Hallo,
Ik beheer sinds kort een leuke webwinkel en ik zou het wel leuk vinden om er een affiliatecampagne aan vast te hangen voor klanten en naambekendheid te werven. Iets waar mensen een 'hoge' commissie (tot 25%) krijgen als ze via hun affiliatewebsite een verkoop voor mij weten te realiseren.
Weliswaar heb ik al even rondgekregen en eens navraag gedaan bij TradeTracker. Dit omdat ik ergens op hun pagina's las 'no cure no pay'... Na wat emailtjes met een account manager ben ik er achter gekomen dat de opstartkosten 500€ bedragen en daarna 50 euro maandelijks. Dit is niet echt wat ik versta onder 'no cure no pay'. Maargoed, dit risico lijkt me een beetje te groot, ook omdat ik op voorhand niet weet dat ik er ook klanten zal door kunnen krijgen. Stel dat ik dit aan ga en dan op deze manier niets van bestellingen binnenkrijg is dit volledig weggegooid geld.
Graag zou ik eens willen luisteren welke affiliateprogramma's jullie kennen, waar jullie ervaring mee hebben en of er echt programma's zijn waar men geen opstartkosten etc moet betalen, waar het werkelijk 'no cure no pay' is.
Alvast bedantk voor de reacties,
Jens Vandevelde
- AffiliateProgramma's als adverteerder...
-
06-03-2013, 22:00 #1
- Berichten
- 745
- Lid sinds
- 13 Jaar
AffiliateProgramma's als adverteerder...
-
06-03-2013, 22:02 #2
- Berichten
- 1.152
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: AffiliateProgramma's als adverteerder...
Cleafs betaal je volgens mij geen opstart kosten, alleen als je afmeld betaal je wel kosten. Dus ook niet altijd even handig.
-
06-03-2013, 22:02 #3
- Berichten
- 1.250
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: AffiliateProgramma's als adverteerder...
M4N, Daisycon en TradeTracker zijn de grotere partijen, allemaal 500 euro opstartfee of iets daaronder. Ken geen grote partijen die op no cure no pay basis werken.
Aanvullend bericht:
Cleafs is een klein netwerk en niet interessant voor webwinkels.Laatst aangepast door Wesley H. : 06-03-2013 om 22:03 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
06-03-2013, 22:11 #4
- Berichten
- 745
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: AffiliateProgramma's als adverteerder...
Hallo,
Op de website van Cleafs vond ik het volgende:
Om uw campagne te starten hanteren wij de volgende tarieven:
Eenmalige opstartkosten voor uw campagne vanaf €595,-
Maandelijkse licentiekosten vanaf €49,-
Een nader te bepalen vergoeding per sale
Jens Vandevelde
-
06-03-2013, 22:14 #5
- Berichten
- 1.250
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: AffiliateProgramma's als adverteerder...
Jens ik denk dat je beter wat centjes opzij kunt leggen en dan een campagne gaat starten. Let wel op; Alle affiliateprogramma's eisen banners dus als je deze niet hebt moet je deze laten maken en dat kost ook geld.
-
10-03-2013, 16:40 #6
- Berichten
- 62
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: AffiliateProgramma's als adverteerder...
Je hebt ook veel sites die een eigen affiliateprogramma hanteren. Kijk hier gewoon es:
http://www.affiliateforum.nl/index.php/board,39.0.html
Wie weet dat je daar verder mee komt?
-
11-03-2013, 17:35 #7
- Berichten
- 41
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: AffiliateProgramma's als adverteerder...
Ik had je een PM gestuurd, deze nog gelezen ?
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic