Beste SD' ers
Punt b host = De host waar het domein nu op zit ( daar is hij nu heel tevreden bij)
Jongen a = Sponsor
Jongen b = De gesponsorde jongen
jongen c = De vriend van gesponsorde jongen
Jongen a wou jongen B sponsoren, jongen B ging daarmee akkoord en hij krijg een domein en wat ruimte. Jongen b zeurt door de vele downtime en de slome servers. Jongen a en jongen b krijgen ruzie en jongen c ook. Jongen a stopt de sponsoring en dreigt tegen jongen b en c niet het domein te proberen te verhuizen anders loopje kans op 250 euro boete. Jonge c haakt af, en jonge b gaat door met het zeflde domein en andere extensie. Nu heeft jonge b een goeie site en wil toch zen domein terug hij staat immers op zijn naam! Hij doet een overplaatsing en naar 3 week krijgt ie van jongen a te horen dat hij problemen gaat kirjgen en een flinke boete mag betalen en dat het domein teruggekaapt zou worden. Jongen c duikelt weg en wil er niks meer et amken mee hebben. Jongen B staat nu voor het probleem
Heeft jongen b een probleem of is dit een dreigement van jongen a. Host b heeft het domein namelijk goed verhuist vna de host van jongen a
Sorry voor men typo's maar wil het graag weten.
Wie heeft hier ervaring mee?
- terugkaping domein
-
03-08-2009, 21:07 #1
- Berichten
- 169
- Lid sinds
- 17 Jaar
terugkaping domein
-
-
03-08-2009, 21:13 #2
- Berichten
- 1.197
- Lid sinds
- 17 Jaar
Zolang jij de houder bent van het domein, kan Jongen A je niks maken.
Zijn er evt contracten ondertekent waar dit in staat? dan kan het weer wel natuurlijk, maar anders kan hij je niets maken, en zou je een klacht kunnen indienen bij de registrar (vaak anders dan de hoster, zie WHOIS)
-
03-08-2009, 21:15 #3
- Berichten
- 61
- Lid sinds
- 17 Jaar
Als het betreffende domein op de naam van jongen b staat en hij hem verhuist van host is er naar mijn weten niks aan de hand. Als het allemaal via de officiele weg is gegaan heeft jongen b ook een contract ondertekend van SIDN? of dit heeft jongen a voor hem gedaan en dat betekend eigelijk fraude ;-)
-
03-08-2009, 21:19 #4
- Berichten
- 1.197
- Lid sinds
- 17 Jaar
Er hoeft geen contract getekend te zijn hoor, vele andere manieren. Ook bij andere extenties hoeft het niet
-
03-08-2009, 21:22 #5
- Berichten
- 61
- Lid sinds
- 17 Jaar
//Off topic
Mijn oude werkgever had een domeinnaam aangevraagd voor mij maar sinds ik bij hem was gestopt had hij hem zonder pardon opgeheven. Aangezien we ruzie hadden heb ik een belletje naar SIDN gedaan dat mijn domeinnaam was opgeheven, vervolgens hebben ze een onderzoek ingesteld en kwamen ze er achter dat er geen papierwinkel beschikbaar was. Ze hebben daarom het domein zonder pardon online gezet. Sidn schuild nog steeds achter de papieren geloof mij.
-
03-08-2009, 21:31 #6
- Berichten
- 1.197
- Lid sinds
- 17 Jaar
ja maar real-time hosters ondertekenen automatisch ;-)
-
03-08-2009, 21:35 #7
- Berichten
- 169
- Lid sinds
- 17 Jaar
Goeie reacties nee er is geen contract getekend maar wel eem beeindigings mail met daarin onze handtekening. Maar er is nooit sprake geweest van een contract.
Hij dregit trouwens tegen heel veel mensen maar er waren echt papieren in onze brievenbus
-
03-08-2009, 21:36 #8
- Berichten
- 1.099
- Lid sinds
- 17 Jaar
ik heb een soort gelijk probleem gehad. Had een host waarbij ik een .nl domein had http://www.bodyalert.nl/ deze stond al 5 jaar op mijn naam en ik betaalde mijn host netjes ieder jaar. Ik krijg de melding uw domein is automatisch verlengd dus ik zag geen problemen. Tot ik de website van een update wilde voorzien en ik geen toegang meer had. Ik mocht het domein terugkopen voor 500 euro. Ik ben er niet aan begonnen en ben mijn domein kwijt
-
03-08-2009, 21:50 #9
- Berichten
- 1.041
- Lid sinds
- 17 Jaar
Als het betreffende domein op de naam van jongen b staat en hij hem verhuist van host is er naar mijn weten niks aan de hand. Als het allemaal via de officiele weg is gegaan heeft jongen b ook een contract ondertekend van SIDN? of dit heeft jongen a voor hem gedaan en dat betekend eigelijk fraude ;-)
Wanneer jongen B volgens SIDN de eigenaar is kan hij hem gewoon verhuizen. Die boete is afhankelijk van het contract. Maargoed het lijkt me niet dat mocht het een kortgeding worden dat je dat zal moeten gaan betalen.
-
03-08-2009, 22:05 #10
- Berichten
- 169
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ja maar er is wel een domeinformulier getekend he en die is naar beide opgestuurd
-
03-08-2009, 22:11 #11
- Berichten
- 1.041
- Lid sinds
- 17 Jaar
Die van SIDN? Daar staat niet op dat je 250 euro zou moeten betalen. Als het een eigen opgesteld contract is moet je even aan een juridisch adviseur vragen of hij zomaar 250 euro boete kan vragen. Want volgens mij werkt dit allemaal niet zo makkelijk. Dat lijkt mij bijna afpersing. Maargoed zolang Persoon B de eigenaar is kan hij het domein verhuizen. Zolang je voorzichtig omgaat met gegevens over het domein is terug kapen helemaal niet zo eenvoudig, daar zou ik me niet zo druk om maken. Persoon A kan misschien bezwaar maken bij SIDN tegen de verhuizing, maar hij zal hier niet zoveel me opschieten.
-
06-08-2009, 10:28 #12gast11444 Guest
Je kunt niet zomaar 250 euro vragen. En een domeinnaam kost ook niet zo veel dus het zou onzin zijn als persoon a zou zeggen dat het zoveel euro kost / schade bedraagt.
Persoon b staat in zijn recht en het domein valt onder zijn naam. Hij kan gewoon een verzoek doen via zijn hoster voor domeinnaamoverschrijving. Als persoon a het domein weer steelt, kan persoon b naar de politie gaan en daar aangifte te doen van de stand van zaken. :)
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic