Hoi,
Ik zag vandaag op TargetPay (waar ik tevreden gebruik van maak) dat ze vanaf februari ook Wallie ondersteunen. Bij Wallie krijg ik altijd het idee dat het niveau laag is; ik zie dat het zelden gebruikt word voor andere doeleinden als crime/maffia-gerelateerde spellen.
Zijn er mensen hier met ervaring - zowel negatief als positief - over het gebruik van Wallie in zulke websites? Heeft het een toegevoegde waarde? En klopt mijn "vooroordeel" dat het daar het meest voor gebruikt word?
Groet,
Jannick Bolten
- Wallie: Ja of nee?
-
02-03-2010, 16:47 #1
- Berichten
- 150
- Lid sinds
- 15 Jaar
Wallie: Ja of nee?
-
-
02-03-2010, 16:57 #2gast11399 Guest
Ikzelf gebruik wallie op powerblinq.nl maar er wordt niet veel gebruik van gemaakt. Laatst een of andere persoon die in z'n eentje opeen 270 euro uitgaf, maar dat was dan ook de enige in zeg 4/5 maanden tijd.
-
02-03-2010, 16:59 #3
- Berichten
- 488
- Lid sinds
- 15 Jaar
Wallie is nadelig zover ik weet.
Er gaan veel kosten over.
Enigste voordeel aan wallie is is dat je het in de winkel kan kopen, en overkopen.
Ik ben geen grote wallie van, maar gebruik het wel voor het geval dat.
Ik zou de kosten van het gebruik voor wallie verhogen, ten op zichte van bijv. ideal.
Groeten,
Tim
-
02-03-2010, 17:03 #4
- Berichten
- 1.907
- Lid sinds
- 16 Jaar
Het word weinig gebruikt, maar degene die het gebruiken zijn meestal wel mensen die anders niet zouden kopen.
Dus je berijkt er wel een nieuwe groep mee.
-
04-03-2010, 16:16 #5
- Berichten
- 531
- Lid sinds
- 15 Jaar
Wallie word veel gebruikt naar mijn mening, omdat het makkelijk en snel is.
-
04-03-2010, 16:21 #6
- Berichten
- 33
- Lid sinds
- 15 Jaar
Ik heb een maffia game en gemiddeld 10% van mijn inkomsten stromen via wallie.
Het is wel duurder vergeleken met ideal, maar wel goedkoper als ivr bellen.
-
04-03-2010, 16:24 #7
- Berichten
- 372
- Lid sinds
- 15 Jaar
Uit ervaring in de RPG wereld zie ik wel vaak gekochte opties via wallie.
Ik denk dat het vooral door jongeren gebruikt wordt.
Jongeren die kunnen kiezen voor kiezen tussen GSM kaart en Wallie kaart met enige bedoeling speelcredits te kopen.
Dan gaan deze jongeren rapper wallie dan gsm kaart kopen omdat dat voordeliger uitkomt.
Dat is mijn ervaring voor wallie.
Mich
-
04-03-2010, 16:42 #8
- Berichten
- 991
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik gebruik wel wallie, maar je kan er erg weinig mee aangezien het nog niet echt bekend is.
Ps: Wat is ivr?
-
04-03-2010, 16:47 #9
- Berichten
- 488
- Lid sinds
- 15 Jaar
Origineel gepost door wikipedia.nl
Interactive voice response
IVR (Interactive Voice Response) is een telefonische toepassing om opdrachten via telefoontoetsen (DTMF) of de stem door een computer uit te laten voeren. Dergelijke systemen worden in de volksmond ook wel "spraakcomputer" genoemd (in België ook wel "stemcomputer"). IVR systemen worden voornamelijk ingezet om de telefonische bereikbaarheid van bedrijven te vergroten. Door middel van keuzemenu's wordt de beller zonder tussenkomst van een menselijke operator te woord gestaan of doorverbonden naar de juiste afdeling.
Indien een IVR systeem de functie van beantwoorden vervult spreekt men van een inbound (inkomend) systeem. Wordt er automatisch door een computer uitgebeld met een vooropgenomen boodschap of met dynamisch gegenereerde audio om de beller over iets te informeren dan spreekt men van een outbound (uitgaand) systeem.
Organisaties kunnen kiezen om een IVR systeem te integreren in hun telefooncentrale of om deze buiten de bedrijfsmuren te plaatsen in een zogenaamde hosted of managed IVR oplossing.
Door de continue ontwikkeling van spraaktechnologie (spraakherkenning, stemherkenning en text-to-speech) worden IVR systemen steeds intelligenter en zijn ze steeds beter in staat om ook gesproken woorden en volledige zinnen van de beller te begrijpen. De verwachting is dat in de nabije toekomst alle IVR systemen spraakgestuurd zullen zijn.
Tim
-
04-03-2010, 17:27 #10
- Berichten
- 131
- Lid sinds
- 15 Jaar
Doen! Ik knap regelmatig af op het afnemen van producten omdat wallie niet wordt ondersteund.
-
04-03-2010, 17:30 #11
- Berichten
- 604
- Lid sinds
- 16 Jaar
@TS
Wallie word ook gebruikt door grotere spellen hoor (Habbo, RuneScape) en volgensmij zelfs ook een paar webshops. Ik zou hem er gewoon inbouwen (misschien iets duurder): hoe meer betaal middelen, hoe beter.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic