij :
- www.cashpunt.be , Oorspronkelijk gemaakt voor de iphone
- www.dengames.com , Nieuwste project. Dit is nog volop in aanmaak maar neem gerust al een kijkje.
Dit was even heel snel wie ik ben en wat ik doe.
Groeten van philippe.
-
08-10-2008, 13:22 #288
- Berichten
- 3
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hoi ik ben Jos Arnts
Hallo,
Ik ben Jos Arnts en woon in Oss.
Ik heb enkele websites die gemaakt in OsCommerce.
Alleen weet ik nog niet zo veel van OsCommerce af.
Ik hoop via deze website meer kennis te verkrijgen over OsCommerce.
Misschien kan iemand mij hulp bieden bij het verder ontwikkelen van
mijn websites.
Groetjes Jos Arnts
Laatst aangepast door Job Schneider : 16-10-2008 om 17:05 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
10-10-2008, 12:23 #289
- Berichten
- 52
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ook even voor stellen
Goedemiddag,
Heb dit forum net ondekt en kom mij ook maar even voor stellen :)
Mijn naam is Martin Pals, 30 jaar en kom uit Zaanstad. De helft van de tijd verblijf ik in Nijmegen vanwege de liefde en werkzaamheden.
Ik heb +7 jaar ervaringing in de ICT. Webdesign, hosting, systeem en netwerkbeheer, en nog wat zaken.
Zo een 2 maanden geleden met een netwerkje van designers, programmeurs, netwerk en systeem specialisten besloten " voor ons zelf" beginnen. Een deel fulltime en een deel naast hun huidige werk.
We bieden allround ICT diensten aan. Onze eigen website : www.cyberchill.net is vol in ontwikkeling. Maar de klanten hebben nog even voorang ;) Uiteraad komen hier onze diensten op, maar ook een stukje gratis software en handleidingen e.d. Dit omdat ons motto is dat ICT ontspannen moet zijn en we de gebruiker daarbij willen helpen. Op dit moment word de site +-2x per week geupdate.
Sinds onze start hebben we wat leuke opdrachten binnengekregen.
Ontwerpen van een site voor een rijschool, ontwerpen voor een restaurant. Ontwerp van een datingingsite, Het beheer van een webserver en 8 werkplekken voor een glasservice in Arnhem, en wekelijks een computertraining voor senioren. We zijn nog druk aan het groeien. Offertes voor meerdere sites staan uit.
We operenen landenlijk, maar de focus ligt op de Randstad en omgeving Nijmegen
Ik hoop op deze site ons netwerk uit te breiden en ervaringen te delen. En misschien wel een nieuwe opdracht scoren ;)
Dat was het wel even!
Groeten!
-
10-10-2008, 15:53 #290
- Berichten
- 220
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hallo allemaal,
ik heb me vanmiddag geregistreerd, het is nu tijd voor m'n eerste post. Mijn naam is Quinten van Geest, 18 jaar jong en ben eerstejaars student psychologie aan de Vrije Universiteit in A'dam. M'n hobby's zijn o.a. sporten, socializen en, erg verassend, grafisch ontwerpen.
Ik ben een jaar of 4 / 5 geleden begonnen met het gebruik van Photoshop Elements. Kort daarna ben ik overgestapt op de complete versie en ben ik begonnen met wat serieuzere 'zaken' (denk aan het maken van bijv. logo'tjes, templates & artwork op groter formaat). Op een gegeven moment wilde ik meer, vooral interactie tussen 'maker' en 'gebruiker' vind ik interessant, vandaar dat ik me meer bezig ging houden met webdesign. In het begin erg basic, heb veel geleerd door gewoon websites te maken (meestal voor mijzelf, nog niet voor anderen). Op dit moment heb ik aardig wat kennis op ’t gebied van xHTML en CSS.
Nadat ik steeds meer geleerd had, werd het tijd voor Flash. Prachtig programma waarmee je o.a. erg mooie websites kan maken. Websites in Flash maak ik nu denk ik zo'n 2 jaar en vind het erg leuk, leerzaam en interessant.
Heb net m'n vernieuwde portfolio website gelanceerd (m'n eerste portfolio website in xHTML icm CSS en een beetje PHP). Een grote uitdaging (aangezien ik liever iets in Flash maak) en tevens erg leerzaam.
Meer informatie is op m'n website te lezen, www.fantasma-design.nl.
Greetz Quinten
-
11-10-2008, 11:23 #291
- Berichten
- 20
- Lid sinds
- 18 Jaar
Hallo,
Even voorstellen, ik ben Ron de Laat en run het internetbedrijf www.yourconcept.nl sinds 1999 met veel plezier. De afgelopen jaren zijn we ons gaan specialiseren in het bouwen van oscommerce webwinkels, en hieruit is de onderneming www.mywebshop.nl ontstaan.
Grt, Ron de Laat
-
12-10-2008, 11:22 #292
- Berichten
- 0
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik ben Randal Vanheede, ik woon in Belgie ben 12 jaar en bezit o.a.
http://www.traxxdays.be/
http://www.reis-verhalen.nl/
En ik ben van plan binnenkort een goedkope hosting te starten,
onder andere:
small plan: 0.5 eu p/m, 1000 mb transfer, 500 mb webruimte
en meer kom nog...
-
12-10-2008, 21:27 #293
- Berichten
- 64
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik stel me ook wel even voor:
Naam: steven Smits
School: PC De Burgh 4e jaar
richting: ICT
Wat doe ik na school:
Ik houd me bezig met webdesign!!
Mijn Websites:
www.stevos-webdesign.nl
www.tuf-clan.nl
M.v.g
Steven Smits
-
14-10-2008, 19:46 #294
- Berichten
- 1
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hallo,
Ik heb me vanmiddag aangemeld en ik zal me hier even voorstellen. Ik ben R. Keizer en ik ben op dit moment samen met een vriend bezig met het opzetten van een onderneming die met name in de beginfase via internet actief zal zijn. Ik hoop via deze site een webprogrammeur te vinden die ons kan ondersteunen in het bouwen van de website.
Groet R. Keizer
-
15-10-2008, 10:16 #295
- Berichten
- 11
- Lid sinds
- 16 Jaar
Xentix
Hallo,
Ikzelf heb het bedrijf Xentix Interactive in Rotterdam maar ben tevens ook als freelancer werkzaam als webdesigner, baser, webontwikkelaar en SEO specialist. Mijn ervaring is +- 16 jaar in de interactieve media en internet. Sinds 3 jaar ben ik zelfstandig werkzaam.
Enkele (gedane) werkzaamheden :
- CD-i ontwikkelaar
- CD-Rom ontwikkelaar
- Ontwikkelaar van diverse CMS systemen
- Ontwerpen en intwikkelen (incl. onderhoud, SEO, e.d. van +- 50 sites o.a.;
- (de vorige)keukenmaxx site | CMS, statistiekenmodules
- voortmankeukens.nl | CMS
- (helaas overleden) want2shop.nl | CMS, betaalmodule, webshop
- Bonebakker.nl
- 3keergratismagazine.nl
- Bridgereizen.net
- Maxretail.nl
- Sombroekkeukens.nl
- Gaslucht.nl
- Expressorder.nl/cedirect.nl
- Vivalafocus.nl (nu alleen nog video's bekijken - voorheen ook uploaden en ranken, komt weer voor het volgende festival)
- Klanten als;
- Corporate Express (http://www.expressorder.nl)
- 3M (http://www.3keergratismagazine.nl)
- Edge reclame bureau (+- 7 sites voor ontwikkeld)
- Eneco (http://www.gaslucht.nl)
- Delta energie (kortlopende actiematige sites)
- Plaza Domestica (CRM en CMS systemen)
- Plans and Practice (Communcatie bureau - +- 10 sites)
- Max Retail (http://www.maxretail.nl)
- Bonebakker juweliers (http://www.bonebakker.nl)
- Groninger Forum
- Groniger Archieven
Een gedeelte van mijn portfolio en klanten zijn te vinden op http://www.xentix.nl
Ik ben continu bezig ben mijn bestaande (net)werk uit te breiden.
Ik werk vaak samen met andere disiplines maar ben bezig met het opzetten van een samenwerkingsverband om zo naar klanten toe een vast team te kunnen presenteren.
Mijn meerwaarde is dat ik ook het gehele projectmanagement, ontwikkel- en onderhoudstraject, SEO, e.d., al dan niet op contract basis, van sites voor mijn rekening kan nemen. Tevens heb ik nog een (klein) hosting bedrijfje waar ik hoofdzakelijk sites van klanten host.
-
16-10-2008, 09:53 #296
- Berichten
- 13
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hallo
Ik ben al enige tijd bezig met het maken van websites voor mezelf, vrienden en bedrijfjes voornamelijk op basis van Joomla. Altijd hoopte ik wel ooit de 'killer-website' te zullen bezitten, maar dat is nog niet gebeurd.
Nu ik een eigen onderneming heb (IT consultancy) hoop ik ook wat tijd en geld te kunnen investeren in leuke websiteconcepten.
Groetjes,
Harald
www.ThnQ.nu
www.dadario.nl
-
16-10-2008, 14:09 #297
- Berichten
- 10
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik ben Luuk, 15 jaar oud,
Ik ben sinds m'n 10de bezig met websites maken en ik heb gister deze website ontdekt!
Ik hoop samen met een kennis aan een aantal webdesign contests mee te doen.
Verder heb ik sinds een jaar een webdesign bedrijfje,
maar over het algemeen maak ik websites voor m'n plezier!
Ltr,
Luuk
-
16-10-2008, 18:38 #298
- Berichten
- 408
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik ben Mathijs en 15 jaar oud. Ik ben eigenlijks al vanaf mijn 12e bezig met websites. Ik ben begonnen met freewebs en daarna ben ik overgegaan op het kladblok. Ik heb nu veel ervaring met html en een klein beetje met php. Dus ik ben in staat om php scripts aan te passen en in een site te impleteren (Correct me if i'm wrong). Ook heb ik een beetje ervaring met designen.
Ik heb 2 domeinen in het beheer namelijk:
DJ-Mathijs.nl
Superslice.nl
Met DJ-Mathijs ben ik ooit begonnen, maar is nooit afgekomen, omdat ik niet een goed design kan vinden, dus ik zeg die misschien binnenkort op.
En mijn nieuwe project is superslice.nl, hier ga ik mijn diensten aanbieden als slicer/baser van websites. Hiervoor moet nog een design+logo worden gemaakt en de scripting doe ik zelf.
Ik woon in een klein maar fijn dorpje naast de hoofdstad van Friesland (Leeuwarden)
Groeten Mathijs
-
16-10-2008, 18:44 #299
- Berichten
- 1.355
- Lid sinds
- 18 Jaar
Erg leuk dat dit topic weer boven is komen drijven.
In de tijd dat nicknames waren toegestaan werd in dit topic volgens mij
nauwelijks nog gepost,
Dit maakt de sfeer toch net iets gezelliger en geeft een betrouwbaar
indruk.
Bij deze iedereen welkom op SD ;)
-
16-10-2008, 18:58 #300
- Berichten
- 84
- Lid sinds
- 16 Jaar
warom welkom
Origineel gepost door gast2960
Erg leuk dat dit topic weer boven is komen drijven.
In de tijd dat nicknames waren toegestaan werd in dit topic volgens mij
nauwelijks nog gepost,
Dit maakt de sfeer toch net iets gezelliger en geeft een betrouwbaar
indruk.
Bij deze iedereen welkom op SD ;)
Groet,
Merijn
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic