Hey allen,
Ik vroeg me af, is het legaal om een site als Bidyes.com in nederland te openen? Bidyes.com is zelf geregistreerd in Engeland, en hoewel de site er betrouwbaar uit ziet twijfel ik er toch over.
Volgensmij is dit namelijk een kansspel.
Als ik google komen er een hoop dingen als "illegaal" "loesje" en "oplichters" tegen.
Weet iemand hoe het nu precies zit met zo'n bied-site?
Groet,
Rob Quist
- Website zoals Bidyes.com
-
12-07-2012, 23:54 #1
- Berichten
- 690
- Lid sinds
- 15 Jaar
Website zoals Bidyes.com
-
-
25-07-2012, 10:43 #2
- Berichten
- 30
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Website zoals Bidyes.com
Hey allen,
Ik vroeg me af, is het legaal om een site als Bidyes.com in nederland te openen? Bidyes.com is zelf geregistreerd in Engeland, en hoewel de site er betrouwbaar uit ziet twijfel ik er toch over.
Volgensmij is dit namelijk een kansspel.
Als ik google komen er een hoop dingen als "illegaal" "loesje" en "oplichters" tegen.
Weet iemand hoe het nu precies zit met zo'n bied-site?
Groet,
Rob Quist
In België is het dan weer wel legaal, maar is poker een kansspel en illegaal :)
De meeste centveilingsites gebruiken bots die automatisch meebieden om winsten te garanderen. In dat opzicht is het pure oplichting. Ook al wint er soms iemand echt een prijs voor weinig geld.
Ik ben belg en ben zelf eigenaar van een centveiling site die 100% eerlijk verloopt: http://tiny.cc/f6wzhw
Bewijs dat het concept best zonder oplichting kan, maar dan wel met kleinere winstmarges.
-
25-07-2012, 11:15 #3
- Berichten
- 40
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Website zoals Bidyes.com
ik ben zelf met zo'n site bezig geweest om opzetten. de scripts zijn kant en klaar te vinden op internet, tegen betaling maar ook gratis (ik heb helaas geen linktips meer voor je), er zit zelfs een automatisch ingebouwd biedsysteem in.
ik heb het niet doorgezet omdat er inderdaad 'oplichting' voor nodig is om direct winstgevend te zijn, zonder die automatische bieder zul je in het begin flink verlies gaan lijden omdat je nooit direct genoeg bezoekers op je site kan krijgen die allemaal blijven bieden. (dat kan pas wanneer je website genoeg bekendheid heeft).
Je kan er voor kiezen om het verlies als investering te zien, maar het is een groot risico. bovendien moet je natuurlijk dan niet gelijk beginnen met het weggeven van ipads, maar wel goedkopere hebbedingetjes.
er zijn al tal van dit soort websites in nederland, (al dan niet door buitenlandse bedrijven). De wetgeving betreft het gokspel, is te omzeilen door een mogelijkheid aan te bieden voor de klanten om het product te kopen indien ze niet winnen. Stel ze verspelen 100 euro, dan krijgen ze die 100euro korting op de aankoop van de ipad (tegen adviesprijs van bv. 650 euro). Zo verdien je niet de 100 euro op het verspeelde geld maar op de verkoop van de ipad. (daarnaast verdien je nog doordat andere mensen ook geboden hebben op dat artikel).
Doordat mensen dus gegarandeerd voor max. de adviesprijs je product kunnen winnen dan wel kopen, is er geen sprake van kansspel.
succes!
-
25-07-2012, 12:59 #4
- Berichten
- 690
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Website zoals Bidyes.com
Kijk, deze reacties heb ik wat aan!
Hartelijk dank aan jullie beiden. Ik zal denk ik een combinatie maken van deze 2 ideeën..
In elk geval heel erg bedankt!
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic