Wie kan me helpen met de SEO van de volgende site?:
http://tiny.cc/m2w7ay
Hij komt maar niet hoger in Google...
- Wie kan me helpen met SEO
-
25-05-2016, 16:02 #1
- Berichten
- 16
- Lid sinds
- 9 Jaar
Wie kan me helpen met SEO
-
-
25-05-2016, 16:06 #2
- Berichten
- 1.405
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
Kim, heb je uberhaupt al iets aan SEO gedaan op je site?
Google weet niet dat jouw tekst over 'hondenuitlaatservice barendrecht' gaat. Alleen in de footer staat dit één keer vermeld. Plaats dit wat vaker in je teksten.
-
25-05-2016, 17:11 #3
- Berichten
- 16
- Lid sinds
- 9 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
Dat staat er in toch? Vaak word hondenuitlaatservice genoemd. Wat kan ik verder nog doen?
-
25-05-2016, 18:23 #4
- Berichten
- 401
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
Kim,
Je website heeft geen backlinks en veel te weinig tekst op de hoofdpagina. Je hebt minstens een aantal maanden nodig om enige vooruitgang in Google te kunnen boeken.
-
25-05-2016, 18:50 #5
- Berichten
- 429
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
Beste Kim,
Ben je op zoek naar tips of naar een partner om jou te helpen met de SEO en linkbuilding van de website, ik kom zelf uit Rhoon (portland) en zou je eventueel kunnen ondersteunen met het verbeteren van de website. Ook gerichte tips waarbij je zelf aan de slag gaat is mogelijk, neem even contact op via pm.
Mvg Arno Ebben
Euroracers
-
25-05-2016, 21:04 #6
- Berichten
- 14
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
Goede…..
Even voorstellen. Wij zijn EasTech een professioneel full service internet bureau met een zeer gedreven team. Wij kunnen alles uit handen nemen van A-tot Z omtrent website bouw, ontwikkeling en online marketing. EasTech heeft alle vaardigheden in huis.
De vaardigheden die wij in huis hebben zijn o.a. grafisch design/DTP, bloggen/content schrijven, WordPress ontwikkelaar, WooCommerce specialist, internet marketeer (SEO) en meer.
EasTech bouwt niet zomaar websites. Wij geven elke klant een eigen identiteit op het internet zodat u zich perfect kan onderscheiden van de concurrentie. Daarnaast kunnen wij ervoor zorgen dat u ook echt gevonden wordt op het internet. Door onze jarenlange ervaring weten wij u in de juiste online spotlight te zetten.
Bij alles wat wij doen wordt topkwaliteit geleverd. EasTech streeft altijd naar 100% klanttevredenheid.
Mogelijkheden:
- SEO / zoekmachineoptimalisatie
- Blogs / content marketing (Nederlands en Engels)
- WooCommerce
- Linkbuilding
- WordPress
- Social Media boost
- DTP-werk / Photoshop / logo- en huisstijldesign
- CRM (klantenmanagementsysteem)
- Clouddiensten
Referenties:
www.wheel-center.nl – Compleet websdesign WordPress
www.easbit.com - Compleet webdesign WordPress
www.easbit.es – Compleet webdesign WordPress
www.assalamabank.nl – Content marketing
www.dagiorgio.nl – Content marketing
www.doktersonline.nl – Content marketing
www.risa-outdoor.nl – Compleet webdesign WordPress
www.verfwinkel.schilderpret.nl – Compleet webdesign WordPress
Uiteraard beschikt EasTech tevens over een KvK-nummer en BTW-nummer.
Wilt u ook meer resultaat online? Neem dan contact op viaof bezoek onze website www.eastech.nl voor meer informatie.
Met vriendelijk groet,
SEO / INTERNET MARKETING
Website groeipakket (redesign en vindbaarheid Google optimaliseren)
Website word perfect weergegeven op mobiel, tablet en pc
Nieuw thema installeren (modern en responsive) en toepassen op de gehele website
1 SEO tekst (blog) van ± 300 woorden
Afbeeldingen optimaliseren en alt tags toevoegen
SEO plugins installeren
Google Analytics instellen
Sitemap maken en indienen bij Google
Keyword-analyse en instellen op je website / webwinkel
Backup-tool installeren – Nooit meer onderhoudszorgen
€ 275,-
-
25-05-2016, 21:14 #7
- Berichten
- 589
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
Hi Kim,
Het ziet er naar uit dat je website vrij weinig autoriteit heeft (bron: moz.com)
Ik denk dat je met behulp van dit artikel heel ver kunt komen: https://imu.nl/internet-marketing-ke...ede-backlinks/
Verder kun je ook nog eens kijken via http://seositecheckup.com/seo-audit/...barendrecht.nl
Daar vind je algemene verbeterpunten over SEO (H1 tags, website snelheid, alt tags afbeeldingen enz.)
Succes met je website!
-
25-05-2016, 21:33 #8
- Berichten
- 786
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
1. Veel vaker hondenuitlaatservice BARENDRECHT vermelden
2. Google bedrijvenpagina aanmaken
3. Goede backlinks verkrijgen
4. Veel en goede content plaatsen allemaal over de hondenuitlaatservice
5. Filmpjes, slideshares, pdf's etc..
6. Social Media inzetten en voor een paar tientjes adverteren
Heel veel succes met jouw bedrijf
Gr. Coen
-
25-05-2016, 22:19 #9
- Berichten
- 1.454
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
En dat gaat natuurlijk niet lukken met die gratis WordPress themes die jullie nu gebruiken.
-
26-05-2016, 08:33 #10
- Berichten
- 88
- Lid sinds
- 9 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
Wie kan me helpen met de SEO van de volgende site?:
http://tiny.cc/m2w7ay
Hij komt maar niet hoger in Google...
-
26-05-2016, 09:21 #11
- Berichten
- 85
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
Beste Kim,
Jouw website is pas twee maanden oud en staat zowel op 'hondenuitlaatservice barendracht' als 'uitlaatservice barendrecht' en 'hond uitlaten barendrecht' op de eerste pagina in Google. Dat is op zich geen slecht resultaat in die korte tijd.
Mijn advies is om goed te kijken naar de websites die boven jou staan in de zoekresultaten. Doe onderzoek naar de backlinks die ze hebben, analyseer de inzet van tekst en afbeeldingen en ook welke zoekwoorden gebruikt worden. De site van Hondsgeluk bijvoorbeeld. Het is misschien niet de mooiste website, er wordt gebruik gemaakt van (wat wij noemen) keyword stuffing (veel keywords op een pagina proppen) en de site is niet responsive.
De site bestaat wel al sinds 2011 en heeft dus autoriteit. Ondanks de negatieve punten presteert die site nu in elk geval beter. Blijf werken aan goede content op de site en dan verwacht ik dat je nog wel verder zal stijgen. Blog over onderwerpen die jouw doelgroep aanspreken. Het zijn hondenliefhebbers met een druk leven; tips over efficiënte tijdsindeling icm honden kan een onderwerp zijn dat ze aanspreekt. Maar ook het bestrijden van vlooien en teken, leuke spelletjes voor de hond, gedragsproblemen oplossen, op vakantie met je hond... bespreek onderwerpen die relevant zijn voor jouw doelgroep.
Verder moet je wat beter nadenken over de marketing en je site optimaliseren voor je bezoekers. Daar draait het namelijk om, Google is leuk maar als je bezoekers jouw site niet pruimen, dan heeft Google dat ook snel door.
Wat tips:
Ik zou de slider op de homepage verwijderen. De ruimte die vrijkomt kun je dan gebruiken om de belangrijkste informatie direct in beeld te zetten. Leg daarbij de focus op het probleem dat jij oplost en hoe je daarin verschilt van je collega's. Plaats een knop met "wandeling reserveren" (of iets dergelijks) direct in het zicht.
Verder zou ik de website wat minder breed maken, met name de tekst. De letters zijn vrij klein en de regels erg lang van links naar rechts. Tien tot twaalf woorden op een regel wordt gezien als goed leesbaar.
Er staan menu-items in het hoofdmenu die daar niet echt thuis horen. De over ons pagina kan beter gelinkt worden vanuit de footer, net als de vacature en de team-pagina. De pagina met jouw team voegt niets toe. Alleen foto's en namen, dat helpt je niet verder. Pagina weglaten of aanvullen met goede teksten.
Tot slot; ik begrijp de agenda-pagina niet. Kun je maar één hond uitlaten per uur? Begrijp ik het zo goed? Want zo te zien ben je 16 uur per dag beschikbaar en als iemand boekt verdwijnt dat uur van de lijst. De uitlaatdiensten die ik ken, halen eerst de honden op en gaan dan uitgebreid wandelen. Als (voormalig) hondenbezitter is dat ook wat ik zelf verwacht van jouw service. Werk jij anders en meer individueel? Maak dit duidelijk. Dit kan jouw USP zijn ten opzichte van je collega's.
Wil je meer tips voor het verbeteren van jouw website? Laat maar weten in een privé-bericht. Ik denk dat ik je goed kan helpen om het resultaat uit jouw website te vergroten.
Vriendelijke groet,
Guido
-
26-05-2016, 12:40 #12
- Berichten
- 16
- Lid sinds
- 9 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
Tekst heb ik inmiddels aangepast. Zijn de echt zo belangrijk <h1> Headings En hoe maak ik die in Wordpress?
-
26-05-2016, 13:03 #13
- Berichten
- 429
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
<h1> is de titel van de pagina
In de tekst zelf kun je <h2> en <h3> tags gebruiken om subtitels te maken.
-
26-05-2016, 13:20 #14
- Berichten
- 1.410
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wie kan me helpen met SEO
Kijk eens naar deze infographic en dan vooral de "on page" en "on site" level dingen. Dat zijn punten die je gelijk zelf kunt oppakken.
-
26-05-2016, 16:04 #15gast74241 Guest
Re: Wie kan me helpen met SEO
Meer content, meer backlinks, social media benutten en geduld hebben.
Niet in zee gaan met malafide SEO bedrijfjes en niet luisteren naar de peperdure SEO 'guru's' en 'experts'.
Doe gewoon wat Google je aanraad. Gebruik Wordpress SEO, een onmisbare SEO plugin.
Koppel een blog aan de website, plaats relevante berichten en deel ze.
Ga gastbloggen op andere websites over honden, in ruil voor een of twee backlinks.
Adverteren zit misschien niet in het budget maar je kan voor een appel en een ei adverteren.
Gebruik Facebook ad's gericht op de woonplaats en benut relevante websites.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic