Hallo,
Wellicht een interessant onderwerp. Enige tijd geleden heb ik de website opgezet, alleen vallen de bezoekers tot dusver enigszins tegen, ik had er iets meer van verwacht.
Nu, vraag ik me af of iemand ideeën / suggesties heeft hoe dit beter op te zetten / meer te promoten?
Ik ben enige tijd geleden gevraagd voor een tv-programma (rondom 5 ofzo), maar om voor de hand liggende redenen heb ik dit afgewezen :), hoewel dit de website wellicht wel meer op de kaart had gezet.
Bedankt!
- Allochtonenm.
-
11-02-2011, 12:54 #1
- Berichten
- 34
- Lid sinds
- 14 Jaar
Allochtonenm.
Laatst aangepast door Job Schneider : 26-11-2018 om 13:34
-
-
11-02-2011, 12:56 #2
Pr0jects Web Services
- Berichten
- 246
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Allochtonenm.
Ik mis één ding voordat we advies kunnen geven: wat heb je al geprobeerd/gedaan?
-
11-02-2011, 12:59 #3
- Berichten
- 158
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Allochtonenm.
Ik zou niet weten waarom je niet op de tv wilt zijn, is weinig raars aan je site.
Maar in het algemeen denk ik (haha hoop ik) dat de meeste mensen wel een beetje over het "allochtonen" gedoe heen zijn. Who cares, als het maar rustig is in je buurt en iedereen zijn stoep schoon houd ben ik al lang tevreden.
En ja, ik kom gewoon uit Amsterdam/Haarlem, niet uit putten ofzo.
Misschien om te promoten kan je een iets moderne uiterlijk kiezen voor je site, en het integreren van sociale media buttons lijkt me ook niet onverstandig.
Dan in een stadium dat je keertje echt promotie wilt doen, dan zou ik een random gemeente pakken>aantal allochtonen opschrijven>dat nummer publiceren>prijsvraag: Welke gemeente heeft XXXX allochtonen>winnaar een prijsje>jij veel aandacht (twitter/facebook).
Vergeet mij mijn onsamenhangende verhaal. Tik sneller dan ik denk.
-
11-02-2011, 13:06 #4
- Berichten
- 1.405
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Allochtonenm.
Sorry dat ik het zeg, maar je website GRATIS op tv is de beste reclame die je ooit kunt krijgen.
-
11-02-2011, 13:10 #5
- Berichten
- 754
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Allochtonenm.
Inderdaan een prijsvraag opzetten en als prijs weekje marokko voor 2 personen.
Mocht je het willen verkopen, heeft deze allochtoon wel interesse:)
-
11-02-2011, 13:18 #6
- Berichten
- 34
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Allochtonenm.
Eigenlijk heb ik er weinig mee gedaan, er is een keer een artikel weblog post over gemaakt en veel mensen linken er naartoe in forums e.d.
Het was ooit eigenlijk als grap begonnen, weinig aan het design e.d. gedaan, maar goed, hij staat nu eenmaal al online.
Ik wilde niet op TV daar wellicht de uitzing in mijn nadeel geknipt zou worden, wil graag nog normaal over straat kunnen :)!
Social media is wel een goed idee inderdaad, daar ga ik eens naar kijken!
Ook de prijsvraag is een goed idee, thanks so far!
-
11-02-2011, 13:20 #7
- Berichten
- 797
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Allochtonenm.
Nu een reactie geven op de nieuwe geenstijl topic met je website url erin.
-
11-02-2011, 13:21 #8
- Berichten
- 34
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Allochtonenm.
Die kennen het ook al, Tim ;)!
Aanvullend bericht:
Allochtonenmeter.nl is bedenkelijk
Ruud van Maanen tipt onderstaande site. Een zeer bedenkelijke productie, want de volgende stap is: 'Hoeveel Joden wonen er in jouw wijk?" of "Hoeveel homo's" etc. Nu is het wel zo dat dit soort cijfers altijd 'netjes' bijgehouden worden in dit land (aangezien de bron het CBS is) en dat 'hielp' de Duitsers ook zo goed na hun inval in 1940 om razzia's te houden. Dus de maker zou het ook razziameter.nl kunnen noemen...
Dit was overigens het weblog bericht... Weinig positiefs :)Laatst aangepast door Ruud F : 11-02-2011 om 13:22 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
11-02-2011, 19:04 #9
- Berichten
- 1.907
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Allochtonenm.
Prijsvraag raad ik af. Daar is de site niet het type voor. Tv media was mijn eerste gevoel van gemiste kans. Maar naderhand denk ik dat het misschien beter is. Er is te weinig over te vertellen om er op tv aandacht voor te krijgen en daardoor loop je snel de kans dat je in een verkeerd kader geplaatst wordt. Ik zou inderdaad online media en social media gebruiken. Voeg een leuke tweet this button toe. Ook is inderdaad Geenstijl goed om daar misschien aandacht te krijgen door reacties te plaatsen. Wie weet plaatsen ze er een artikel over. Maar ook zonder artikel krijg je vaak al genoeg aandacht via een link bij de reacties.
Ik zou nog een onopvallende mogelijkheid om contact optenemen toevoegen. Niet te opvallend maken, anders zul je veel haat mails krijgen vrees ik. Maar ik denk dat je site erg populair kan worden als het via twitter bijvoorbeeld een hype wordt.
-
11-02-2011, 19:11 #10
- Berichten
- 1.001
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Allochtonenm.
Tja, je kan even kijken bij Geenstijl.nl inderdaad, die hebben zelf ook de allochtoon-o-meter.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic