Beste SD'er,
Ik heb een belangrijke vraag. Ik ben inmiddels vergevorderd met het ontwikkelen van een soort 'Youtube Portaal' waarop gebruikers kunnen registreren en vervolgens een Youtube video kunnen toevoegen door middel van een invul formulier e.d.
Mijn vraag is: mag dit? Mag ik Youtube filmpjes bij elkaar brengen d.m.v. een embed code van youtube? De YouTube video wordt op een dusdanige manier gestyled door mijn CSS dat de controllers van de youtube player wegvallen, er is dus geen YouTube logo zichtbaar, enkel het filmpje is te zien. Voor de duidelijkheid: er worden GEEN inkomsten uit de videos gegenereerd, registreren is volledig gratis.
Het doet van de website is enkel en alleen een overzichtelijk portaal te maken waar men makkelijk muziek kan luisteren. Mijn plan is echter wel om op de pagina waar geen video is te zien enkele advertenties (lees: Google Adwords) te tonen.
Ik ben erg benieuwd!
Zie de bijlage, dit is hoe een filmpje wordt weergegeven!
- Youtube portaal, hoe zit het met rechten?
-
28-06-2012, 03:13 #1
- Berichten
- 39
- Lid sinds
- 13 Jaar
Youtube portaal, hoe zit het met rechten?
-
-
03-07-2012, 23:47 #2
- Berichten
- 39
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Youtube portaal, hoe zit het met rechten?
Even een berichtje om het topic weer actief te krijgen. Heb namelijk nogsteeds geen enkel antwoord/advies, en om er nou een nieuw identiek topic voor te maken is ook niet echt nodig ;)
-
04-07-2012, 07:36 #3
- Berichten
- 1.190
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Youtube portaal, hoe zit het met rechten?
Nokia Lumia stijl :)
Wat aangegeven is mag wel, alleen het enige wat je zou moeten uitzoeken of het Youtube logo weggehaald mag worden, wellicht een e-mail naar Youtube sturen?
-
04-07-2012, 09:58 #4
- Berichten
- 792
- Lid sinds
- 19 Jaar
Re: Youtube portaal, hoe zit het met rechten?
Lijkt me niet zonder meer oké.
YouTube verdient geld met mensen die van het filmpje doorklikken naar YouTube, en op jouw manier is dat niemand omdat de controllers zijn verdwenen.
Mail ze eens.
-
04-07-2012, 10:27 #5
- Berichten
- 1.190
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Youtube portaal, hoe zit het met rechten?
Maar de vieuws/reclame laad hij wel en dat is het verdien model van Youtube..dus zouden ze er wellicht geen problemen mee hebben.
-
04-07-2012, 10:37 #6
- Berichten
- 792
- Lid sinds
- 19 Jaar
Re: Youtube portaal, hoe zit het met rechten?
Ze verdienen er niks aan op de manier die TS inschrijft, en de kans dat een bezoeker naar YouTube.com gaat is ook nul omdat die knoppen weg zijn.
En die gemiste inkomsten kan YouTube gewoon op de TS verhalen.
-
04-07-2012, 10:42 #7
- Berichten
- 690
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Youtube portaal, hoe zit het met rechten?
Wat? Nee, doos - Windows Metro heet dat.
En wat betreft je vraag, dit is verboden volgens Buma Stemra (Van de artiest en Youtube mag het gewoon hoor, maar die schoften van Buma Stemra en BREIN willen hier ook geld aan verdienen)
Bronnen; http://niektenhoopen.nl/2009/10/01/b...pjes-op-hyves/
http://3voor12.vpro.nl/nieuws/2008/f...-filmpjes.html
Ik las er een tijd terug nog wat over...
Aanvullend bericht:
Overigens;
Waarom zou YouTube je de mogelijkheid bieden om de controls weg te halen, als ze er geld aan zouden verliezen?
Check eens de Youtube Javascript APILaatst aangepast door Rob Quist : 04-07-2012 om 10:43 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
04-07-2012, 19:47 #8
- Berichten
- 792
- Lid sinds
- 19 Jaar
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic