http://vps348.directvps.nl/xhosting/
deze site ben ik aan het ontwikkelen maar ik loop vast. ik zie dat de site het prima doet in firefox maar dat hij vastloopt in IE6. het gaat dan over het nieuwblok deze word verkeerd geplaatst in IE. in firefox staat hij wel goed bovenaan maar in ie word hij naar beneden getrokken.
kan iemand mij helpen met het zoeken naar deze fout ik kom dr zelf niet uit. misschien is het wel iets heel simpels maar ik ken de css refferenties nog niet goed uit mijn hoofd dus vandaar.
m.v.g dennis de graaf
- ie align fout
-
02-02-2010, 16:22 #1
- Berichten
- 332
- Lid sinds
- 16 Jaar
ie align fout
-
In de schijnwerper
(Premium) Hoge DA Backlink | DR 95 | RD 4,2 MiljoenSEO/LinkbuildingVillaspot.nl: Premium website met sterke autoriteit in de vakantiehuizenbrancheWebsite te koopAdsense/Ezoic website met groeipotentieel in interessante nicheWebsite te koopGastartikelen plaatsen op échte websites met bezoekers en goede domeinwaarden?!SEO/Linkbuilding -
02-02-2010, 20:35 #2
- Berichten
- 531
- Lid sinds
- 15 Jaar
<!DOCTYPEhtmlPUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
Zet die link boven aan je HTML file, vóór <html>, als het goed is zou het dan werken. Ik heb dit probleem ook altijd, enkel deze link toevoegen en het werkt weer. (:
Veel succes verder!
PS: Ik weet niet of dit het oplost, aangezien ik het probleem niet kon zien want de link die je gaf werkt niet.
gast26966
-
02-02-2010, 20:52 #3
- Berichten
- 157
- Lid sinds
- 17 Jaar
Code:<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
-
03-02-2010, 09:43 #4
- Berichten
- 531
- Lid sinds
- 15 Jaar
Is het al gelukt?
-
03-02-2010, 15:10 #5
- Berichten
- 332
- Lid sinds
- 16 Jaar
bedankt voor de reacties maar ik had dat er al in staan. nu zie ik dat in ie als ik hem direct inlaad via de de url dat hij hem beneden neer zet.
en als ik de pagina dan refresh staat hij wel goed. wat doe ik hier aan,
de nieuwe url is trouwens deze (vps was gereset): http://xwebhost.nl/xhosting/
Aanvullend bericht:
niemand!?Laatst aangepast door dennis de graaf : 07-02-2010 om 22:47 Reden: Automatisch samengevoegd.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic