Als het om een grote bedrag gaat zou ik volgens het Burgerlijk Wetboek een civiele procedure starten + eventuele schadevergoeding eisen. Als je de zaak wint, krijg je alle gemaakte kosten etc. terug.
- Oplichting bij domein aankoop
-
28-03-2012, 09:02 #16
- Berichten
- 536
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Oplichting bij domein aankoop
-
30-03-2012, 23:30 #17
- Berichten
- 52
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Oplichting bij domein aankoop
Hallo allemaal,
Bedankt voor het meedenken in deze situatie.
Inmiddels ben ik tot een akkoord gekomen met de verkoper en heeft hij het geld netjes weer teruggestort.
Hij had het allemaal niet zo bedoeld en biedt zijn excuses aan.
Wat mij betreft is hiermee de kous af :-).
groet!
-
30-03-2012, 23:36 #18
- Berichten
- 233
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Oplichting bij domein aankoop
Beste TS,
Het is inderdaad een vervelend gebeuren op deze manier waar het niet aan jou kan liggen, neem even contact op met een jurist op dit gebied, ICTrecht.nl meen ik. Het is jammer dat dit zo loopt maar het kan kosten met zich meebrengen, weeg dit af tegen de waarde van de domeinen, dat is wat ik je mee wil geven. Soms is het kl*te maar niet waard om dit uit te voeren.
Succes en jammer dat dit hier helaas wederom gebeurd!
-
30-03-2012, 23:49 #19
- Berichten
- 225
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Oplichting bij domein aankoop
Er zijn meerdere problemen met dit helaas:s
misschien heeft u hier iets aan!
http://forum.viva.nl/forum/Geld_Rech...messages/37729
-
31-03-2012, 00:06 #20
- Berichten
- 11.597
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Oplichting bij domein aankoop
Helaas komen wij dit soort berichten te vaak tegen op forums. Gelukkig voor jou Marcel dat het toch goed is afgelopen, ik moet je complimenteren, want ik vind dat jij je toch erg redelijk hebt opgesteld. Knap van je.
Toch ben je nog steeds opgelicht, afgaande op alleen jouw berichtgeving. Want je hebt namelijk de namen niet kunnen overnemen, de namen hadden voor jou van grote waarde kunnen zijn. Maar goed, misschien is dit azijnpisserij van mij.
Toch is het verstandig om in elk geval een neutrale I-trader bij hem achter te laten met daarbij een uitleg. Want dit lijkt mij een persoon die wel erg gemakzuchtig met zaken omgaat. Hiermee help je weer mogelijk anderen.
Daarnaast is het van belang om te toetsen hoe betrouwbaar iemand is. Bij mij is altijd de stelregel het volgende: wanneer jij een goede historie hebt opgebouwd welke na te trekken is, en de andere partij niet of minder, dan moet de andere partij eerst leveren en/of betalen. Andersom vice versa. Bij twijfel: gewoon bij je thuis afhandelen (wanneer het om grotere bedragen gaat) en anders doe je het gewoon niet. Ga niet alleen af op contracten e.d., want ondanks dat kun je nog steeds gepiepeld worden.
-
31-03-2012, 00:30 #21
- Berichten
- 817
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Oplichting bij domein aankoop
Hij schijt op dit moment even zijn broek vol van angst door al deze ophef, maar waarschijnlijk gaat hij in de tussentijd gewoon door met het oplichten van anderen.......
Gefeliciteerd met dit succes? Blij voor je dat JIJ in elk geval wel je geld terug gekregen hebt!
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic