Beste,
Op dit moment zijn we bezig met een nieuw project. Het gaat om het hosten van kleine files (txt bestanden) van een grote van ongeveer 2kb.
De site die er bij hoort is al werkend te zien. Echter zijn we nog opzoek naar een host die ons (tegen reclame) kan voor zien van webhosting.
Aangezien ik niet weet hoe snel de website gaat groeien weet ik dus niet precies hoeveel datalimiet ik nodig heb.
Het domein hebben we momenteel ook nog niet (wel de naam .com) maar deze moet nog geregistreerd worden(dit doen we bij de gene die ons kan voorzien van webhosting).
Voor het domein kunnen we gewoon betalen.
Als er meer informatie gewenst word over ons project + de link van de website graag even een pm.
Alvast bedankt !
Aanvullend bericht:
We zijn voor zien bedankt voor de pms
- [Gezocht]Hosting + registreren van domein (.com)
-
662 × bekeken sinds 25-09-2009, 16:28 #1
[Gezocht]Hosting + registreren van domein (.com)
Laatst aangepast door Glenn van Laerhoven : 25-09-2009 om 18:16 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
In de schijnwerper
Gezocht: Linkopties Installatie / Duurzaamheid / Groen / Energie / WonenOverige dealsOntvang tot 20% kickbackfee op je Google Ads klanten, waar wacht je nog op?PromotieHandmatig linkbuilden aangeboden (vanaf 7,50 per link)Freelance / WerkPrijsperkwh.nl - met content & affiliate kansenWebsite te koop
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic