Hallo allemaal,
Ik ben me helemaal suf aan het zoeken op internet hoe ik nu het beste mijn website kan promoten.
Kan iemand mij (betaald) helpen?
Het gaat om een spirituele website met mediums die consulten geven via 0909 of credits.
Heel graag hoor ik of iemand me kan helpen.
Groetjes.
- Bekendheid website
-
05-02-2018, 19:43 #1
- Berichten
- 3
- Lid sinds
- 8 Jaar
Bekendheid website
-
-
05-02-2018, 21:00 #2
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Bekendheid website
Ik wil er geen discussie van maken, maar een medium heeft strikt genomen niet echt veel te maken met spiritualiteit. Mediums worden dan ook verfoeid door de mensen die serieus met spiritualiteit bezig zijn. Een concept moet natuurlijk wel goed bij de doelgroep aansluiten anders valt er niet veel te marketen.
Nu maar on-topic: heb je al eens gekeken naar zoekmachinemarketing (zowel SEO als SEA) als marketing via social media?
-
05-02-2018, 21:43 #3gast74241 Guest
Re: Bekendheid website
Ik hou mijn mening maar voor me...
-
05-02-2018, 21:55 #4
- Berichten
- 515
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Bekendheid website
Je hebt je suf gezocht; hélémaal niks uitgekomen? Bijzonder..
-
05-02-2018, 22:14 #5gast74241 Guest
Re: Bekendheid website
Waarom vraag je een medium niet wat je het beste kan doen?
-
06-02-2018, 06:00 #6
- Berichten
- 11
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Bekendheid website
Ik heb je een pb gestuurd.
-
06-02-2018, 08:01 #7
- Berichten
- 3
- Lid sinds
- 8 Jaar
Re: Bekendheid website
Wat een nare reacties allemaal. Gelukkig heb ik ook een paar pb's gekregen die wel serieus zijn. Ik ga er verder ook niet op in, maar verbaast me wel hoeveel afgunst er is. Ik vraag alleen (betaalde) hulp.
Groetjes
-
06-02-2018, 08:19 #8
- Berichten
- 797
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Bekendheid website
Facebook opzeker.
-
06-02-2018, 08:41 #9
- Berichten
- 258
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Bekendheid website
Ach ja, sommige mensen houden er een bepaalde ethiek op na. Succes!
-
06-02-2018, 08:48 #10gast74241 Guest
Re: Bekendheid website
Nare reacties? Je wilt niet weten wat ik in eerste instantie schreef maar heb verwijderd.
Even serieus. Een medium ziet zaken. Dingen die nog niet gebeurd zijn. En dingen die je niet weet.
Waarom stel je je vragen dan niet aan een medium?
-
06-02-2018, 17:08 #11
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Bekendheid website
https://www.youtube.com/watch?v=yKzPw9lzshc
Maar laten we gewoon maar eens proberen om on-topic te komen? Uiteindelijk maakt het onderwerp van de website geen barst uit. En ik heb wel behoefte aan iets anders na alle bitcurrency kul die SD begint te overspoelen... (nee, niet vanwege de koers, ik sta nog op ruim 170% winst).
-
06-02-2018, 19:17 #12gast74241 Guest
Re: Bekendheid website
Ja, sorry. Soms ga ik wel eens offtopic maar dat hebben we allemaal wel eens.
Laten we verder gaan met dit topic en het over eenden en bitcurrency hebben.
Ik zie net dat ETH op € 587,23 staat, dat is € 43,30 meer dan gisteren!
Was ik maar een gecertificeerd medium, dan had ik gisteren alles op ETH ingezet.
-
07-02-2018, 09:29 #13
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Bekendheid website
En dan ga je meteen weer offtopic..
Rogier, heb jij misschien websites over onderwerpen die zich ook lenen om te bashen? Dan zou je dit ook niet leuk vinden. Ik heb ook niets met mediums (maar heb wel freelance voor een spirituele uitgeverij gewerkt), maar daar gaat het ook niet om. Uiteindelijk ging de vraag van de TS over de promotie van een website.
-
07-02-2018, 14:43 #14gast74241 Guest
Re: Bekendheid website
Eh, nee ik heb geen websites over de linux command line, ik ben zo niet bekend met bashing.
Maar laat ik er serieus op ingaan, zonder WC eenden, cryptocurrency en bashing.
Ik bezit, nog enkele dagen, een aantal zeer kleine maar knap ranzige 18+ websites.
In het verleden verdiende ik met 18+ websites dagelijks enkele honderden euro's.
Moreel gezien vind ik 18+ websites tegenwoordig weerzinwekkend.
Maar mediums, daar heb ik persoonlijk (moreel/principieel) nog veel meer moeite mee.
Ik kende een hoogbejaarde, licht dementerende vrouw die constant thuis zat. Ze belde constant een betaald 0900 nummer om 'echte gecertificeerde mediums' te spreken. Ze vroeg zich onder andere af of het goed ging met haar kleinkinderen, waar ze geen contact mee mocht hebben. Na 6 maanden kwam men erachter dat ze uren belde en daarnaast de hoorn naast de haak liet liggen. Ze was gewoon verward, eenzaam en daar is op een walgelijke manier misbruik van gemaakt. Het is dus iets persoonlijks. Ik heb een gruwelijke hekel aan mediums die betaald willen worden. Wat ik van lui denk die dan ook nog geld willen verdienen aan die mediums, hou ik liever voor mij.
Het heeft naar mijn inziens niet te maken met spiritualiteit. Maar goed, zo ieder zijn eigen geloof, mening, principes en ervaringen.
Als ik de laatste tijd kijk naar de gemiddelde reactie op SD, dan word ik niet blij. Zo vind ik cryptocurrency interessant, ik ben niet voor noch tegen. De reacties/topics van sommige voor- en tegenstanders is soms tenenkrommend. Zo zijn er zo vaak zaken op SD die naar mijn inziens niet goed verlopen. Ik was hier altijd om mensen te helpen, iets bij te dragen, vaak was ik nogal sarcastisch en cynisch. Daarnaast kom ik hier soms om een enkele kleine website te veilen. Voor mij was SD een hobby, ik verdien er amper aan en dat was ook niet nodig, ik sta er financieel erg goed voor. Aangezien ik mij de laatste tijd veel vaker stoor aan reacties en andere leden lijkt het mij beter om het bij kleine veilingen te houden. De lol is er al een behoorlijke tijd vanaf en daarnaast kan ik mijn tijd beter gebruiken. Daarom hou ik de eer aan mezelf, dit is mijn laatste bericht in een niet-Marktplaats topic.
Voor de duidelijkheid, ik heb geen problemen met je Bas, de meeste leden waardeer ik. Ik merk dat ik dit forum wat ontgroeid ben. :)
-
07-02-2018, 15:12 #15
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Bekendheid website
Rogier, ik waardeer jouw inbreng over het algemeen echt. En daarmee heb je bij mij de nodige credits en dus ook ruimte om eens lekker kritisch of wat dan ook te zijn. Ik snap het verhaal van die oude dame ook, en ook jouw aversie. Ook ik verafschuw mediums en alle paranormale zaken. Net als zaken als goksites en casinosites (een vriendin is net klaar met het afbetalen van 20k gokschuld van haar ex), en ook met porno heb ik ook niets. Maar om iemands topic nu meteen compleet af te branden gaat me wel wat te ver. Negeer het topic dan gewoon, zou ik zeggen.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic