Beste sitedealers,
Ik zit met het idee te spelen om een bedrijf in belgie te starten. Het gaat om een website voor de zakelijke markt.
Ik ben echter woonachtig in nederland, kan dit dan wel?
Zo ja, welke opties heb ik allemaal en waar moet ik rekening mee houden?
Heb al een beetje zitten googlen maar kom er niet echt uit.
- .be site starten (bedrijf)
-
11-05-2010, 07:55 #1
- Berichten
- 431
- Lid sinds
- 15 Jaar
.be site starten (bedrijf)
-
-
11-05-2010, 08:28 #2
- Berichten
- 605
- Lid sinds
- 19 Jaar
Elke stad heeft wel een ondernemersloket. Succes.
-
11-05-2010, 08:30 #3
- Berichten
- 925
- Lid sinds
- 16 Jaar
Waarom start je dan geen bedrijf in NL?
-
11-05-2010, 08:38 #4
- Berichten
- 431
- Lid sinds
- 15 Jaar
Een beetje advies geven is toch een kleine moeite als je het toevallig weet? Ik dacht dat dit forum o.a bedoeld was om elkaar te helpen, zeker deze sectie.
Aanvullend bericht:
bedoel je vanuit NL of gewoon voor de NL markt?
deze markt is minder vertegenwoordigt in belgie, er valt dus meer geld uit te halen als ik het vanuit belgie doe.Laatst aangepast door Bas van der Vorst : 11-05-2010 om 08:48 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
24-05-2010, 17:47 #5
- Berichten
- 349
- Lid sinds
- 15 Jaar
Je hebt de mogelijkheid om hier in Nederland een bedrijf op te starten en deze ook te laten werken in België. Dit is wel omslachtig kwa belastingen etc. en niet echt aan te raden als het niet een grote (goedverdienende) website wordt. Je kan dan beter een bedrijf in België oprichten en je bent hier gewoon vrij toe aangezien je een Europees staatsburger bent en vrij bent om in elk Europees land een bedrijf te starten.
Ik zou zeggen stap in je auto en rij even langs bij de kamer van koophandel in België, die hebben wat meer ervaring;).
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic