1) Layout omschrijving
Deze layout heeft geen betrekking op één bepaald thema, maar kan ingezet worden voor verschillende soorten websites.
Het kan gaan van een uitgebreide blog waarbij de bezoekers op de hoogte worden gebracht over nieuwe informatie binnen een bepaald jargon. Echter kan het ook ingezet worden als portaalsite voor uw bedrijf. Mogelijkheden genoeg dus!
2) Kleurschakeringen
Donkere achtergrondkleuren in combinatie met stijlvol geel dat uw website een energieke indruk geeft.
3) Voorbeeld
http://www.damama.be/web_2.0_layout.png
4) Veiling
Startbod: 35 euro
Opbieden met: 1 euro
Buy it now: 50 euro
Indien er nog geen opbod geplaatst is, 48 uur na het laatste bod, gaat de layout naar degene die het laatste bod plaatste.
5) Inbegrepen bronbestanden
.psd | .png
4) Basing info (Samenstelling van het HTML-document)
Basing is niet inbegrepen.
5) Doorverkoop rechten
Deze layout mag niet doorverkocht worden.
6) Copyrights
Er zijn geen copyrights op de afbeeldingen (gratis stock foto's/icons).
7) Betaling
De betaling geschiedt via een overschrijving.
Met vriendelijke groet
David Roelandt
- Web 2.0 Layout | €35
-
931 × bekeken sinds 01-05-2008, 17:53 #1
Web 2.0 Layout | €35
Laatst aangepast door David Roelandt : 02-05-2008 om 19:35
-
02-05-2008, 11:40 #2
- Berichten
- 2.160
- Lid sinds
- 17 Jaar
Wat is hier Web 2.0 aan?
-
02-05-2008, 18:31 #3
- Berichten
- 3
- Lid sinds
- 17 Jaar
De interactieve applicaties, de gradients, de afgeronde hoeken, de achtergrond met een diagonale arcering, de Web 2.0 badge en de aanwezigheid van allerhande iconen zouden de zgn. Web 2.0 stijl in de hand moeten werken.
Met vriendelijke groet
David RoelandtLaatst aangepast door David Roelandt : 02-05-2008 om 19:35
-
02-05-2008, 18:41 #4
- Berichten
- 1.355
- Lid sinds
- 18 Jaar
Een lay-out zegt weinig over Web 2.0,
ik stel voor dat je even Wikipedia bestudeert. ;)
Bij Web 2.0 draait het om de technische gedeelte niet om het lay-out, hoewel Web 2.0 websites wel vaak een soortgelijke opmaak/styling hebben.
Een voorbeeld: Wikipedia is ook Web 2.0, dat valt niet aan het lay-out te zien, Web 2.0 is dus niet te herkenen aan een lay-out. Elk lay-out kan Web 2.0 zijn.
Gr. Gijsbert
(Sorry voor het offtopic gaan)
-
02-05-2008, 19:07 #5
- Berichten
- 3
- Lid sinds
- 17 Jaar
Je hebt gelijk dat Web 2.0 grotendeels betrekking heeft op het technische gedeelte van een website en niet op de layout ervan.
Toch speelt de layout vaak ook een rol en dat is waar het hier om gaat. Als ik even Wikipedia raadpleeg om de grafische kenmerkende elementen van Web 2.0 te achterhalen, zie ik toch verschillende (treffende) gelijkenissen.
Met vriendelijke groet
David Roelandt
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic